Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
temperatura wzrasta w trakcie owulacji i po owulacji moze lekko spasc ale nadal pozostaje podwuyzszona . jesli spada przed spodziewana miesiaczka to znaczy ze do zaplodonienia nie doszlo i bedzie okres. a jak dalej jest podwyzszona to dobry znak bo w ciazy temperatura jest podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 4___________@ 2.09.2014 elua____________26______________3___________@15.08.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@ .2014 małami90213_____24 _____________6___________@ .2014 natala1020______28_____________4___________ @07.08.2014 Neszka7________30______________3____________@ .2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___20________1__ syn _____ 17.12.2014 montanessa___29___20________1__córcia ___17.12.2014 martablond___32____16________2__córka___10.01.20 15 eLka84______ 30_____11_______2__xxx______24 .02.2015 ewelinas1986___28_t.ciaz(?)____ 3___x_______9.03.2015 GosiaMałgosia__25___10________1__xxx_____ 2.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny no więc wczoraj powinnam dostać @ i nadal nic...od środy pobolewa mnie brzuch jak na @ i mam cały czas wrażenie, że coś zaraz poleci.Zrobiłam wczoraj rano test wyszedł negatywny :( więc nie wiem czy mogę mu wierzyć czy może za wczesna ciąża i jej nie wykryło?Co sadzicie miała tak któraś z was ,że w dniu spodziewanej @ wyszedł na nie a po jakimś czasie tak?W pierwszej ciąży robiłam w dniu @ i wyszły 2 kreseczki co prawda ta 2 jasno różowiutka ale była.Chyba zwariuje od tej niepewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Mała2 poczekaj jeszcze kilka dni, jak @ nie przyjdzie to zrób znów, albo idź na bete jeśli nie możesz wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Ja znam 2 przypadki że testy długo nie wychodziły a ciąża była. Jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w dniu @ i nic, a po południu mnie zalało. Ale trez czytałam o przypadkach, że test dopiero po kilku dniach pokazał plusik, Albo poczekaj jeszcze kilka dni, albo idx na betę :) szczęśliwego zakończenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggy
Temperatura zeby wynik byl wiarygodny trzeba ja mierzyc codziennie rano przed wstaniem z lozka i zawsze o tej samej godzinie. Pomiarem jednorazowym nie mozna sie sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miggy
Ja zaczelam stosowac testy owulacyjne. Wczoraj druga kreska byla slaba, a dzis mocniejsza od tej kobtrolnej. Na ulotce jest napisane ze nalezy wykonywac testy az sie uzyska ta druga kreche mocna i od tego momentu owulacja w ciagu 48 h wystapi. Wiec dzialamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Hej dawno nie pisalam ale podczytuje Was.U mnie 11 tydzien sie zaczyna.Dzis bylam znowu na usg ze wzgledu na plamienia i delikatne krwawienie.Wszystko jest w porzadku i nie wiadomo skad to wszystko sie bierze. Dzidzia wg usg starsza niz z om o 4 dni.Serduszko boje jak trzeba i pieknie fika koziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 mi test (bladzioch) wyszedł na 2 dni przed spodziewanym okresem. W tym dniu beta wynosiła 26. Ale z tego co czytam na forum to po prostu czasem mimo ciąży testy nie wychodzą. Jak do poniedziałku nie przyjdzie @ to zrób betę. Jest wiarygodniejsza niż testy. Miggy trzymam kciuki za owocne staranka :-) u mnie takowe byly teraz czekam cierpliwie do 20.08 ;-) (CAŁA WIECZNOŚĆ) Mama Zuzy - odpoczywaj dużo i jak najmniej stresu. ;-) Ja dziś popołudniu miałam przez chwilę śluz zabarwiony żywą krwią. Może to znak że owu wystąpiła?! Nie wiem już sama. Teraz ciiiszaa i wielkie odliczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) No i dzisiaj przyszła franca :/ Ale może to i w sumie lepiej bo zaszaleliśmy zaraz po odstawieniu tabletek anty i gdyby było coś nie tak to pewnie obwiniała bym się, że to przez tabletki,że mogliśmy poczekać.A tak to jestem na zero skoro przyszła @ i to tylko 4 dni później(bo czytałam ,że po anty to nawet parę miesięcy czasami nie przychodzi). Mogę teraz zacząć obserwować swoje ciało i w odpowiednim momencie zadziałać bez obaw ,że coś przez tabsy może być nie tak.Mimo że gin mówił, że od razu można bo te tabletki są nowej generacji i nic nie powinno się dziać.ale jednak jakieś obawy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie .. dzis moj 17 dc. Od rana (po siusianiu) zauważam na papierze jasnobrązowy śluz. Od wczoraj biorę luteinę dopochwowo ale przestraszyłam się tego "brązu" i zamiast zalecanego przez lekarkę 50 rano i 50 wieczór biorę na raz 2 tabletki czyli 100. Na implantację za szybko, niedomoga też byłaby dziwna skoro biorę luteinę. Co to moze byc?:( dodatkowo boli mnie podbrzusze jak na @ ... na pms tez za szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temmat wam umieraaa odkad nie ma jolki nie ma kto pisac hehehehe nastepny temat staraczkowy is dead :) Eulalia pisze na innym i nie uznaje was do konwersacji tylko z Jola bedzie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne, że