Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quantanamaa

Czy zrobię w Polsce biust do 12tys solidnie?

Polecane posty

Gość gość
jak lepiej wiesz, nie masz 5 lat i nie chcesz nikomu doopy zawracać to sama się zoperuj!!!!! bua hahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu!!!!!!! nawet nie bedziesz musiała daleko jechać! bua hahahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu może odpowiadać konsultacja na odległość. Ja wybrałam lekarza w Polsce i konsultację na żywo. Wiem, że nie jestem jakąś anonimową klientką bo mam cały czas kontakt z lekarzem przed operacja i po oepracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne dziecko co nie ma kasy pisze no cóż weź odrob lekcje a nie zatruwasz forum. Twoje wpisy sa niedojrzale i żałosne. Do nauki marsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to skąd te niezadowolone pacjentki robiące operacje w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quantanama
Wiecie co? Niczego się nie dowiedzialam. Jak na razie tylko awantura i niczym nie poparte plotki. Skoro Furmanek to partacz, a Szczyt leci taśmowo i przereklamowany, to pojedźcie nazwiskami kogo polecacie? Tu nie chodzi o reklamę dziewczyny, tylko o ciężko zarobioną kasę i zdrowie, a nawet życie mamy dwójki malych dzieci. Hejterom, ktorzy będą odwodzić mnie od operacji powiem krotkie walcie sie!:) Gdybym nie miała zwisającej skóry w rozmiarze A zamiast piersi, to bym nie musiala isć pod noż. Sorry za pisownie, klawiatura (w tym alt) mi szwankuje cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy które chcecie robić piersi u Furmanka nie macie kasy! Sępicie się jedziecie do Furmanka który wam robi piersi za 8 tysięcy a potem jest płacz i żale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skąd się biorą pacjentki niezadowolone z Czech? ... no jak to skąd? Od Furmanka! hahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko ciekawe skad u niego taaakie kolejki sie biora, skoro same niezadowolone pacjentki niby ma, a na jego stronie nie znajdziesz zadnego zdjecia jako reklamy...... puknij sie w ten pusty leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama masz pusty łeb skoro nie kumasz tego, że u furmanka takie kolejki bo u niego tanio a takie goopie doopy jak ty robią mu reklamę w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama masz pusty łeb skoro nie kumasz tego, że u furmanka takie kolejki bo u niego tanio a takie goopie doopy jak ty robią mu reklamę w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a furmanek konsultuje przez internet!!! takie naiwniary jak ty! kasuje za operację a gdy po operacji coś się dzieje złego albo kobieta ma jakieś pytania to nawet na maile nie odpisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na forum beuty i poproś te dziewczyny którym furmanek spartolił piersi aby pokazały ci zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kłócić się? Kto chce zaryzykować i chce tanio to pojedzie do Furmanka. A ko chce mieć ładne piersi i porządną opiekę to wybierze dobrego chirurga w Polsce. Wolny wybór. Piersi to nie kiecka którą można tanio na wyprzedaży dostać i być zadowoloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na beauty jest faktycznie kilka dziewczyn niezadowolonych z powiekszania z podnoszeniem przez otoczke u niego .W tym jozia ktorej sie zachcialo cycow z wielkimi wkladkami i po lazeniu bez stanika osiagnela to co ma .ALE DLACZEGO NIE NAPISZESZ NIC ZE TO JEST TYLKO KILKA W POROWNANIU DO CALEJ MASY ZADOWOLONYCH????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka? oooooo policzyłaś tak szybko i wiesz że tylko kilka? nie bądź śmieszna. dziewczyny wstydza się opowiadać, że najpierw wybrały taniego Furmanka a teraz żałują tej decyzji. wolą pisać na privach a nie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka? oooooo policzyłaś tak szybko i wiesz że tylko kilka? nie bądź śmieszna. dziewczyny wstydza się opowiadać, że najpierw wybrały taniego Furmanka a teraz żałują tej decyzji. wolą pisać na privach a nie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie kilka ,zreszta na forum sa dwie grupy zadowolone i niezadowolone i tych niezadowolonych jest kilka .wstydzic sie maja ??, z jakiej racji, przeciez tam twarzy nikt nie ujawnia, wszystko jest anonimowo . to forum czytam kilka lat i wiem kto jest niezadowolony a kto nie .zreszta to widac na zdjeciach.podaj mi nazwisko lekarza w polsce, u ktorego 100% pacjentow jest zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie na pewno bym nie poszla to do Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co wy sie tak czepiacie
