Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję Dziewczyny :) Mąż oczywiście oszalał z radości, ale oboj***ardzo się boimy czy wszystko będzie dobrze. Trzymajcie kciuki Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa :) my sue z mezem dopiero staramy, drugi cykl juz. Stosuje testy owulacyjne i wczoraj mualam pozytywny wiec wzielismy sie do roboty hihi dzisiaj tez zadUalamy i jutro a razie czego. Gratuluje wszystkim nowym mama i trzymajcie za mnie kciuki Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolu gratuluje i zycze spokojnych 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, no to życzę powodzenia :) te testy owulacyjne to niezły wynalazek a w połączeniu z mierzeniem temperatury i obserwacją śluzu i szyjki macicy są niemalże tak dokładne jak monitoring cyklu :D oczywiście jak ktoś ma wyprawę w interpretacji wykresów :) Ja byłam wczoraj u ginekologa :) wszystko ok. Mam przyjść za dwa tygodnie żeby podpatrzeć serducho :) oby tylko zabiło jak dzwon... pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martablond Dawno tu nie wchodziłam a tu prosze takie wiadomosci, Jolka gartulacje ogromne. Elka i gosia tez gartuluje dzieciaczkow. A nie mowiłam ze drugi porod jest duzo łatwiejszy. Eulalia cos na pocieszenie - po moim pierwszym porodzie miałam truame, masakryczna, do tego stopnia ze cały 3ci trymestr juz nikt nie mogł mnie słuchac o tym jak bardzo boje sie rodzic, pomijam fakt mojego przerazenie porodem juz w momencie gdy zaszłam w ciaze. Wierz mi na słowo, ze poruszyłam niebo i ziemie! Tak dosłownie ! zeby tylko miec krótszy porod. Moj pierwszy trawł masakrycznie długo i do tego wolno. Teraz po drugim porodzie moge juz rodzic na zamowienie heheh. Wierz mi ze trauma mi mineła całkowicie. O mojej traumie wiedział kazdy , nawet wszytskie panie w przedszkolu syna, widziła jakim kłebkiem nerwo jestem, jak chudne zamiast tyc, gdy było coraz blizej porodu. Przypuszcam ze masz to samo co ja. Jak chcez to napisze ci co dokładnei robiłam zeby sie chociaz cium mniej bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JOlka a na kiedy wychodzi ci termin porodu? martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poród... Brrrrr. Jezusie, jak ja sie teraz wszystkiego boję... A termin na 9 listopada :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
O matko jakie niusy! Jolu kochana, jak fajnie, mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze. I co ja Ci mówiłam o nadziei? :P Marta- powiem tak. Trauma traumą, naturalnie rodzić więcej nie będę, przy drugim dziecku nie będę się męczyć, a chcę je mieć oczywiście. Mój dzieciak jest w porządku, zaraz kończy 3 miesiące, rośnie jak na drożdżach, nadal karmię tylko piersią (ale często, już mnie męczy takie uwiązanie), jest rehabilitowany z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego i asymetrii ułożeniowej, śpi w dzień sporo i w nocy całkiem dużo, nie ma na co narzekać :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście miałaś racje Eulalio :) trzymam kciuki za rehabilitacje Wojtusia! Mi lekarz wstepnie zapowiedział cesarke ze względu na skolioze, ktorej nie zdążyłam naprostować przed ciążą. No ale zobaczymy jeszcze jak to będzie :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1___________@04.01.2015 CIEZAROWKI: NICK___________wiek_______tc________termin porodu Jolanta255_______25________x__________ 09.11.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eulalioa tez tak mowiłam po pierwszym ze druga to tylko cc. Ale wierz mi na słow pierwszy a drugi porod to niebo a ziemia. Przepasc. Drugi miło wspominam, a pierwszy trauma jakby mi ktos najblizszy umarł. Przejdzie ci, wspomnisz moje słowo. Ja terzecie bede rodziła tylko sn ;D jak kiedys sie pojawi trzecie i ostatnie ;P marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1___________@04.01.2015 CIEZAROWKI: NICK___________wiek_______tc________termin porodu Jolanta255_______25________x__________ 09.11.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_32_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola tp masz prawie w moje ur. ;D A jednak bedzie jesien, a pamietam jak kiedys nie chciałaś tej pory. Ale to z czasem sie zmieniaja priorytety. Ja tez nie chcialam zimy, ale zima jest lekka, bałam sie tego ze ugrzezne z dzieckiem w domu, a tu na spacery po tyg. juz wychodziłam ;D Wiec kazda pora roku jest ok ;D marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciaza byla na luty i tego się bałam. Jesień... I to późna... Nie będę już wybrzydzać. Oby tylko było dobrze. Widze ze ktos bawi sie tabelka, to może mi wpisać 6tc bo właśnie dziś zaczęłam. