Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

martablond nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________1___________@9.04.2014 Eulalia__________29 lat ___________1 ___________@ 09.04.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz______ xx.xx.xxxx o i mamy nowa kolezanke.:) wpisz sie prosze do tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia,jestes w ciazy!!!:) alez pieknie ten tescik wyglada:) po jakim czasie wyskoczyla Ci 2 krecha?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________1___________@9.04.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ________ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć___ termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Że niby ja? Jak mi tylko powiesz jak :) To bardzo chętnie, choć nie wiem czy chcę zliczać ilość cykli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Chyba już wiem :) nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 martha0_________23______________1___________@9.04.2014 Jolanta255 ______24 lata __________1____________@10.04.2014 Gosia Małgosia___25lata___________0____________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35lat____3____________@16.04.2 014 Sasanka785________28 lat_________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1____________cykle nieregularne martablond ______32 lata___________1____________@30.04.2014 Agata _____32______________36___________@8.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ________ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć___ termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko bez stresu wkoncu,kazdej sie uda:) nick____________wiek______cykl starań__________termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Wpisać do tabeli :P czy zajść w ciążę :) Wpisać się udało teraz już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
oj mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Eulalio, do mnie @ nie przyszła, po pracy idę do lekarza pogadać o tych moich wiecznych wymiotach. Może to przez odstawienie tab.anty. test kupię w drodze do domu :-) jeśli do tego czadu Noe dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Przepraszam za błędy, piszę tabletka a go nie ogarniam :) więc miało być DOPÓKI NIE DOSTANE @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ja nie wiem czy to rach ciach. Ostatnio tak sobie myślałam, że za dużo w życiu mi się udaje i mało tego wszystko jest tak jak dokładnie zaplanowałam. Może życie zechce mi utrzeć nosa i nad dzieckiem będę musiała trochę popracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówię dokładnie to samo o sobie. Przecież wszystko jest tak jak sobie zaplanowałam, wyliczyłam, i wszystko się udaje. A to wcale nie musi oznaczać, że już pula szczęścia się wyczerpała :) Wiem, że nie można mieć wszystkiego, ale nie zakładaj od razu, że na tym polu ci się nie powiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
Tak, tak partner na miejscu :) U nas sytuacja jest prosta bo wszystko niby jest ok, wiec od trzech lat słyszę,że mam się nie stresować i próbować. Na każdym kroku wszyscy próbują mi mówić,że wszystko przez stres i, że za bardzo chcemy. To niestety nie prawda. Przez długi okres czasu podchodziliśmy do tego na zupełnym luzie, żadnych przytulanek tylko dla tego, że kalendarz pokazuje dni płodne- może to był błąd :) Może trzeba było z kalendarzem i termometrem za moim lubym biegać :P Ostatnio na dodatek pogorszyły się wyniki nasienia mojego partnera i znów stres dodatkowo bo nie wiemy w zasadzie skąd to pogorszenie, łyka jakieś witaminki itp, ale kto wie czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ja nie mówię, że nie zajście w ciąże w pierwszym cyklu to coś nie tak :) tylko że pewnie to zajmie trochę czasu, skoro zdrowym kobietom statystycznie zaciazenie zajmuje do 12 miesięcy to mam jeszcze sporo czasu :) no ale test ciążowy w domu to podstawa, muszę kupić kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Kiedy powtarzasz test ? Kupię ze dwa, może mi wystarcza :) Twoja poranna wiadomość tak pozytywnie nastraja, że nawet nad nasze polskie Wybrzeże w słońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amante28
Hej dziewczyny,ja się staram 10 cykl a właściwie to już odpuściłam.Nie używam testów ani temp nie mierzę. Olałam sprawę. Chciałam mieć 4 lata różnicy między jednym a drugim ale niestety nie szczęści się mi. Powodzenia dziewczynki w staraniach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amante28
tak racja,tylko ze moj obecny nie jest biologicznym ojcem pierwszego, masz juz 38 lat i zastanawiam sie czy wogole moze miec dzieci,aczkolwiek niewykluczone ze problemy moga byc po mojej stronie, coz:)czas pokaze. Nie trace nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amante28
miało być ma już 38 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemAgata
amante - ja się staram ponad 3 lata i nie tracę nadzieii więc Ty tym bardziej chyba nie powinnaś. 38 lat dla faceta to idealny wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Hej dziewczyny :) sie nie odzywalam trochę i nie nadrobilam zaleglosci ale zaraz zaczne nadrabiać :) jak są jakieś nowe dziewczyny no to witam :) a co u mnie? Wczoraj rano dostalam @ :( i sie rozkrecila niestety :( a co do tego cyklu no to pewno marne szanse bo owu mi przypada jakos tak jak lecimy do polski i samolot wiec pewnie mi sie przesunie ze stresu xD tak wiec wedlug kalendarzyka @ 13 maja a plodne 26-30 kwietnia, 29 owulacja a ja 30 mam samolot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Eulalia - gratulacje! Tak się zaczytałam, że niemal przypaliłam zupę a jej rozpaczliwe bulgotanie wzięłam za deszcz za oknem :) Dziewczyny, to dopiero pierwsza jaskółka - jestem pewna, że niedługi pojawią się kolejne :) Witam nowe osóbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, ale jak już mówiłam, wstrzymajmy się z szampanem i fanfarami, aż zrobię jeszcze jeden test ;) Blade kreski mnie nie przekonują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
A powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×