Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:-) co tu tak cicho? Bylam na usg 35 tc, mała ładnie przybiera już 3 kg:-), ciekawi mnie ile taka waga odbiega od rzeczywistej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Gosiu- u mnie na usg w dniu porodu obliczono wage 3200. A mały jak sie urodził miał 3250 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Czyli waga wychodzi praktycznie taka sama:-) no to moja bedzie duża bo jeszcze trochę zostało, chyba że się pośpieszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia8
A jednak podgladam co tam u Was slychac. A propos wag: moj Ojciec wazyl 5 kg a Babcia miala 1.50 m w kapeluszu:-) Bardzo cicho sie zrobilo na forum. Co slychac u Starajacych sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie dlugo bo jakos moja sytuacja zyciowa sprawila ze nie mialam sily nawet tu pisac. Jestem po laparoskopii, masa zrostow, wodniaka nie udalo sie usunac, bo jest zrosniety z jajnikiem, otrzewna, jelitem i pecherzem, zostal tylko odciety i ma nie zagrazac ewentualnej ciazy. Jajowod oczywiscie w zwiazku z tym w calosci zniszczony.Do tego wyszlo ze mam endometrioze. Ogolnie mam dola i nie umiem juz myslec o niczym innym. Nie wiem jak sibie z tym radzic:( moj maz jest dla mnie duzym wsparciem ale ja nie potrafie byc dla niego a przeciez to go dotyczy tak samo jak mnie:( nie sadzilam ze kryzys przyjdzie tak szybko... Nadal trzymam za Was kciuki , postaram sie wpadac czesciej. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia8
Eluo, bardzo Ci wspolczuje. Duzo ostatnio czytam o kobietach starajacych sie o dziecko. Niektore historie sa wrecz niewiarygodne. Nie mozna tracic nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, jak przygotowania do rozpakowania? Przestałam na razie mierzyć temperaturę, bo przestawiam się na inny tryb wstawania do nowej pracy. A co u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Szczerze to nie mogę sie już doczekać tej chwili jak będę miec dziecko na rękach piękne, zdrowe i moje:) a z drugiej strony to mam takiego stresa że sobie nie poradze przy porodzie i wogólnie... A może u Ciebie zmiana pracy i nie mierzenie temp coś przyniesie:) trzymam kciuki oby tak sie stało:) A u reszty dziewczyn co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka wiem o czym mowisz, ja sie tez strasznie bałam, zwłaszcza ze pierwszy porod to dla mnie było piekło. Jak sie zaczał drugi to miałam doła, miałam kryzys ze nei dam rady urodzic i ze sobei nie poradze z dzieckiem. Ale na szczescie to mi przeszło , dałam rade, nie miałam nawet baby bluesa, zreszta miałam cały czas super humor, i tak mi sie on trzyma do teraz ;) Tak wiec goska - dasz rade :_naprawde drugi porod jest lzejszy i krotszy, a opieka nad drugim, dzieckiem jest taka instynktowna ze bez problemu sobei poradzisz, wszytsko sie juz wiem, jest sie wprawionym w boju ;) wszystko jest naprawde duzo duzo prostsze :) Powodzenie - bedzie dobrze, wspomnisz moje słowo martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Tylko to jest mój pierwszy poród i nie wiem czego się spodziewać, boje sie że coś przeocze a dr powiedział że jak tylko sie zacznie to mam przyjechać do szpitala bo mam dodatni gbs i musze dostać antybiotyk dozylnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Marta a jak tam Twoja dzidzia? Wszystko w porządku rośnie ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia oj sorki cos mi sie pokreciło, wydawało mi sie ze to twoje drugie dziecko. Sorki , to przez to ze wyleciałam troszke z forum. GBS em sie nie przejmuj. Ja w pierwszej ciazy miałam ujemny, a teraz dodatni. Podano mi lek, chyba ampicyline dozylnie 3 godz przed wyjsciem małej na świat ( mała sie spieszyła strasznie hehe ) A nalezy podac na 4 godziny przed i potem podawac co 4 godziny az o porodu, niezaleznie ile on by nie trwał. Mimo to malutkiej nic nie jest, nie zaraziła sie niczym ;) Niunia jest grzeczna, ładnie rosnie, mimo iz urodziłam w terminie, ale kruszynke, co wazyła 2720gr i 52 cm. martablond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Super że wszystko ok z mała:) dobrze usłyszeć że ktoś miał gbs dodatn i wszystko sie skończyło dobrze bo jak czytam na necie to masakra...marta a do szpitala pojechalaś jak co ile miałaś skurcze? Bo mi powiedzieli że od razu mam jechać czyli co zaboli mnie cos i juz? Zaczynam coraz bardziej panikowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie witajcie ja po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu z moja fantastyczna anemia dostawalam dozylnie zelazo plus wit b12 w pupe wyniki ledwo co skoczyly w gore .... :/ nic sie nie przyswaja mi w ciazy jakas masakra wyszlam wczoraj i musze ogarnac zabieg dla syna usuniecia migdalkow bo sa mega przerosniete mlody non stop lapie infekcje a tu w drodze drugie i jestem przerazona ..lapie dola jak dam rade jeden niby spory i samodzielny ale jak chory to nie do zniesienia i drugi noworodek :/ juz czuje pod skora te fantastyczne nocki ... w zasadzie jestem juz przygotowana i niech sie dzieje co chce eLka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Elka a nic Cie nie bierze narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mam bole podbrzusza jak na okres ale slabsze takie cmiace no i nieregularne jeszcze. Ja mam zamiar zjawic sie na bloku porodowym jak skurcze beda co 10-15 min. Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______24_____________3____________@5.01.2015 elua____________26______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________32___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________43___________1_____________@04.01.201 CIEZAROWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin GosiaMałgosia__25___ 37 ________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 30_____ 37 _______2__ syn _____24 .02.2015 MAMUSIE: Eulalia _____29____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_32_____córka___ur.: 8.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______25_____________3____________@5.01.2015 elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________36____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1_____________@04.01.201 CIEZAROWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin GosiaMałgosia__26___ 37 ________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 31_____ 37 _______2__ syn _____24 .02.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia lekarz kazał mi przyjechac jak skurcze bede regularne, nie wazne co ile ale regularne. A wygladało to tak W srode miała wizyte u dwoch ginow, kazdy zbadał mi szyjke, cos tam pogmerali, zeby sie cos zaczeło dziac. Miałam juz 3 cm rozwarcia. Ale ze niby mała nic przez tydzien nie urosła, moj gin kazała mi isc na patalogie. Wiec w srode wieczorem poszłam do szpitala na patologie. Tam mi kazali powiedziec ze jak bede miała skurcze co 10 min mam im powiedziec, i przeniosa mnie na odział porodowy. Oczywiscie ja głupiotka zapomniałam przez te lata od ostatniego porodu jak odroznic skurcze od boli i majac bole powiedziałam im ze to skurcze. Podłaczyli mnie do ktg i wszytsko sie wyjasniło. W nocy ciagle miałam bole, Rano było obchod, i pozwolili mi wrcocic do domu. Okłamałam lekarzy ze nie mam skurczy mimo iz od rana w czawrtek miąłm juz nieregularne. Wychodzac ze szpitala koło 13tej, zwijałam si ejuz z bolu, ale dalej przed lekarzami udawałam ze wszystko jest ok, ze zadnych skurczy nie mam. W domu polezałam w wannie, i w spokoju prezchodziłam skurcze, najpierw co 10 min, potem regularne co 5 min. Koło 17tej pojechałam juz do szpitala bo bałam sie ze jak beda czestsze to umre z boli w aucie. W szpitalu oczywiscie ze stresow skurcze zaczeły mi zanikac. I o 18. 30 podali mi lek na ten gbs dodatni. 3 godz pozniej mała była juz na swiecie ;) Tak wiec lek nie zdarzył zadziałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loomennavtre1972tdoum
To żeby temat sie jakos rozwinął pare słów o sobie. Mam 32 lata, i prawie 4 letnie dziecko. Czas najwyższy żeby w domu pojawiło sie kolejne W ciążę zaszłam w 5 cyklu starań, gdy przestałam sie stresować Jasne http://spam.to/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aburefas1973hfapy
Zeby nie wbijac sie na wątek juz zaawansowany - zakładam nowy Kto ze mna zaczyna starania o malucha na wiosnę? Jasne http://ohh.nu/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insusgaoci1974hwpbm
Marta masz racje jak sie człowiek spina i myśli że teraz i już to zazwyczaj tak jest ze nic z tego nie wychodzi tyko rozczarowanie zostaje.... Jasne http://turl.soushai.com/dnmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______25_____________3____________@5.01.2015 elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1_____________@04.01.201 CIEZAROWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin GosiaMałgosia__26___ 37 ________1__córka___ 22.02.2015 eLka84______ 31_____ 37 _______2__ syn _____24 .02.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015 Nie wiem, kto w naszym imieniu zmienia te tabelki, ale nie życzę sobie manipulowania przy moich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quolawzepi1984zmook
czekajaca na cud - moze i nie jestem stara, ale zamierzam miec 3-ke dzieci , a dobrze by było prze 40sta wyrobic sie hehe Jasne http://k2s.net/48y0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Tacyta- zagladam na forum i nie wiem co jest grane... jakies dziwne wpisy pelne spamu.. niesmiertelny gosc ..nie wiem jak u Was ale mnie postarzyl o rok ; ) plus co jakis czas aktualizuje w ktorym tygodniu ciazy jestem ja i Goscia haha oj ktos sie nudzi cholernie! Co kilka tygodni sie uaktywnia trolik. Tacyta u Ciebie zbliza sie @ czekamy na wiesci :) jakies przetasowania by sie przydaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Elka jak sie masz? wszystko gotowe na przyjście maleństwa? Marta ty to masz chociaż już jakieś doświadczenie co do porodu a ja co 5 min sie zastanawiam czy to juz:) nie wiem jak odróżnić skurcze czy to to czy tylko ułożenie dzidzi...:) Jola a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Faktycznie ten "gość" postarza nas... oj komuś sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Gosia ja w zasadzie gotowa ! poprane, popraswane, torby spakowane. We wtorek moja ciaza bedzie oficjanie /w papierach donoszona :) Mnie coraz czesciej i mocniej pobolewa brzuch (takie bole jak na okres w dole brzucha) no i duuuzo wydzieliny/ sluzu ale konkretow brak. Spokojnie kochana jak sie zacznie to bedziesz wiredziala ze to juz - zadziala intuicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×