Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Dzieki za info, bede zadawac wam niezliczoną ilość głupich pytań. Jolu znajdź jakieś zajęcie na weekend :-) Przecież to nie musi być wyjazd :-) Do nas znajomi zapowiedzieli się z wizyta-przyjeżdżają na cały weekend więc będę miała zajęcie. Zastanawiam sie tylko jak ja bede trzymać język za zębami bo z niki zawsze ostro imprezowaliśmy a teraz co, bede zgrywać abstynentke? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jeden dzień nie obecności a tu czytania na tydzień ;) Eulalia - GRATULACJE :D Nawet nie wiesz jak mi się micha z rana uśmiecha - dzięki Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :-) Tak sobie myślę teraz, że gdybym wiedziała, że tak momentalnie zaskoczę, to poczekalibyśmy jeszcze z miesiąc żeby dziecko urodziło się w styczniu a tak to ten grudzień zostaje ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia jakby można było przyszłość przewidywać to co to by było za życie ;) a tak to masz super szczęście i mega niespodziankę :D I może Ci się przesunąć termin porodu - ja urodziłam 2 tygodnie po terminie i to miałam jeszcze wywoływany poród więc kto wie - może Twoja dzidzia będzie pierwsza w 2015 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Eulalia, znajomym powiedz, że jesteś na silnych lekach, że jakieś przeciwwskazania medyczne czy inne cuda :) Na weekend muszę coś zaplanować, bo aż mnie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
hej, hej, co tam Metusia chodzi Co po głowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz bylam pewna ze wczoraj byla ta owulacja...ale.... tamperatura niziutka szyjka sie juz calkowicie zamknela i chyba klapa:( przeciez temperataura sie zawsze podnosi w II fazie cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogłabyś się tak po prostu pobzykać co drugi dzień bez mierzenia temperatury, szyjki itp.? Przecież sama sobie wkładasz do głowy smutne myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin kazala mi mierzyc...bomamkolejna wizyte za ttydzien i chciala zobaczyc wykres...ach moze w przyszlym miesiacu,jednak przez prolaktyne mialam bezowulazyjne cykle,z jednej strony fajnie przynajmniej wiem cobylo przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Może faktycznie mogło się coś przesunąć, wiesz że na temperaturę ma naprawdę dużo czynników. Nawet przeżywanie pewnych emocji.. ze tak powiem z perspektywy psychologicznej. Teraz nie pozostaje tylko czekać... I się nie martwic na zapas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nie zdziwilam sie jakos bo krotko biore tabletki:) ale wiadomo ze cos tam w sercu ukulo:) bez skoku nie ma owulacji:) no nic nie waznez;) nie teraz to zamiesiac:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ja też uważam,że trudno wymagać od organizmu, żeby natychmiastowo reagował na zmiany z zewnątrz, jakieś leki, hormony... Wiecie, wczoraj wieczorem wyskoczyły mi jakieś 3 niewielkie krostki na twarzy, przed pigułkami to był znak, że za kilka dni @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Super, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta ja przed ciążami miałam objawy typowe do @ :D więc to nic nie znaczy. Jak mi się dłużej utrzymywały i @ nie było to wpadałam na genialny pomysł żeby zrobić test ciążowy :) głowa do góry - będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam to samo mentusi zaporponowac - bzykanko ups. SERDUSZKOWANIE hehe co drugi dzien. Plemniki spokojnie przezyja i bedzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia kart ciazy mozesz miec kilka, np gdybys chodzila do dwoch ginow jednoczesnie np. do jedego prywatnie a do drugiego panstwowo, ta przez cala ciaze to mialabyc dwie karty. jesli bedziesz na pierwsza wizyte szla do jakiegos gina on ci zalozy karte, potwierdzi ciaze :) a potem spokojnie pojdziesz jzu do swojego gina z ta zalozona juz wczesniej karta, do ktorej on juz bedzie uzupelnial dan.e generalnie karta ciazy jest dal ciebie, tyle ze na kazda wizyte u gina ( jakiegokolwiek ) musisz ja przynosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mentusia ty sie tak nie spinaj - wszyscy ci to powtarzaja :) idz troche na zywioła a efekty zobaczysz szybciej niz bys sie tego spodziewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Z tego co kojarzę mąż Metusi ma pracę związaną z wyjazdami, więc z tym całkiem luźnym bzykaniem może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!:) Martusia co Ciebie,tutaj takmalo bylo ostatnio?:) nie, nie,spiny juz mi przeszly,tylko jak zobaczylam brak skoku temp to wiedzialam ze owulacji nie ma i tyle:) bylam teraz na chybcika umojej gin:) wiadomo badanko i sie mnie pyta co ja tu robie,no to mowie ze chcialabym jeszcze luteine brac,i ze skoku nie bylo,wiec owulacji nie ma,ale trudno nie przejmuje sie.A ona,zebym wracala do domu i męża do łóżka zaciagnela,bo to dzis;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo mnie , bo wczoraj miałam prace w terenie :) a nie przed kompem :) ale juz sie poprawiam i jestem :) no widzisz a ty sie niepotrzebnie boisz ze owu nie ma. pamietaj ze plamniki zeja spokojnie 2 dni, a w dobrym srodowisku 3 dni. a czasem rekordzisci potrafia przezyc w super warunkach 7 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
U mnie w przychodni leżały takie Karty Ciąży/Kalendarze Ciąży na blacie recepcji, to sobie jedną/jeden wzięłam ... 4 lata temu!! Zdążył się zakurzyć i nieco wyblaknąć, ale jakby co to mam :) Co ciekawe, pewnie je wyłożyli, bo były "przeterminowane", tzn. w środku był kalendarz na 2008 i 2009 rok. Ale właśnie zauważyłam, że daty od marca 2008 pokrywają się z datami na 2014 rok - oby to była dobra wróżba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×