Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

wiec odczekaj normalnie te 14 dni od spodziewanej owulacji i normalnie tescik rob,jak np wydluza sie cykl,to automatycznie przesuwa sie owulacje i zawsze jest to 14 dni(no od 10 do 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem bo sie okazuje,ze nigdy owulacji nie mialam;pa niemowilam ze jestem wybrakowana?nawet owulacji niemam:)hehe nomam nadzieje ze dzis juz mam;D Mozliwe ze prochy podzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale..biorąc pod uwagę to co mówiła gin, to najpóźniej mogę się spodziewać @ 26.IV więc chyba wpiszę to w tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Mi sie kilka razy zdazylo ze zauwazylam trochę krwi a raczej taki różowaty śluz i po 2 tyg dostawalam @. Ale w każdym cyklu tak nie mam :( moze jak nie mam to nie mam owulacji wtedy... Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam właśnie takie cykle 50-dniowe, i takie mam od maja 2013r. Na początku chodziłam na NFZ i lekarz powiedzial, że to normalne po tabletkach. I czekałam. No ale pod koniec listopada podjęłam decycje żeby iść prywatnie i coś z tym zrobić. I diagnoza PCOS :/:/:/ Teraz przy clostilbegyt i duphastonie mam cykle 33-35 dniowe. Obecnie monitoruje u ginekologa już czwarty cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
dobrze, Metusia, że to wykryto i zaczęłaś to leczyć, pewnie niedługo pojawią się skutki leczenia :D czyli w moim przypadku (domniemana owulacja 2.04) test powinnam zrobić w przyszłym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________@26.04.2014 martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Agata _____32______________36___________@8.04.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć___ termin porodu 10.04.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Małamii, ja na razie jeszcze nie panikuje, dziś 28dc po odstawieniu, ale tak jakoś zaczynam myśleć o tym wszystkim.. Liczę, że i w Twoim przypadku ciąża jest mozliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam się wpisac, mam nadzieje ze dobrze?? STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 małami90213________24 lata________5____________@ ok. 2-3.05.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Agata _____32______________36___________@8.04.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,slyszalalam ze PCOS tonieciekawa sprawa,ale wiele kobiet zachodzi(mialam napisac dochodzi;p ) z tym choróbskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to twoje PCOS-jest na jakims zaawansowanym etapie? czy nie wiem jak to nazwać,bo mi kiedys lekarka na wizyciepowiedziala ze mamprawy jajnik troche policystyczny;p niewiemco znaczy pojecie "trochę" w tym przypadku,wiec narazie się staram tym nie przejmować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
ojej to wychodzi, że na Wielki Czwartek powinnam ewentualnie testować :) dzięki Metusia za pomoc, bo ja już totalnie zgłupiałam, kiedy co i jak po tych tabletkach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
moja ciotka zaszła z PCOS, przez 4 miesiące nie wiedziała, że jest w ciąży, a objawy ciążowe jakie miała to tłumaczyła zaburzeniami hormonalnymi. Dodam, że jest oddziałowa na porodówce, tym większy był jej szok :) mała ma już 7 lat i gdy do mnie przyjeżdża okrutnie męczy mego kota, ale Ciotka jest zachwycona swoim CUDEM :) bo inaczej tego nie da się nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faza lutealna zawsze trwa od 10 do 14 wiec licz sobie zawsze od owulacji:) ja zaktualizowalam juz w tabelce swoja date:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
tylko, że ona miała już jedno dziecko wcześniej i więcej nie planowała, więc ta diagnoza była jej na rękę, a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia-jak wyjdzie pozytywny test,moze kupicna swieta mezowi w prezencie male buciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
ale to miałabym mu od czwartku nie mówić ? czy wytrzymam ?! :D zobaczymy zresztą, jak będzie :) zmieniam datę @ u siebie po konsultacjach :) STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@17.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 małami90213________24 lata________5____________@ ok. 2-3.05.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Agata _____32______________36___________@8.04.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem czy bym wytrzymala;D ale fajnie by wyszloi taki prezent na swieta:) i w paczuszce,buciki i pozytywny test;D KUUURDE JA SIE NIE ZALAPIE NAWET JAKBY WYSZLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
no nie powiem, piękny scenariusz mi tu napisałaś :P ale nie ma co aż tak się nakręcać :) a Ty się nie martw, kiedy ewentualnie możesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz uzupelnilam ale malami skopiowala stara tabele i dalej idzie stara:) ja 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Kochaniutka, czyli jeszcze TYYYYLE SERDUSZKOWANIA przed Tobą :P ja idę udobruuchać męża :D bo coś wyjątkowo długo nie wynurza się ze swojej nory :) miłego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,czy az tyle:) bo najpozniej jutro wypada dzien owulacji:) nie wpominam juz nawet Tomkowi (mezowi) o tym co i kiedynastapi,jak radzilyscie,by sie nie denerwowal,le cwany z niegolis,i pyta codziennie rano jaka mialam temperature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Metusia, nic nie mówić!!! A jak nadal jeszcze nie wiesz dlaczegoo, wróć do poniedziałku i naszej dyskusji :) będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najgorsze? Po mamie cierpię na okrutne migreny. Zawsze jak tylko zaczynała mnie boleć głowa to brałam ibuprom i po sprawie. A dzis to tak mnie od popołudnia głowa napiernicza że chyba się rozpłaczę i nic nie biorę :-( mało tego, tak mi niedobrze że chyba ide spać bo nie da sie wysiedzieć :O Miłego serduszkowania dziewczyny!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia- w ciazy na bole,mozesz wziąć paracetamol w szystej postaci czyli apap lub Panadol,jedno z tych,mozesz wziac bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzis powtorzylam test. Bardziej mnie przekonał :-D druga kreska była już widoczniejsza. Tylko mam jakiś problem z przesłaniem zdjęcia ale to juz nieważne. Pora zacząć się oswajać z tą myślą. Metusia- poszłam spać i wstałam dziś bez bólu. Nie chciałabym się faszerować lekami ale przy moich migrenach to ćpałam ibuprom bez opamiętania a nieraz kończyło się na ketonalu. Trzeba sie przestawic teraz na inny tryb funkcjinowania :-) Na dziś mam plan poszukania jakiegoś ginekologa prywatnie w okolicy domu, juz wczoraj przeglądałam internet i nawet są jakies fajne prywatne gabinety z pełnym zakresem usług, a i cena za usg w nich to jakies 80 pln max. Myslicie ze jak pojde na pierwsza wizyte do kogos innego to moja lekarka za miesiac mnie nie wygoni? :-D I jak to jest z kartą ciąży, lekarka ją założy i mi da a ja sobie ją bede przynosic na każdą wizyte czy trzyma ją u siebie? Sorry za glupie pytania ale jestem zielona w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
hej :) Karta ciąży jest dla Ciebie, żebyś zawsze ją miała, gdy coś się będzie działo i pójdziesz do lekarza, lub gdy przyjdzie czas porodu. :) Metusia, chyba wszyskie SERDUSZKWAŁY, stąd to milczenie :) a mąż wynik rozmowy będzie znał w poniedziałek, w grę wchodzi kilkutysięczna podwyżka, więc widzę, że mu zależy na awansie. Ach, dziewczynki, znów wychodzi słońce, dziś ostatni dzień latania a jutro już weekend :) żałuję, że jednak nie zaplanowałam żadnego wyjazdu, bo będzie mi się ciągnęło jak nie wiem. Myślałam, że na spokojnie w domu sobie zatestuję w niedzielę, a tu się okazuje, że muszę wykazać się jeszcze większą cierpliwością :) Miłego dnia Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×