Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

agusiak888 dzięki , mam nadzieję że u ciebie organizm sam się jakoś wyrówna i zobaczysz już wkrótce II bez stymulacji zastrzykami. Jolanta225 tylko spokojnie zrób ten test i będziesz wiedziała czy to zatrucie czy fasolka nie ma się co tak katować Ja właśnie wróciłam z przejażdżki rowerowej jakoś tak oczyściłam myśli, na chwilę zapomniałam o bólu brzucha z powodu @ przy okazji ugadałam z mężem jego przyjazd na małe te-ta-te w okolicach owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja ogólnie w ciąży miałam dużo śluzu białego o konsystencji kremowej na początku a po kilku tygodniach wodnisty przeźroczysty. Prawie całą ciążę nosiłam wkładki a w gorszych dniach nawet podpaski. Bałam się że sączą mi się wody ale nic tam się nie działo. Zawsze myślałam że ciąża to będzie odpoczynek od takich właśnie przyjemności jak wkładki czy podpaski a tu zonk i nieustające uczucie przeciekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny przepraszam że się długo nie oddzywalam ale troche sie pozmieniało u mnie...tydzień temu w niedziele zrobiłam test bo dziwne się czułam ja nic nie widzialam ale mąż tak wiec w poniedziałek zrobiłam bete hcg wyszła 68 czyli 3 tydzień umowilam sie do dr na środę bo wiecie jakie miałam przejścia w poprzedniej...a we wtorek dostałam plamienia i jestem teraz na L4 i leże teraz w łóżeczku dr nic na usg nie widziała bo było za wcześnie ale jutro ide znów na bete a w czwartek na usg...Jestem dobrej myśli że wszystko będzie w porządku i że ciąża prawidłowo się rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu!! Takich wieści mi było trzeba! Gratulacje! Odpoczywaj dużo i czekaj do kolejnej wizyty, obyś usłyszała bijące już serduszko !!! Cudownie! Dzisiaj o Tobie myślałam i zastanawiałam się co u Ciebie! :) jeszcze raz gratuluję z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko staraj się nie martwić, nie myśl o tym, co było, tylko patrz z nadzieją w przyszłość, w szczęśliwej macicy macicy bedzie się rozwijać szczęśliwie dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Małgosia moje gratulacje zawsze miło usłyszeć dobre wieści, tak jak pisze Jolanta w szczęśliwej macicy szczęśliwe i zdrowe dzieciątko się rozwija wiec leż odpoczywać i dużo się uśmiechaj bardzo pomaga na samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jestem szczęśliwa i spokojna:) ale przyznam sie że trudno jest tak poprostu sie nie martwić i nie myśleć o przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety myslenia nie da się wyłączyć, ale można chociaż skierowac je na pomyslny tor :) będę za Ciebie trzymać kciuki, żeby wszystko szło tak jak powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Ja także przyłączam się do gratulacji :) to wspaniałe wieści :) Dobrze że wzięłaś wolne trzeba się pooszczędzać :) Neska oby było tak jak mówisz oby się poukładało jakoś ale niewiem.... Ale wiem że trzeba być dobrej myśli dlatego staram się nie poddawać :) jednak wiem że mam marne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dziękuję:) u mnie dr nawet sie nie pytała czy chce wolne tylko od razu wpisała L4 i zalecila leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie bo zrobilam test - pozytywny ale mam takie uplawy ze musze podpaske zakladac do lekarza dopiero w piatek i sie boje czy to jest normalne mialam na poczatku taki mleczny sluz a teraz wodnisty, szklisty slodki w zapachu - nigdy czegos takiego nie mialam a jestem wedlug ostatniej miesiaczki w 4 tyg wiec ciaza b.wczesna i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze pozytywne fluidy zawitaly w koncuuu na naszym temacie :) przylaczam sie do gratulacji Gosiu ! mam nadzieje ze emocje nie opadna i bedzie nas przybywalo coraz wiecej, czego sobie i wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
to wyzej to mła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh jola nie nie ten wpis ...... :D moj wpis byl o tych fluidach poytywnych a o tescie pozytywnym to nie wiem kto pisal oprocz gosi jakis "gosc" u mnie bez zmian. musze pamietac o logowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu cos się dzieje na tym forum, a nie tylko takie pitu pitu o dupie Maryni :D to na prawdę dobrze działa na resztę dziewczyn :D daje nadzieję i radość, przynajmniej dla mnie :) od razu mi lepiej !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, może to dobra wróżba ! :P :D no no to teraz przyznawać się która ro zaciążyła i tyle radości mi przyniosła ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Jolu ja zrobilam test 26dc i to wieczorem i wyszedł pozytywny (mąż tylko widział 2 kreske:) )bo właśnie chodziłam osłabiona i było mi niedobrze:) ty masz bardzo podobne objawy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, może i tak, nadzieja zawsze jest, ale tez ciągle pamietam, jak byłam na pogotowiu w związku z tymi spuchnięciami jak lekarz mi mówił, że jeżeli by doszło do zapłodnienia to reakcja alergiczna była takim szokiem dla organizmu, że to raczej niemożliwe by cos się utrzymało. Dodatkowo przymowałam mase leków i maści niewskazanych w ciąży, więc to bardzo mało prawdopodobne. Może jutro zrobię test rano i zobaczę, w końcu to będzie 35 dc. Narazie cieszę się Twoim szczęściem :) dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Hej.Witam nowe dziewczyny. Gosiu gratuluje.Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka.W zasadzie za wszystkie ciezarne i ich fasolki. Jak Wam juz pisalam w piatek mialam pozytywny test owu,w sobote tez a w niedziele juz negatywny.Ale brzuch mnie pobolewa tak jakbym miala niebawem dostac @.I kluja mnie jajniki troche.Dziwne to wszystko no i pod wplywem tego bolu zrobilam test owulacyjny dzis (myslalam ze moze "tamtej" owulacji nie bylo) no i wyszedl pozytywny.Natomiast sluzu brak i szyjka nisko to ja juz nie wiem.Znowu z tego wszystkiego powtorzylam test po kilku h i byl negatywny.Ale czemu tamten byl pozytywny kiedy z dnia poprzedniego negatywny? Tak wiec starania byly aczkolwiek na cud nie licze.Moze mam cos z hormonami albo nie wiem.Po nastepnej @ chyba zglosze sie do gp i poprosze o jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
co za wspaniałe wieści przed snem :-) gratulacje Gosiu! Jolu czekam na info od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie :D byłam do 22 w bibliotece i skończyłam w końcu pisać naszą pracę i chyba więcej nie będę brać udziału w projektach badawczych. Widzę, że to nie dla mnie za dużo mnie to kosztuje. Odeszłam od stanowiska już spakowana, czekał na mnie mój mąż. poprosiłam go żeby potrzymał mi laptopa, a następnie symbolicznie zrzygałam się do kosza na śmieci. Niestety nie było to ekologiczne posunięcie, bo był to pojemnik na plastik :P Pani sprzątająca myślałam, że mnie pożre i wypluje :D jutro na pewno robię test, a jeżeli ciąży nie ma to pójdę wieczorem do rodzinnego jeśli wymioty się powtórzą :) taki mam plan i lepiej się czuję, gdy wiem czego mam się trzymać :P Czarna jutro też testuj, zawsze to większa szansa, że komuś się uda i dzień nie będzie do bani :) Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Gosia- moje gratulacje !! dbaj o siebie i malucha którego w sobie nosisz:) dużo zdrówka dla was :* Jola..... hmmm...no cóż..... :D musisz testować sama ....bo mnie "ciocia z Ameryki" odwiedziła @ :D . 36dc...ja pitole! jaki długi cykl! Ale za Ciebie Kochana trzymam mocno kciuki! i mam nadzieję że gdy wrócę z pracy po południu, to zastanę tu dobre nowiny :) Dobra wiadomość jest taka że weekend z mężem będzie udany :D nie ma tego złego.... hehe Dobranoc Kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) test zrobiony, wyszła jedna kreska. Znakiem tym, jak powiada ma babcia, jestem chora. Kolejne wymioty za mną, w nocy też mało spałam. Poza tym czuje się dobrze. Pójdę do rodzinnego. Nie wiem też na kiedy zapisać się do ginekologa. Dziś 35dc i dalej nic. W każdej chwili mogę dostać @ i mi zepsuje to wizytę. Jestem zła ze wszystko się zaczęło mnie czepiać. Miłego Wam dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
czesc laski.\ czarna - glowa do gory, cycki do przodu, zaczelas kolejny cykl, nowe starania, nowe szanse ;) u mnie tez weekend z mezem bo maz prace w delegacji ma widujemy sie tylko w weekendy a nawet czasem co drugi weekend... wiec robienie dziecka jest nieco trudniejsze.... :/ Jola nie wiem co ci poradzic nigdy nie mialam tak uporczywych nudnosci ... lekarz, badania. Musisz sie doprowaadzic do zdrowotnosci u mnie 30 dc - przejrzalam swoje zapiski odnoscie dlugosci cykli (to jedyna rzecz ktora jestem w stanie robic systematycznie ) i tak dlugi czyli 30 dniowy cykl mialam raz ...po porodzie wiec jak nic sie nie zmieni czyli jesli dziadowa nie przyjdzie w czwartek testuje (w 32 dc) will see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jolu, musisz coś zrobić ze swoim zdrowiem, tak nie może być. Elka- daj znać, jak już będziesz miała wynik testu :) Ja jestem właśnie po wizycie u dentysty, mam paraliż szczęki znieczuleniu. Do tego właśnie się dowiedziałam, że koleżanka odchodzi z pracy 4 lipca, w związku z czym został mi cofnięty tydzień urlopu. Zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej:) Eulalia to jeżeli nie dostaniesz urlopu to wybierz sie na L4 w końcu Ci się należy a który to już tydzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 _____________6___________@ ok. 1-2.06.2014 elua____________26______________1_____________11.06.2014& amp; amp; amp; amp; lt; br /> Monika35__________35___________2______________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24___________1__________24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24___________3_______________@16.06.2014 2014 mala1407_______24_________1____________@21.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 12__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____8__________2___________xxxxxxxx_______2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×