Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

eLKa, u nas w tym cyklu nie było wiadomo czego w dni kiedy mogłoby wyjść wiadomo co, więc nie ma co testować :D Już czuję, że idzie @. Zresztą mam na razie umowę na okres próbny, a z wiadomych względów lepiej byłoby mieć przynajmniej na rok - idealnie na czas nieokreślony, ale to nie takie hop siup. Będę więc do Was zaglądać, kibicować Wam i aktualizować się w tabelce, ale na najbliższy kwartał zawieszam interes ;D Potem zobaczymy, co los przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dziewczyny mam pytanie czy jak obniża sie brzuszek, a czuje że sie obniżył bo dużo lepiej sie oddycha to czy pod piersiami skóra może bolec tak jakby była oparzona? Miała któraś z was takie coś? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola co u ciebie????? Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Gosia- ja nie pomogę, mi się nie obniżył do samego porodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Cześć dziewczyny informuje że urodzilam silami natury w sobote. Zosia ma 3300g i 55cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Wielkie gratulacje!!! :-) dużo zdrowka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______25_____________3____________@5.01.2015 elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1_____________@04.01.201 CIEZAROWKI: nick____ wiek___tc____które dziecko____płeć/imie dziecka____termin eLka84______ 31_____ 37 _______2__ syn _____24 .02.2015 MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez juz po urodzilam w piatek 13 :D waga 3290g/54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
to wyzej to ja no i gratulacje gosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
ohoho no to gratulacje dla kolejnej!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie tu nie było! A tu same rozwiązania! Gratuluję wszystkim szczęśliwym mamusiom :) dużo zdrowia dla Was i dzieciaczków :) u mnie ok, wszystkie hormony uspokojone, lekarze zachwyceni, pozostaje czekać na efekty. Az mogę się docZekać :) jestem 5 dni po owulacji więc jeszcze trochę i będzie wiadomo co i jak :) Cicho tu strasznie, jest tu ktos jeszcze ze starających się? Pozdrawiam serdecznie, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______25_____________3____________@5.01.2015 elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1_____________@04.01.201 CIEZAROWKI: MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Jolanta255_______25_____________3____________@5.01.2015 elua____________27______________7___________@ 7.12.2014 Czarna32k________33___________6_____________@20.12.2014 Tacyta___________35____________3____________@31.01.2015 Zofia8____________44___________1_____________@04.01.2015 CIEZAROWKI: MAMUSIE: Eulalia _____30____ Wojtek __ ur.: 10.12.2014 martablond_33_____córka___ur.: 8.01.2015 GosiaMałgosia__26__Zosia___ur.: 7.02.2015 eLka84______ 31_____ syn____ur.: 13.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Elka gratulacje:-) a jak przebieg poród? Jolka trzymam kciuki żeby jak najszybciej Ci sie udało bo skoro hormony w normie a to najważniejsze to może niebawem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie porod ekspres odeszly wody w domu o 17.30 znalazlam sie na porodowce rozwarcie na 5 cm ale zero skurczy wiec lewatywa i zaczelo napierd***** o 19 urodzilam :) w porownaniu z pierwszym porodem ten to lajcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post wyzej- elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Ależ Ci Elu zazdroszcze, ja bede miała traume do końca życia :-D Jolu...powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fuj, maciory rozpłodowe ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, jak ja Wam zazdroszczę że macie już to wszystko za sobą. .. ciąża, poród- dla mnie to czysta abstrakcja.... Powoli już zaczynam tracić nadzieję na pozytywne zakończenie. Dobrze że mój mąż taki optymistyczny jest i jest mi wsparcie. Jak tam Eulalio radzisz sobie z Wojtusiem? Mąż pewnie dumny z syna, co ? :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, nie bądź głuptasem, nadzieja jest zawsze ;-) Ja nie wiem czy sobie radzę, żyjemy z dnia na dzień :-D A mąż dzielny i pomaga jak może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Eulalio. Dziś zrobiłam test. To 27 dc 10 dpo. Wyszedł mi bladzioch, taki w kategoriach cień cienia. Trzymajcie kciuki żeby za dwa dni gdy zrobię kolejny test kreska się wzmocniła. Głupia jestem ze tak szybko ten test zrobiłam ale wczoraj prawie narzygałam facetowi w twarz. Tzn. zrzygałam się ale jednak nie na twarz. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Jolaaaaa!!!! trzymam kcikasy mocno az mi palce zsinieja :) ten cien cienia brzmi baardzo obiecujaco- czekamy na nowiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mam test pozytywny. Aż trudno mi w to uwierzyć, że się udało. :) Powodzenia calej starającej się reszcie :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Jola Gratulacje Kochana! fantastyczne wiesci :D Mam nadzieje ze bedziesz regularnie zdawac raport jak sie macie bo ja mam zamiar stale tu zagladac :) termin pewnie jakos na listopad, a powiedz jak sie czujesz? jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolegliwości żadne! Tylko zauważyłam że 9 dpo znacznie skoczyla mi temperatura. Także mój wykres typowy dla ciąży, trójfazowy. No i to mnie skłoniło do zrobienia testu :) Elka a jakie u Ciebie wieści z frontu ? Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! ja sie na wykresach nie znam ale najwazniejsze ze jest tak jak byc powinno :D u mnie- dziekuje dobrze, nawet bardzo... odpukac.. dziecko bezproblemowe..je, spi, robi kupe wiec poki co wiele roboty nie mam :D starszy o dziwo dobrze zareagowal na mlodszego brata, pomaga, caluje, nawet nosic chce takze ..oby tak dalej ;) kiedy wybierasz sie do gina? w ogole ktory to tydzien u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jak fajnie, że starszy się zaangażował :) ja wczoraj pierwszy pozytywny test miałam. Dziś zaczynam 5 tydzień, w piątek idę do endokrynologa bo u mnie tarczyca jest najważniejsza. Żeby przypadkiem poronienia nie spowodować muszę kontrolować ja i ewentualnie zmieniać dawkę leku. A do ginekologa pójdę 11 marca :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję Jolu! Jak zareagowali na wiadomość Twoi najbliżsi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jolu gratulacje:-) ale piękna wiadomość życzę Ci wszystkiego najlepszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×