tych konsultacji na odleglosc. Przeciez jest wiele dziewczyn, ktore maja do przebycia do niego po kilkaset kilosow i nie usmiecha im sie wlec sie przez caly dzien, skoro moga to zrobic mailowo. Poza tym zawsze mozna jechac osobiscie na konsultacje, sa dwa adresy, pod ktorymi doktor konsultuje, wiec nie rozumiem zupelnie o co wam biega? Ja akurat bylam na konsultacji osobiscie i uwazam, ze to o wiele lepsze rozwiazanie niz mailowo. Kazdy wybiea to, co mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie tepa dzida! Nie mamy kasy ale placimy 8000? 8000 to nic? Puknij się w główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore wola placic po 17 tysiecy i robic w polsce hahahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym tylko tempak mysli w ten sposob ze tanio to znaczy zle a drogo to znaczy dobrze. tak sie sklada ze to jest panstwowy szpital i cennik ustala sie z gory, to nie jest tak jak niektore zidiociale mysla ze jest tak tanio dla zwerbowania klientow. klientow furmanek ma full, na przyklad na brzuchy ma rok do przodu terminy pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100% Taniej nie znaczy gorzej Czytałam na innych forach o niezadowolonych pacjentkach polskich chirurgów także nie ma reguły. Będąc na konsultacji w klinice dr Szczyta otrzymalam kilka kartek A4 do poczytania o powikłaniach. Dziecko które pisze ze jak drogo to tzn bez komplikacji nie ma pojęcia o czym pisze. Ta osoba nigdy nie miala operacji pewnie jej się marzy ale brak funduszy ogranicza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie napisał, że w Polsce gdzie dla niektórych drogo dlatego jadą do Furmanka, to znaczy, że bez komplikacji. Ale Furmanek słynie ze złej ręki do robienia piersi i bardzo dużo piersi mu nie wychodzi. Brzuchy może robi dobrze ale piersi mu nie wychodzą. A jak ktoś ma tylko 8 tysięcy i więcej już nie ma to musi jechać do Furmanka. I taka jest prawda. Furmanek jest dla lasek które już chciałyby mieć implanty a nie mają pieniędzy. I furmanek zdaje sobie sprawę, że dla Polek ktore nie mają pieniędzy aby zrobić piersi u dobrego chirurga w Polsce, jest on jedynym wyjsciem. I tak te Polki traktuje. Po operacji jak taka głuupia Polka już mu zapłaci to on ma ją w doopie. I każdy kto czytał forum beuty o tym wie. I ty, która niby od lat czytasz to forum, i wiesz, że są tam dwie grupy pacjentek, zadowolonych i niezadowolonych, wiesz, co się dzieje po operacji z pacjentkami Furmanka. I jeżeli myślisz, że dziewczyny podziekują ci za to, że je do Furmanka zachęciłaś, to bardzo się mylisz. Ale piszesz tutaj anonimowo i możesz sobie wychwalać Furmanka pod niebiosa. Do Furmanka pojadą tylko goopie laski które nie mają kasy a potem na forach będą płakać, że źle zrobiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mi tutaj tą dużą licze osób niezadowolonych. Może mnie przekonasz ale czekam na dowody a nie ze przeczytalas jeden przypadek i teraz piszesz ze większość jest spartaczonych. Czekam na dowody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam ci niczego udowadniać. Każda goopia laska sama podejmie decyzję czy chce pojechać do Furmanka. Mnie one nie obchodzą. Obchodzą mnie tylko takie durnoty jak ty, takie naganiaczki klientek Furmankowi. Już napisałam co sadzę o Furmanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze jeszcze dopisz ze nie wychodza mu piersi powiekszane i jednoczesnie podnoszone bo te tylko powiekszane wychodza mu w stu procentach po mistrzosku . Bardzo ladnie powieksza ale nie ma reki do podnoszenia i powiekszania w czasie jednej operacji bo takie piersi szybko opadaja . Dlatego te zabiegi bym odradzala u niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam czegokolwiek dopisywać do swojej oceny. Perdolisz głupoty pisząc, że w stu procentach wychodzą mu po mistrzowsku piersi. To nie prawda. Kłamiesz. Nie ma na świecie takiego chirurga któremu w stu procentach mistrzowsko wychodzą piersi. Ale może jakaś goopia naiwniara która nie ma kasy da się nabrać na takie teksty i pojedzie do Furmanka. Jej wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mi chociaz jeden spierdzielony biust przez Furmanka . Chodzi mi o samo powiekszanie . Bo powiekszanie z jednoczesnym podnoszeniem na ogol partaczy to juz wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×