Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
Gratuluję Jolu! Jak zareagowała rodzina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolu napisz cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny! Wygląda na to że to 5 tydzień. Czemu sikaniec nie wyszedł nie wiem :) Powiem Wam, ze nawet te wymioty nie są teraz takie uciążliwe :P i inaczej na nie patrzę, a to dopiero poczatek. Nikomu nic nie powiedziałam, tylko Wam napisałam wiadomość jeszcze z przychodni! Mężowi powiem w Paryżu, a Rodzicom podczas imprezy na rocznicę ślubu czyli w ostatnią sobotę czerwca. No i jeszcze zadzwoniłam do swojego lekarza :D no to lecę się pakować i witaj Francjo :D Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Jolanta jednak "niepokalane poczęcie" się zdarza w przyrodzie ;) :) hahaha :) mąż oszaleje ze szczęscia napewno- rodzice także :) życzę udanego wyjazdu choć wiem że napewno taki będzie- udany i NIEZAPOMNIANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Aaaaaaaaalleeeeee dobre wiadomości !! Elka, Jola !! Gratuluje!!!!normalnie chyba zaraz się poryczę z radości.... ten topik naprawdę przynosi szczęście!! co rusz któraś zachodzi w ciąże... no po prostu szok! Dziewczyny cieszę się razem z Wami i duuuużo zdrówka życzę :) Nie no, będę już do wieczora przeżywać :D cała ja :D Ale zauważcie pewną rzecz, jak Jola całkowicie odpuściła, zabawiła się, wypiła, myśli skupiła na zupełnie innych sprawach jak ciąża, to ciach! i jest !.... to chyba jest złoty środek, i reszta dziewczyn ( w tym ja :D) powinniśmy pójść w jej ślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Jolka ty to jestes zaskakujaca dziewczyna hehe- bardzo sie ciesze i gratuluje :D to prawda nasz topik w tym tygodniu super plodny sie zrobil - takze dziewczyny dobre fluidy kraza trzymam kciuki za kolejne zaciazenia!!! ja mam nieciepliwa nature baardzo i machnelam test wiem wiem pisalam ze bede robic dopiero w piatek- pal szesc zrobilam popoludniu i odrazu pojawily sie dwie krechy grube wiec jest dobrze... jeszcze tylko beta i ok 6tyg do lekarza :D eulalio- dobrze ze odpoczelas, jeju ty juz 14 tydzien to niedlugo poznasz plec swojego dziecka. pamietam ze ja dokladnie w 15tyg dowiedzialam sie z bedzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ale cudowny tydzień aż mi sie humor poprawił:) mam nadzieje że do końca taki będzie jutro idę na usg mam nadzieje że będzie już coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neszka7
Jolanta bardzo się cieszę i serdecznie ci gratuluję niech ci dzidziuś zdrowo w brzuchu rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
o mój Boże! Jolu to cudownie! Dziewczyny co za wspaniałe wieści :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Jola nie wiem czemu niektorym sikance nie wychodza.Wlasnie sobie przypomnialam ze mojej przyjaciolce tez nie wychodzily.Dopiero jak szla do lakarza bo mocno wymiotowala i nie wiedziala co sie dzieje to przed sama wizyta zrobila w przychodni w toalecie i wyszly 2 kreski a byla juz ok 7tc. Gratuluje Wam dziewczyny i czekam na moj @ albo i nie:-) oby nie...mam nadzieje ze znowu trafilam na szczesliwe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline89
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 _____________6___________@ ok. 1-2.06.2014 elua____________26______________1___________@11.0 6.2014t ; Monika35_______35______________2____________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 2014 mala1407_______24_________1____________@21.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 Neszka7________30_________3____________@15.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 14__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej byłam dziś na usg to 5 tydzień i 4 dni:) widać narazie tylko pęcherzyk ma 0, 86cm za tydzień ponoć bedzie już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja1307
Hej dziewczyny :) Gratuluje wszystkim dziewczynom ktorym sie udalo widocznie ten czerwiec cos w sobie maaa :D powinnam dostac wczoraj @ ale jej nie ma zrobilam dzis test i choc jest to cien cienia ale jest druga kreska :):):) to jest moj pierwszy cykl i sie udalo nie moge w to uwierzyc... caly czas na niego zerakam i nie wierze.... ryczalam jak glupia i caly czas chce mi sie ryczec ze szczescia.... za inne staraczki caly czas trzymam kciuki mam nadzieje ze i od was niedlugo uslyszymy tak wspaniala wiadomosc Pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Witajcie dziewczynki! Nie było mnie tu od jakichs 40 stron :) Przepraszam Was, ale nie w głowie mi było siedzenie przy kompie. Jestem na L4 już długaśnie długo. Były pewne problemy ale z DZIDZIĄ wszystko jest dobrze. Niestety mam chemiczną ciążę, dlatego nadal mam wymioty w dzień i w nocy, nie śpię nocami, mam bóle,hormony szaleją, a do tego doszły b.czeste bóle głowy.Ale nic nie jest ważne- najważniesze jest to,że z MOJĄ MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ jest wszystko dobrze :):):) Eulalia- idziemy łeb w łeb - ja tez mam termin na 17.12.2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