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka nie taki diabel straszny. Ja urodziłam w ziemie, ałam sie ze ugrzezne w domu z dzieckiem. A tu prosze zimna łagodna, tydzien po porodzie juz wychodziłam z małą. I wogole zimna nie była przeszkoda. W Luty był tez łagodny, do tego spopnia ze zdarzalo mi sie karmic mala cyca na spacerze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1___________@04.01.2015 CIEZAROWKI: NICK___________wiek_______tc________termin porodu Jolanta255_______25________6__________ 09.11.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_32_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tu jeszcze jakies staraczki??????? czy tyko mamuski i ciezarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czekamy na nowy nabór :) bo bardzo tu cicho. Ja dziś zaczynam 8 tc. Samopoczucie ok. Teraz w ogóle nie wymiotuje, trochę czasem pobolewa mnie głowa i ogólnie taka marudna i skwaszona chodzę. Mąż jak na razie to cierpliwie toleruje więc dalej marudzę :P co tam słychać u reszty? Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1___________@04.01.2015 CIEZAROWKI: NICK___________wiek_______tc________termin porodu Jolanta255_______25________ 10 __________ 09.11.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_32_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie wpadam na chwile aby zyczyc wam zdrowych i spokojnych swiat wielkiejnocy. :) Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1___________@04.01.2015 CIEZAROWKI: NICK___________wiek_______tc________termin porodu Jolanta255_______25________ 12 __________ 09.11.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_32_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema dziewczyny co tu tak cicho? co slychac??? Jola jak sie czujesz? Ktory to juz tydzien? znasz juz płec? Gosia- jak coreczka? jak sie czujecie?? Zaglada tu ktos jeszcze????? elka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozen39
czesc mam 39 lat i staram sie od 8 miesiecy ale w sumie tak od 4 bo a to bylam chora a to poklocilam sie z mezem itd. z pierwsyzm dzieckiem wyszlo od razu a tutaj tak dziwnie- taka bylam pewna. zrobilismy badania- wszystko super. Wiec zrobilam monitoring i dostalam dufaston. Sama czulam ze mam troche za krotkie cykle- wiek juz nie super mlody. I mam 2 dni do okresu. a przedwczoraj wyszedl mi test ciazowy z druga kreska. ale zniknela- po 15 minutach. i tak byla ledwo widoczna. Potem zrobilam 5 innych testow i nic. Poszlam spac a rano na 3 z 6 ledwo widoczne kreski. Dizs od rana tez zrobilam juz z 3 a wczoraj z 6. w sumie bardoz wczesnie mi to wyszlo. Co o tym sadzicie? Mysle ze cos jest tyko tak wczesne ze moze jeszcze poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frozen 39 ja swoją ciąże odkryłam bardzo wcześnie....miałam blade dwie kreski z beta hcg pokazywalo mi na 3-4 tydzień...tak naprwdę zrobilam test w dniu okresu tydzien wczensiej mialam negatywny i neistety neta hcg przestała mi rosnać i poroniłam ale lekarze uznali to za biochemiczna ciaze...gdyż nawet zarodek sie nie zagnieździł....dlatego wstrzymaj się...poczekaj....jak ma byc to będzie. sama teraz jestem po owulacji bo wg kalendarza owulka była 2 czerwca....a ja juz działam od 28 czerwca co drugi dzień;-)...nawet policzylam sobie dla cykli 34 dni bo mam okres raz po 28 raz po 34 dniach....wiec jeszcze do soboty działam a potem czekam na okres....to moj 3 cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolina
Hej Dziewczyny. My staramy się cztery miesiące jak narazie okres spóźnia mi się trzy dni,poczekam do soboty i zrobię test. Powodzenia staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka ty zaraz rodzisz! Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mnie tknęło, by tu zajrzeć :) Jestem już w końcówce 36 tc. Do tej pory było wszystko ok, a tu na dzisiejszej wizycie informacja, że moja 3-kilogramowa już córka się do wyjścia na ten świat szykuje. Szyjka się mi skraca. Mam uspokoić swoją aktywność, położyć się na kanapie i przez tydzień wytrzymać, a potem... niech się dzieje . A co u Was, jak Wasze dzieciaczki i/lub postępy w staraniach? Pozdrawiam, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jolu chyba przywołałaś nas myślami:-) witam was wszystkie dziewczyny:-) czas tak szybko leci jak nie wim co...u mnie wszystko w najlepszym porządku córka ma już skończone 8 miesięcy codziennie was czym innym nowym zaskakuje:-) dzieci są cudowne:-) Jolu a jak córeczka będzie mieć na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeesc fajnie ze tu czasem ktos zaglada. Jolka jak sie czujesz? Odezwij sie koniecznie i daj znac po porodzie :) U nas wszystko dobrze mlody ma 8 mies. Wszedzie go pelno, chodzi przy meblach, lubi zjesc, w dzien prawie nie spi ( i to jego jedyna wada ;) Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola co u Was? Jak coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×