tematy "staraczkowe" wymierają. Te które mają powazny problem z płodnościa przenoszą się na bociana, czasem po drodze zaliczając ovufriend, a reszt zajmuje się dziećmi. tematy staraczkowe dobre są kiedy zachodzi się maksymalnie 2 6 cyklach - potem zaczyna się to robić frustrujące. Życzę żeby wszystkim tu piszącym "staraczkom" udało się zakończyć "starania" szybkim sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tu nie ma lasek ktore urodzily juz . Chyba lepiej sprawdzaja sie tematy np ciezarne grudzien 2014 A na bocianie faktycznie przykemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Hej, witajcie po przerwie! W pracy masakra, nie ma kiedy neta odpalić, w domu już nie mam na to sił :( Mała- i jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
A możecie mi powiedzieć, na którym to temacie piszę? To sobie pamięć odświeżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czytam od poczatku,i szkoda ze Jolki nie ma:( Marta tez sie nie odzywa,a gdzie ta nasza waryjatka kochana metusia..pewnie uciekla po tym,jak niemila byla dla niej Eulalia,jak zreszta chyba dla wszystkich,jedynie Jolce odpisuje..wszystkich odstraszyla i pouciekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady Eulalia nie jest chamowata, tylko ma taki ciezki charakter wiec dajcie jej spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Witam wszystkich (szanownych Gości również...) Znów wracam po kilku dniach a tu haja :D Oświadczam, że ja się nie odzywałam bo byłam na wyjeździe i proszę nie insynuować że ktoś (czyt. Eulalia?!) mnie odstrasza :P Mnie 11.08 zaskoczyła @. W 25 d.c. Byłam też na badaniach ale wyniki najwcześniej za 10 dni ale chyba nie będę ich odbierać przed wizytą u gina 3.09 żeby sobie nic nie wmawiać. Temat umiera choć łudziłam się że tak nie będzie ale to chyba tylko dlatego że coraz więcej jest w ciąży a to topik o staraniach!! Cóż, smutno ale taka chyba kolej rzeczy. Ja niestety chyba też przeniosę się na bociana niedługo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 4___________@ 2.09.2014 elua____________26______________3___________@15.08.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@ .2014 małami90213_____24 _____________6___________@ .2014 natala1020______28_____________4___________ @07.08.2014 Neszka7________30______________3____________@ .2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___20________1__ syn _____ 17.12.2014 montanessa___29___20________1__córcia ___17.12.2014 martablond___32____16________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___14________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____11_______2__ xxx_____24 .02.2015 ewelinas1986___28_t.ciaz(?)____ 3___x_______9.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 4___________@ 2.09.2014 elua____________26______________3___________@15.08.2014 mala1407_______24______________2____________@20.08.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___20________1__ syn _____ 17.12.2014 montanessa___29___20________1__córcia ___17.12.2014 martablond___32____16________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___14________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____11_______2__ xxx_____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
O jeju jak tu dziwnie jakos, zagladacie tu dziewczyny ??? Czy temat faktycznie umiera... mala jak sprawy u ciebie? O reszte dziewczyn pytalam i zero odzewu wiec chyba nikt tu juz faktycznie nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
No smutno. Nawet sie nie chce pisac bo to troche tak jakby czlowiek pisal sam ze soba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Dobrze ze jest gosc ktory namietnie wkleja tabelke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak! Ale tabelka tez ulegla modyfikacjom jest nas coraz mniej.. Troche to nie ok bo takie roszady moglaby robic autorka tematu a nie cholera wie kto . Licze ze czarna i jola gdy wroca troche podniosa temat Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypisuje. Nie ma tu pomocy, są tylko wzajemne przechwalanki kto jak zaszedł a nikt nie odpisuje na problemy. Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mala 1407 ja tez pisałam chyba ze 3 x i na 1post została mi udzielona odpowiedz...mam wrażenie, że jest krąg już osób które są od dłuższego czasu na tym forum i odp tylko sobie a reszta jest bo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________X____________XXXXX czarna32k______ 32______________ 4___________@ 2.09.2014 elua____________26______________3___________@ 09.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć/imie dziecka_____termin Eulalia _______29___20________1__ syn _____ 17.12.2014 montanessa___29___20________1__córcia ___17.12.2014 martablond___32____16________2__córka___10.01.20 15 GosiaMałgosia__25___14________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____11_______2__ xxx_____24 .02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×