Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

bez obaw mezus dzis przyjezdza;D powiedzialam mu ze to cykl bezowulacyjny,zmartwil sie,ale nie powiem mu ze jest owulacja boinaczej znowu sie bedzie stresowal:) gdziez to w taka brzydka pogode Cie wyslali?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz tak praca, nie narzekam, czasem dzien prawie ze bez kompa jest potrzebny :0 metusia - to działaj dzialaj i cichosza mezowi, nic nie mow, zebys przez przypadek sie nie wygadala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mam zamiaru mowic,alemi przykro troche,bo wlasnie mi napisal,ze tak bardzo mu przykro.Trudno,przezyje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
To dla waszego szczęścia :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Są inne sposoby :) jakaś aromatyczna kąpiel, lekkie jedzenie, ulubiona muzyka... I takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko jeszcze pare tyg i na usg zobaczysz serducho :) i wtedy uwierzysz całkowiecie. wiem co teraz czujesz, to jest takie mieszane uczucie, niedowierzanie, radosc, metlik w głowie, jak to mozliwe ze jestem w ciazy, troche strachu....pamietam to... i to dziwne uczucie gdy widzi sie te dwie kreski hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to odsuwam od siebie myśl o tym zupełnie, bo co mi to da. Ograniczę kawę, nie będę spożywać % itp., ale póki co potrzebny mi nadal luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi chyba z tydzień zajeło nim zaczęłam wierzyc w to że naprawde jestem w ciąży, tak wie spokojnie oswoisz sie z ta myśla, tylko czasu Ci potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@17.04.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 metusia_________25______________1___________cykle nieregularne martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@17.04.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 metusia_________25______________1___________cykle nieregularne martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Mogę się umówić prywatnie na wizytę do poleconej lekarki, 22 kwietnia (to będzie wtedy kocówka 6 tygodnia), myślicie że będzie coś już widać czy za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Zacytuję "kalendarz" :D "Tydzień 7: Twoje dziecko mierzy teraz ok. 2,5 cm. Jego oczy kształtują się i nabierają barwy. Kształtują się palce u rączek i nóżek oraz uszka" - powinno coś być widać pod koniec .6-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Eulalia - wrzuciłam "usg 6 tydzień" w grafikę gugla, i ja "coś" widzę dopiero od 8 tygodnia - ale ja mam słabe oczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Usg wyczuwa ciążę od 5 tygodnia. Ale sęk w tym czy od ostatniej @ czy od owulacji, bo to często różnica 2 tygodni. Ale moja koleżanka poszła niecały tydzień od zrobienia testu ciążowego (jeden dzien po terminie@ ) i było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Drugie zdjęcie na tej stronie z 5 tygodnia i 5 dnia ciąży, a to pierwsze z 10 tygodnia - jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
To najlepiej do niej zadzwonić i zapytac, bo sporo zależy też od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Wg tabelki Gosia, a potem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Metusia a Ty mialas jeszcze jakies hormony badane poza ta prolaktyna? Bo ja jestem w tej samej sytuacji tzn mam cykle bezowulacyjne z powodu wysokiej prolaktyny i do tego mam bardzo niski progesteron i estrdiol i tak z ciekawosci pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam tylko prolaktyne,tsh i fsh. nic wiecej nie robilam,imam nadzieje ze to jedyny problem. Elua- zobaczymy czy zadziala bromek w pierwszym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@17.04.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie powtorze - u mnie 3 dni po planowanej @ nie bardzo było na usg cos widac, i mysle ze nie była to wina usc. była widoczna dosłownie kropka co mogło cos oznaczac, ale rownie dobrze mogło nic nie oznaczac ( to było 2,5 tyg od zqapłodnienia. Tydzien pozniej czyli 3,5 tyg od zapłodnienie widac bylo pecherzyk ciazowy. te dwa usg robiłam u tego samego gina na tym samym sprzecie. Eulalia to prawidłowo ze przezywasz ;0 kazdy to przezywa na swoj sposob :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja zamierzam za niedługo do Ciebie dołaczyć :) hehe jeszcze pare dni i *****nko bedzie ;) oczywiscie takie owocne... mam tylko nadziej ze przez te moje ogromne stresy osatnie wogole bede miec owu ;/ bo wcale bym sie nie zdziwila jakbym nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×