Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość pakiet medyczny luxmed
Ja mam ciekawą ofertę pakietu w Luxmedzie - szeroki zakres w przystępnej cenie. http://zapodaj.net/images/2b5e5c9a0284e.jpg GH - pakiet indywidulany FH - pakiet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dzieci) szczegóły mogę przesłać mailowo - pakiet@donat.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonradS7
LuxMed jest ok ale większa firmą jest Signum (S7). Bogata oferta z w miarę cenami. Kupiłem u nich pakiet i po ok. pół roku wpisałem się na ich partnera więc jak ktoś chce pakiet http://online.s7mc.com/account/register/client?referrer=BSN36728495 lub dowiedzieć się coś więcej i dobrać ofertę dla siebie to prosze o kontakt na maila konradsignum@gmail.com Na pewno się znajdzie coś dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja mam zamiar w najbliższym czasie wykupić pakiet medyczny z http://www.pakietymedyczne.info.pl/ Męczy mnie już leczeni na fundusz gdzie lekarze nie mają pojęcia o chorobach. Byłam ostatnio u rodzinnego po leki na nerwicę to zapytał mnie na jakiej podstawie zdiagnozowałam u siebie tą chorobę i stwierdził że wymyślam - bez żadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PakMed
Jeśli chodzi o pakiety medyczne, to wszystko zależy od tego, na jaki zakres usług oczekujemy. Wiadomo, im zakres szerszy, tym cena wyższa. Przed wyborem proponowałbym porównać pakiety medyczne na stronie: http://pakiety-medyczne.com/ i wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Łukasiewicz
Grupa na S. i ABONAMENTY, które mają dosyć mało specjalistów i wyłączają uprzednio przebyte choroby... Jeśli kogoś interesują najlepsze na świecie (nie boję się tego powiedzieć,bo wiem, że to prawda ! ) PAKIETY medyczne zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winonaRR
Zależy skąd jesteś, jak wielkopolska to polecam - http://www.certus.med.pl/ warto zorientować się, jak to wygląda w zakładzie pracy - czasem są takie rodzinne pakiety - bierzesz w pracy a może chodzić cała rodzina - Ty masz to jako dodatek do pensji, a pracodawca zmniejsza ryzyko L4 - zweryfikuj taką opcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
My ostatnio szukaliśmy pakietu medycznego dla całej rodziny i trafiliśmy na http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 Zależy nam głównie na opiece neurologicznej dla córki. Musimy chodzić prywatnie bo niestety na fundusz są straszne kolejki. Mała choruje na padaczkę i musi być pod stałą opieką lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina098
Ogólnie wydaje mi się, że warto wykupić sobie tak dodatkowo jakiś pakiet medyczny, żeby mieć pewność, że jeśli będziemy potrzebować lekarza, szybko się do niego dostaniemy. Przy NFZ to graniczy z cudem. Tutaj widziałam http://www.pakietymedyczne.info.pl/ kilka różnych wariantów pakietów medycznych. O ile te dwa tańsze są jeszcze dla mnie do przeżycia, to już ten najdroższy moim zdaniem jest bez sensu dla młodej osoby, która jest zdrowa i nie ma rodziny. Co innego jeśli już planujemy właśnie mieć jakąś opcję opieki dla całej ferajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molienka
Ja ostatnio kupując kartę MyLife wykupiłam jednocześnie karnet na fitness i dodatkowo kartę medyczną w jednym. Opłaca się, bo to tylko niecałe 120zł, a mam wszystko w jednym. A do tego teraz w maju opłata za kartę jest 1zł zamiast prawie 100zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołdab
W tej karcie MyLife pakiet medyczny jest w cenie z pakietem fitness, dobrze to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do zaoferowania pakiet medyczny z Aviva współpracujemy z firmą lux med ceny takiego pakietu w wersji rodzinnej to podstawowy 135 lub 189 zł rozszerzony 250 zł lub 302.4 platynowa 440 lub 486 różnica jest w tym ze tańszy jest z ubezpieczeniem na życie droższy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animonka
Jak z tańszym może być ubezpieczenie na życie, a w droższym bez tego? Coś chyba pomyliłeś :) Co do kart to nie słyszałam jeszcze o tym MyLife. Kiedyś były tylko jakieś karty rozdawane w zakładach pracy. Ale ta połączona fitness i medyczna brzmi rozsadnie szczególnie jak to niecałe 120zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję dobrego i nie za drogiego pakietu medycznego dla osób indywidualnych, doradźcie coś proszę. Byłam prawie przekonana do Signum S7 ale odczytałam się , że nie będę mogła leczyć choroby, którą już mam stwierdzoną. Zależy mi głównie na wizytach u endokrynologa i ginekologa, robię też często badania hormonalne, niestety wszystko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_GD
