Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
dokladnie,tylko tu przechwalanie, a niby ten temat inny niz wszystkie hahah jassssne..... Jolka jedynie tutaj byla fajna, na poczatku bylo ok,wspieralysmy sie wszystkie a potem te co zaszly,gadaly tylko miedzy soba o rzyganiu i nic wiecej,jak pytaly o cos te ktore sie nadal staraja to sero odezwu..zallll a najgorsza jest Eulalia...jestes lepsza bo zaciazylas? nie wydaje mi sie,pyskata prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co jedziecie po Eulalii?? Ona, Jolka i Martablond były tu najwczesniej i wszystkie są OK. To temat staraczkowy, był inny niż wszystkie, i chwała mu za to. Nie wiem co za wredne zazdrosne babska zaczęly tu zaglądac, ale na Kafeterii to nie nowośc - zawsze zejda się jakieś frustratki, co lubia komuś napluć w zupę. Pewnie w prawdziwym życiu do przyjaciółek się uśmiechają, a jak tylko te odwrocą się plecami, to im tyłki obrabiają aż powietrze furczy. Jolka ma za sobą cięzkie chwile, Eulalia PRACUJE, kwoki, a Marta ma już jedno dziecko i udziela się na innym wątku (pisala, że komuś pomaga). Sio stąd, jak macie zamiar kwoczyć - nikt nie broni Wam zakładać nowego wątku o staraniach i tam sobie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eulalia PRACUJE???!! Wow serio? Medal dac jej bo ona jedna pracuje...... gada z kim jej wygodniej wiec z Jola i Marta.... przewertujcie kilka stron wstecz plus jej wpisy dotycza tylko jej :/ Z reszta zaloze sie ze ona sama to napisala.. lubi pisac z goscia i mieszac nie eulalia? Na watku laurkichmurki do dzis cie pamietaja. Matwo. To temat staraczkowy, patrz tytul wyjazd na grudniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pracuje, jak sie ma kredyt na pol zycia wziety to trzeba zasuwac i modlic sie zeby roboty nie stracic. Takie czasy panie. Teraz czlowiek sie trzyma pracy byle jakiej. Pisala Eulalia ze praca nie rozwojowa, zero perspektyw, szkolen, awansow. Ale co zrobic? Trzeba sie zarzynac dla idei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale co to za tlumaczenie bo pracuje bo dziecko, ale jak sie stataly to codziennie KWOKI pisaly z pracy, z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak sfrustrowane staraczki. Wiosna juz dawno minela, poszukajcie tematu na jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Boze normalnie nie chce sie pisac. A bylo tu na prawde milo. Coz, ja w takim razie przenosze sie na bociana bo i tak mialam to zrobic ze wzgledu na to ze moje problemy staly sie powazniejsze niz myslalam a tam mozna liczyc na wieksze wsparcie niestety. W takiej atmosferze raczej nikt dla nikogo wsparciem nie bedzie. Zycze Wam wszystkiego dobrego i samych zdrowych ciaz i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zycze zafasolkowanym wszystkiego dobrego,Przepraszam ze uzylam slowa zafasolkowana,gdyz Eulalia napisala mi kiedys ze "w naszym temacie sie nie fasolkuje tylko zachodzi w ciaze"i co z tego ze pracuje, a czy jak nawijala wczesniej calymi dniami to nie pracowala? i to tylko na swoj temat;D A JAK KTOSO COS ZAPYTAL TO W ZYCIU cI NIE ODPOWIE,wiesniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj dajcie juz spokoj, Przeciez Jolka i Marta odpisywaly na wasze problemy,nie mowie ze Eulalia ale Jola i Blondzia tak.a Ty gosc ktory wyganiasz "sfrustrowane starajace" sie bo wiosna dawno sie skonczyla, jestes bezczelny i tyle..w takim razie mozna zamknac caly temat bo wiosna sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 4___________@ 2.09.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___20________1__ syn _____ 17.12.2014 montanessa___29___20________1__córcia ___17.12.2014 martablond___32____16________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___14________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____11_______2__ xxx_____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martablond Dziewczyny hello ❤️ o co tyle chałasu? co sie dzieje. jak juz tu ktos słusznie zauważył temat - staraczkowy - wiec dla ciezarnych juz nie do konca - nie widze nic dziwnego w tym ze ktos uciekł z niego. Pojawiło sie mase nowych starajacych sie dziewczyn, ktore mimo