więc teraz już oficjalnie się doklejam: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ metusia_________25______________1___________@26.04.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 _____________6___________@ ok. 1-2.06.2014 elua____________26______________1___________@11.0 6.2014t ; Monika35_______35______________2____________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24______________1__________@24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24_____________3___________@16.06.2014 2014 mala1407_______24_________1____________@21.06.2014 Katja1307_______23_________1____________@19.06.2014 eLka 84_________30_________1____________@15.06.2014 Neszka7________30_________3____________@15.07.2014 czarna32k______ 32________ 3____________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 14__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___14________1_____________xxxx 17.12.2014 :) martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____13__________2___________xxxxxxxx_______ 2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Droga Eulalio do siedzenie w domu nie da sie przyzwyczaić: 1)jestem pracoholikiem i strasznie mi żal,że nie pracuję 2)moje wynagrodzenie w minionym miesiącu było o 50% niższe niż zwykle a nie wiem dlaczego bo nie mam żadnych informacji ( na l4 kod był normalnie B- ciąża, wiec nie wiem o co biega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
ps. do płci dziecka w tabeli wstawilam pomyłkowo XXXX, ale z wczesnych nieinwazyjnych badań prenatalnych (które jak zapewnia moja lekarka miałam robione na wypasionym sprzęcie i są dokładne) wychodzi,że będzie DZIEWCZYNKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Katja cieszę się że i TY dołączyłaś właśnie do grona naszych forumowych ciężarówek, moje gratulacje zwłaszcza że udało się Wam tak szybko ,oby to była tendencja rosnąca :) Gosia a jak Twoje samopoczucie? Montanesa, to przykre że tak ciężko to wszystko znosisz mam nadzieję żę nareszcie się to wszystko uspokoi i będziesz mogła się w pełni cieszyć i oczekiwać swojej córeczki, Iwka, mam nadzieję że i Ty się nie doczekasz na @ :) daj znać co i jak, kiedy test planujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Hej dziewczyny:) super to nasze forum takie szczęśliwe:) Gratuluję wszystkim:) mnie troche pobolewa od wczoraj po prawej stronie ale ponoć z prawego jajnika była owulacja mam dużo leżeć i odpoczywać wiec tak robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Gosiu ja przez długo miałam bóle po prawej stronie, czasami bardzo nieznośne i mocne i też dlatego leżałam sporo. Mam problem z więzadłami i ogólnie mam spore bóle w całym brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Trochę się martwię tymi bólami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Gosiu spokojnie, mnie tez to martwiło od samego początku bo czasem ból promieniował aż na całą prawą nogę i "rwał", ale lekarka mnie za kazdym razem uspakaja,że to te wiązania, które "pracuja " i się naciągają. Nie każdy tak ponoć ma bo zwykle jak boli to całe podbrzusze tak jak przed miesiączką, ale taka już nasza indywidualna uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Dr też mi tak wczoraj mówił ale wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Ja rozumiem Cię doskonale. Każda nowa dolegliwość, która u mnie występuje jest dla mnie ogromnym stresem bo nie wiem czy tak być może, czy coś się zaczyna dziać niedobrego. Dodatkowo siedzenie w domu mnie przygnębia bo zawsze byłam mega aktywna i nie miałam czasu na zbędne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka25
Agusiak888 ja zazwyczaj z testem czekalam czy @ sie pojawi.Mialam bardzo regularne cykle i jak planowo nie dostalam @ to nastepnego dnia robilam test choc bylam pewna ze to ciaza.I dwa razy sie udalo.Teraz tez chyba poczekam na termin @ czyli jeszcze okolo tygodnia chyba ze sie skusze np w czwartek bo @ powinnam dostac w sobote a jesli to ciaza to jak najszybciej musze isc do gp po recepte na aspiryne wiec im wczesniej tym lepiej.Jesli w czwartek wyjdzie to juz w piątek bede chciala do przychodni a jak w sobote to ze wzgledu na weekend bede musiala czekac do wtorku na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
Gosiu własnie przeczytałam (bo staram sie trochę nadrobić mega zaległości),że u mnie z l4 było podobnie jak u Ciebie- lekarka od początku kazała leżeć i odpoczywać. Teraz ostatnio mi mówi- "siedzisz dalej ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Też nie umie tak siedzieć i nic nie robić jeszcze cały dzień sama bo mąż od rana do nocy w pracy ale dobro dziecka jest ważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanesa
mój Małż tez dużo pracuje, więc równiez sama siedzę. Nie nudzi mi się, bo zawsze cos można zrobić. Dużo czytam, nadrabiam spokojne domowe zaległości itp., ale nosi mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×