Z moich doswiadczen wynika, ze pakiet medyczny jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny. Mój mąż na w pracy pakiet w Medica Assistance i dołączył całą rodzinę do opieki. Płacimy około 90zł a resztę jego firma dopłaca. Dzieciaki zawsze coś złapią, a my rownież czasami potrzebujemy przejść się do lekarza, choćby ginekolog, czy internista. W przypadku osób samotnych, singli, itd to zależy od sytuacji życiowej. Jak ktoś ma sklonnosc do częstszych chorób to również się opłaca. Zobaczcie, rocznie niech ubezpieczenie wyniesie około 1000 zł - to jest średnio kilka do 10 wizyt specjalistycznych. Jeśli mamy minimum 4 - osobowa rodzine to myślę, że dość szybko się zwróci. Wg mnie najbardziej opłacaja się pakiety od pracodawcy. Zawsze troszeczkę taniej wyniesie, a te indywidualne podobno są słabsze pod względem oferty. Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie. Podzielę się swoimi doświadczeniasmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie medica jest bardzo spoko. idealna sprawa to to, ze dzwonisz, mowisz do jakiego specjalisty, gdzie i o ktorej, a oni dostosowuja wszystko pod Ciebie. jak ktos chce sie wiecej dowiedziec to na ich stronie jest kontakt www.medica-assistance.com. Nie wiem tylko czy mają indywidualne pakiety medyczne. Widze po moich poprzednikach, że oni rowniez mają pakiet wykupiony z swojego zakladu pracy. Mozecie pokombinowac ewentuaalnie grupowo z ludzmi z pracy zagadac z prezesem, kierownikiem itp i wtedy sie zglosic do nich jako firma. Później uslugi i tak realizowane są indywidualnie. Polecam raz jeszcze. Nie wiem jak inne firmy tego typu, ale może tez sa spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pakiet w Polmedzie od 3 lat :-) jestem zadowolona. Nie wiem dokładnie na czym Ci najbardziej zależy. Ja korzystam z endokrynologa - i jest super. Lekarz jak i placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam polmed. www.polmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mąz ma z pracy pakiet w lux-med, mamy małe dziecko jeśli przepiszemy je tam z przychodni jak będzie wyglądała kwestia szczepień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Najlepsze pakiety medyczne znajdziecie na http://hotmed.pl/ ! Świetny katalog szpitali, placówek medycznych, lekarzy czy aptek znajdziecie tutaj bardzo duży wybór i najlepsze punkty i fachowców z całej Polski. Świetny katalog Usług Medycznych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam wykupiony pakiet premium przez pracodawcę w lux medzie, chciałam też opiekę poszerzyć na moją rodzine więc płacę nieco wyższą składkę ale i rodzina może korzystać z ich usług. w czasie kiedy w szpitalach państwowych ciężko się dostać, bo są mega kolejki, albo trzeba siedzieć w poczekalni z chorym dzieckiem przez pół dnia żeby się załapać na wizytę takie rozwiązania jak prywatna opieka medyczna to dla mnie zabawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga654
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://edoktor24.pl/uslugi . Jest tam oferta abonamentu medycznego, dzięki któremu można mieć dostęp do specjalistów z różnych dziedzin. Świetnym rozwiązaniem jest czat z lekarzem. Czasem to wystarczy, żeby rozwiązać nasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyn68
Trafiłem na grouponie na ofertę pakietów firmy iLife (iLife.com.pl). Skusiła mnie promocyjna cena. Jestem super zadowolony. Żałuję, że nie wziąłem dla całej rodziny. Mimo, że pakiet jest iLife to przygotowany przez Medicover. Dodam, że ceny regularne też są chyba dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam pakiet w Luxmedzie jak do tej pory żadnych problemów z umawianiem wizyt czy badań nie miałam żadnych. Pakiet obejmuje wizyty u specjalistów plus wiele badań diagnostycznych. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitciks
polecam Medicover. Profesjonalna obsługa medyczna oraz bardzo praktyczne podejście co do wykupywania ich abonamentu bądź pojedynczych usług- wszystko można zrobić poprzez stronę Medistore.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sprzeczne są opinie na temat tych pakietów przez was wymienianych. A co myślicie o iExpert? https://zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/. Bardzo mi zależy na szybkich wizytach, gdy dziecko zachoruje, a oni gwarantują wizyty do 24h, badania diagnostyczne, laboratoryjne, wizyty domowe, zabiegi, szczepienia i wiele innych w cenie pakietu. Wydaje mi się bardzo sensowny, szczególnie teraz, gdy będzie wzrost zachorowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasilka
Ja mam pakiet medyczny w lux medzie, najpierw pracodawca objął mnie takim pakietem a ja rozszerzyłam je na całą rodzinę, żeby wszyscy byli pod opieką bo nie wyobrażam sobie czekania miesiącami na terminy jak mi dziecko choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×