checi nie jestem w stanie zapamietac, bo dosc szybko sie ulotniłam na inny temat ( jak ktos zauwazył meiluje i na kafe pisze na forum dla dziewczyn z naprawde z powaznymi problemami z niepłodnoscia ) Odnalazłam sie tam i tyle. Jak ktos chce moze mnie winic za to . Trudno. Poprostu mam swoja dziewczyne ktorej mocna kibicuje, za ktora sie modle i tak mi pasuje. Co do Joli i Eulali. Hm. Jolka przeszła swoje, dajmy jej odpoczac, a Eulalia nie nalezy do dziwczym z łagodnym jezykiem i mowi to co na sercu jej lezy, a nie koniecznie kazdemu bedzie to pasowało. W skrocie, ciezarne odeszły, ale forum żyje sa nowe strajace sie dziewczyny ktore sie wspieraja nawzajem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie drazni tylko Eulalia,reszta jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie drażni ten gość anonimowy, który tak pluje jadem na Eulalię. Wnosi na to forum tyle negatywnej energii, że nie dziwię się, że forum zwyczajnie padło. Gościowi polecam zakupić i sumiennie stosować maść - na ból d u p y ... Elua, powodzenia na bocianie - słyszałam, że tam naprawdę można znaleźć wsparcie dla staraczek. Martablond, życzę, żeby ciąża przebiegała spokojnie - i żeby udało Ci się pomóc tej dziewczynie z innego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A mnie drazni ten gosc anonimowy..." a ty to jestes jaki gosciu? Nie anonimowy? Hipokryzja!!!!!!!!! A i skad wiesz ze to jest jedna osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
martablond a możesz napisać na jakim topiku piszesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A mnie drazni ten gosc anonimowy..." a ty to jestes jaki gosciu? Nie anonimowy? Hipokryzja!!!!!!!!! A i skad wiesz ze to jest jedna osoba ? ALE MNIE NIE DRAŻNI to, że gość jest anonimowy, tylko postawa gościa wobec Eulalii. Dla mnie może sobie pisać pod dowolnym pseudonimem, gościem czy gospodarzem, może pod "gościem" kryć się 501 osób - ja ma zastrzeżenia tylko do gościa, który tak bezinteresownie hejtuje na jedną z pierwszych użytkowniczek "starań o dziecko wiosna 2014". Rada na przyszłość, Ajnsztajnie (pisownia ironiczna, zaznaczam): zanim z czymś wyskoczysz, przeczytaj, pomyśl, przeczytaj jeszcze raz. Jeśli cytujesz, to cytuj zdanie W CAŁOŚCI, a nie wyrywając sformułowania z kontekstu - no chyba że to przekracza Twoje umiejętności intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po Eulali jedzie,nie jedna osoba, ja napisalam jeden post reszta nie jest moja zasluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''" A mnie drazni ten gosc anonimowy..." a ty to jestes jaki gosciu? Nie anonimowy? Hipokryzja!!!!!!!!! A i skad wiesz ze to jest jedna osoba ? ALE MNIE NIE DRAŻNI to, że gość jest anonimowy, tylko postawa gościa wobec Eulalii. Dla mnie może sobie pisać pod dowolnym pseudonimem, gościem czy gospodarzem, może pod "gościem" kryć się 501 osób - ja ma zastrzeżenia tylko do gościa, który tak bezinteresownie hejtuje na jedną z pierwszych użytkowniczek "starań o dziecko wiosna 2014". Rada na przyszłość, Ajnsztajnie (pisownia ironiczna, zaznaczam): zanim z czymś wyskoczysz, przeczytaj, pomyśl, przeczytaj jeszcze raz. Jeśli cytujesz, to cytuj zdanie W CAŁOŚCI, a nie wyrywając sformułowania z kontekstu - no chyba że to przekracza Twoje umiejętności intelektualne. ' heheheheh widze ze myslenie abstrakcyjne u ciebie lezy -droga eulalio- absolutnie twoj styl pisania-w podobnym tonie wypowiadalas sie na temacie laurkichmurki- a wiec wyjasnie ci łopatologicznie zaznaczylam ten cytat wlasnie aby osmieszyc i zironizowac wlasnie twoja wypowiedz - wytykasz komus anonimowosc samemu piszac z anonima, paradne! eulalio wiele dziewczyn cie nie polubilo zauwaz ze pisza tu ze swoich nikow -eula, mala, elka i jakos tylko marta bierze cie w obrone i to tez w oszczednych slowach oj eulalia eulalia niby grasz na taka sucz ale jak przyjdzie co do czego to zwykly burek podworkowy jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 08:27 - jak gryziesz się w język, to jeszcze żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jeszcze nie umarl od ugryzienia w jezyk gosciu kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja