Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Hahaha mamy jutro swój pierwszy raz, ekstra :-) u mnie jutro mija 13 dni od owego stosunku więc test powinien coś pokazać. Zobaczymy jutro, poki co boli mnie głowa i brzuch a @ nadal brak. Jolu juz wymioty? Ciekawa jestem co test pokaże, męża po niego wyślij! Martablond założyłaś nowy topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
nie wysłałam męża, chyba jestem chora. Eulalio, jednak pierwszy raz będziesz musiała przejść beze mnie :( żadnego testu nie mam w domu. A te wymioty to chyba jakieś zatrucie, a może wirusówka, bo w dzień też czułam się rozdrażniona i zmęczona bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nic nie mów. Ja jestem taka wściekła bez powodu że sprzeczam sie z mężem bez powodu. Jestem nieznośna :-) i chyba zaraz go zamorduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie założyłam. w tys samy czasie założyłam dwa, ale w jedyn "naszym" dodałam rzeczownik "wiosna" i liczyłam na to ze tamten umrze śmiercią naturalną, ale jednak żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________1___________@9.04.2014 Eulalia__________29 lat ___________1 ___________@ 09.04.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz______ xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
ja mojego też mam ochotę zabić, szczególnie gdy ogląda te mecze, znów coś na jedynce leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Martusia, jak cudownie, że pilnujesz porządku na naszym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest właśnie na etapie zakładania działalności gosp i przerasta go uzupełnianie wniosku. Prosi o pomoc, pomagam a on wtedy zlewa temat zupełnie. Chyba zrobie mu dzis krzywde :-D na szczescie okupuje kompa a nie tv i moge spokojnie top chefa obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
chyba nie, ale że odpuszczają starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pisałam, ze jej @ sie rozkreca, konczy z szaleństwem starania się i zabiera sie za sprawy zwiazane ze ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
kurcze a ja w czerwcu będę miała pierwszą już rocznicę, a pamiętam te szaleństwa związane z przygotowaniami do własnego ślubu... I pamiętam, ze gdy goście pytali nas o plany na dzieci to odpowieadaliśmy, że raczej szybko się nie zdecydujemy... Teraz razem z Mamą organizujemy wspólną rocznicę ślubu pierwszą moich i 25 Rodziców. Może akurat zaskoczymy wszystkich ciążą :P Na razie nie mam głowy do tego, ale jeszcze trochę czasu nam zostało, więc może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Mam nadzieję, że niedługo o tym się przekonam :) chociaż dzisiaj mój mąż stwierdził, że nie powinniśmy mieć dzieci, bo kota tak rozpieściliśmy, że nasze dziecko tym bardziej nie będzie miało szans na bycie normalnym. Muszę przyznać, że niestety ale w moim domu w dużej mierze rządzi właśnie kot. fajnie Marta, że masz już jednego brzdąca, rozmawiacie z nim o potencjalnym rodzeństwie jakoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu,moze to ciążowe dolegliwości:) wiec kiedy testujesz? mąż wrocil wiec zaraz musze zmykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Eulalia - też właśnie oglądam TopChefa :) Czekam na Wasze jutrzejsze testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
nie chyba, a już na mdłości to tym bardziej za wcześnie. Zapisałam się na jutro do lekarza, trochę mu pobiadolę, bo może to skutki odstawienia tab.anty. A testu nie zrobię, bo wszystkie straciłam :D jutro sama kupię sobie na weekend kilka jeśli nie dostanę @ :) Metusia, kochanie, leć do męża i korzystajcie ze wspólnych chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ze tak powiem brzydko :"juz sie wyscigal" oooo moze wyrazicie swoje opinie na smieszny,aczkolwiek ciekawy temat,robienia swiecy po stosunku,o ile kiedykolwiek o tym slyszalyscie:) w internecie opinie sa mieszane,a Wy comyslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
metusia - zdania na temat świecy są podzielone, ale ja póki co nie mam czasu na takie voodoo - poza tym podejrzewam, że mąż zabiłby mnie śmiechem :D jednak myślę, że nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
nie wiem, czy są jakieś badania potwierdzające skuteczność świecy, ale są pozycje ponoć sprzyjające poczęciu :) ja świecy nie robiłam jeszcze :D ale znalazłam coś cudownego - niektóre kobiety na seks już nie tyle mówią przytulanko, ale uwaga SERDUSZKOWANIE :D jestem w szoku, zastanawia mnie funkcja takiego gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj syn nie chce miec rodzenstwa, pytalismymy go o to. ale co tam nie przejmuje sie tym wcale. jak sie pojawi to azaakceptuje ;) nie bedzie miał wyjscia e to moje dziecko zostało poczete w niezbyt ciazowej pozycji ;/ja na górze :) serduszkowania ... hehe ...dobre padłam ze śmiechu, nigdy bym nie wpadła na to co to może znaczyc. a ja testy zakupiłam na allegro wczoraj, tanioocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Jola - my dla jaj mówimy "serduszkowanie" po tym jak natrafiłam na ten termin na OvuFriendzie; tam w wykresach dziewczyny zaznaczają zbliżenia właśnie serduszkami. Ostatnio nawet wyhaczyłam jeden taki wykres gdzie tych serduszek było przynajmniej po jednym każdego dnia przez prawie cały cykl - no ale na mnie to i co drugi dzień robi wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o pozycje sprzyjajace zaplodnieniu to ponoc idealna jest pozycja kolanowo lokciowa-dobrze pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie też co drugi dzień stuknie, zreszta czasu nawet nie mam jak zorganizować, mąż ardzo długo pracuje, mały szaleje, juz nie raz nas przyłapał, i musielismy przerywac w trakcie ;/ a to wkurzajace jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×