tez pisalam tutaj na poczatku, strasznie lubilam ten temat, ale tez zrezygnowalam z pisania,przez uszczypliwosc i ton Eulalii,liczylam na pomoc gdyz mam problemy z zajsciem w ciaze, ale ton Eulalii nie pozwalal na porozumienie sie..a szkoda..czytac,czytam ale udzielac sie juz nie mam zamiaru. Pozdrawiam. Metusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta no wlasnie ciezarne nie odeszly. Pisze elka i eulalia - a ta druga wykatkowo drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 09:09 - to zależy, ile ma jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ten topik powinien umrzeć śmiercią naturalną. Jesień 2014 za pasem, można założyć nowy. Pozdrawiam wszystkie ciężarne, a w szczególności Eulalię i Martęblond - równe z was babki i szkoda Waszych nerwów na te żmijki co tu się rozpanoszyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do marty nikt sie nie przypieprza. Czytamy ze zrozumieniem zarzuty sa tylko do eulali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe teoria dobra ale mylna. Jadu malo bo zyje i pozyje dlugo. Zlego zle nie bierze :D Jeszcze jakies blyskotliwe wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej Dziewczyny!! Długo mnie nie było, wyjechalam na 3 tygodnie, dużo wypoczywałam, rozmyślałam. Czuję się całkiem inaczej niż zaraz po stracie bliźniaków. Bardzo się wyciszyłam i nabrałam dystansu. Zaczynam życie na nowo :) z nowymi pokładami energii :) niestety gdy tu zajrzałam, przeraziłam się!! Gdy tylko ucichło na forum, natychmiast posypały się jadowite komentarze... To bardzo przykre, dopóki udzielałyśmy się tu aktywnie i z pewnymi niepisanymi zasadami to nie bylo miejsca na takie uszczypliwości. Co komu zrobiła tą Eulalia? Czy każdy musi być słodki i przymilający się. Mi osobiście Eulalia bardzo odpowiada, w pozaforumowym życiu z pewnością chciałbym się z nią zaprzyjaźnić. Ale każdy może mieć swoje zdanie :) a to że wiosna już minęła.. cóż z tego ale niektórym starania się nie skończyły :) dlategotemat powinien trwać dalej :) piszcie więc Kochane co tam u Was ! Ja właśnie oczekuje na @, zobaczymy co dalej będzie.. teraz wybieram się na ślub w rodzinie męża, także nie za bardzo miałam czas na refleksję nad moim cyklem. Pozdrawiam Was wszystkie i liczę że mimo tych paskudnych kilku wypowiedzi, nadal będziemy tworzyć zgraną forumową paczkę :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem iza chciałabym tu z kimś pogadać.... Od 2 lat nie wychodzi nam zajść w ciążę... Chodź wyniki mamy ok... Nie rozumiem juz nic. Po prostu zaczyna mnie to powoli denerwować. Ehh tylko dzidziusia nam brakuje do pełnego szczęścia. Odpuscilam myślenie o dziecku od jakiegoś czasu ale to tez nie przyniosło skutku. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby być w ciazy. Nie wiem co to za przyczyna. Bo wyniki mamy ok. Pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka dawno Cie nie było ;) A jak wogole, sprawy starania sie o dziecko, odkładasz w blizej nieokreslona przyszłośc, czy moze jednak chcesz zacac działania? Gościu - 2 lata to sporo, ale skoro badania macie ok, to mysle ze moze tu tylko i wyłącznie psychika grac role. Jak juz kiedys z Jolka (Jolka wyjasni Ci lepiej )pisałayśmy, stres powoduje zaburzenia jakiegos hormonu odpowiedzialnego za jajeczkowanie, co uniemozliwia zajscie w ciaze. Ja jestem tego dobrym przykładem, powtorze wiec jeszcze raz dla nowych dziewczyn, ze starajac sie o pierwsze dziecko udało mi sie po 5 miesiacach, dopiero gdy odpusciłam, a w druga ciaze zaszłam za pierwszym podejscie, bo byłam wyluzowana A mi sie podoba Eulalia, jest inna i o to chodzi ;) Martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze jak wcześniej wspomniałam ze odpuscilam starania o dziecko na kilka miesięcy i tak to skutku nie przynosi... Teraz zauważyłam ze minęło w ten sposób pól roku... Mam 26 lat i całe życie przede mna. Nie wiem juz co mogę zrobić. Jak dla mnie to nie pokojaca sytuacja. A mąż nadal twierdzi daj sobie czas jeszcze... No przecież to juz 2 lata. Ręce mi opadają juz. Czasem mysle ze nie jest mi dane mieć swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×