Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładne dziewczyny, te mające urode, kulture

Polecane posty

Gość gość

zadbane i pełne wdzięku - jak obserwuję, mają problemy znalezieniem kogoś do związku / kandydata na męża / męża, (w moim otoczeniu 3), a są w takim wieku że trzeba by się ustablizować. Sama jestem mężatką od 3 lat choć z urody jestem przeciętna, albo nawet poniżej choć tyle że dbam o siebie i jestem szczupła. A te naprawde śliczne wręcz dziewczyny mają problem z tym aby jakiś facet zechciał się z nimi związać, i nie są to to kobiety 'lekkich obyczajów'. Czy w waszym otoczeniu tez jest ktos taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takk częśto tak jest -dlaczego???? bo one nadaja sie tylko do roochania, sa tempe i jedyne na czym jest znaja to tuningowanie kosmetykami i pobijanie wzjaemne wlasnej glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla tego powinnosię przywrócić poligamię, aby kobiety łączyły się tylko z najlepszymi, pewnymi siebie mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham lekarza
:) skad taki wniosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpie raczej te brzdkie mają bide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci szukając materiału na żonę wybierają kobiety uległe, gotowe do spełniania ich zachcianek, zgadzające się z nimi, miłe, delikatne, słabe... Atrakcyjna (i znająca swoją wartość) kobieta, która ma plan na siebie i swoją przyszłość, myśli o karierze, jest inteligentna, ma cięty dowcip- takie mogą być dziewczynami, może nawet narzeczonymi, ale żonami już nie.. Raz- strach, że to one zostawią mniej atrakcyjnego faceta, dwa na całe życie mężczyźni wolą kurę domową niż pewną siebie kobietę z aspiracjami. Oczywiście nie wszyscy, ale większość. Pomijając w ogóle fakt, że nasze pokolenie wiecznych chłopców (25-29 lat) nie śpieszy się w ogóle do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.04.14 [zgłoś do usunięcia] PałkaZapałka Faceci szukając materiału na żonę wybierają kobiety uległe, gotowe do spełniania ich zachcianek, zgadzające się z nimi, miłe, delikatne, słabe... Atrakcyjna (i znająca swoją wartość) kobieta, która ma plan na siebie i swoją przyszłość, myśli o karierze, jest inteligentna, ma cięty dowcip- takie mogą być dziewczynami, może nawet narzeczonymi, ale żonami już nie.. Raz- strach, że to one zostawią mniej atrakcyjnego faceta, dwa na całe życie mężczyźni wolą kurę domową niż pewną siebie kobietę z aspiracjami. Oczywiście nie wszyscy, ale większość. Pomijając w ogóle fakt, że nasze pokolenie wiecznych chłopców (25-29 lat) nie śpieszy się w ogóle do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wybrzydzają, a Ty nie. Ja tam widzę atrakcyjne kobiety w małżeństwach. Co mi się jakaś spodoba, to mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego twierdzisz,że to faceci nie chcą się z nimi wiązać, może to one tak przebierają i nie łapią się za każdego faceta ,który chce z nimi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci się boją takich kobiet. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ładne to suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ładne to suki xxx a te brzydkie to ropuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one przebieraja i wybrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one dobrze daja doopy tylko 1raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnyed
Ja się nie zgodze, wolne po swiecie, chodzą tylko po 30 stce desperatki, albo niezbyt ładne, albo zniebyt madre, a męzatki widze ładne, seksowne,zadbane i to pechowo, bo chciałbym atrakcyjna wolna ale takich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle że to raczej rzadkość, ale jeśli już to taka na pewno bardzo się wywyższa i szuka bóg wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, albo szukacie skończonych piękności, albo nie tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej stawiała, że te inteligentne (nie ważne czy śliczne czy średnio ładne) mają problem ze znalezieniem partnera. Te śliczne, ale mniej ogarnięte zawsze będą rozchwytywane i zawsze kogoś wybiorą. Ale to też ogólniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatławcedaja doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak długo można pukać pustaka z ładną buzią? I o czym z taką rozmawiać między...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale najczęściej to łądne to największe szmaty materialistki bez serca, wredne i podłe dla już upolowanych mężów gardzące swymi teściowymi i rodzenstwem "ukochanego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co z taką gadac? roochac i milczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna=k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek po 25
Są same bo wybrzydzają, jak dalej będą patrzeć czy ten ma wade zgryzu a ten piega na brodzie to nic dziwnego że zbliżają się ku staropanieństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mogę to zaobserwować na sobie. Wiem, że jestem atrakcyjna.. . Jestem zadowolona ze swojego wyglądu, naturalnego, nie muszę się malować żeby dobrze wyglądać... Mniejsza o to. Kulturalna, itd, itp... nie zamierzam udowadniać. kto chce to niech wierzy, reszta swoimi komentarzami będzie dalej dawać świadectwo wyłącznie o sobie. 90% z tych facetów, którym się podobam, po prostu nigdy nie ośmieliłoby się do mnie podejść. Ci, którzy podejdą, to najczęściej roochacze, na pewno nie porządni mężczyźni zainteresowani poważniejszą znajomością. Ok, podchodzę w takim razie sama do tych, którzy mi się podobają (oczywiście myślicie - pewnie jakieś Brady Pitty hehe, ale by wam kopary poopadał gdybyście ich zobaczyli)... I okazuje się, że oni świadomie mnie odrzucają, a wybierają jakieś "mniej wyróżniające się" urodą. mam 27 lat, nie miałam przez to nigdy faceta, ale wolę być sama, niż być z kimś głupim, jak ci wyżej, co tu pisali jakieś totalne durne teksty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rawiczek po 25 musisz byc c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalilalila myslisz ze takich kobiet jest wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalilalila nie wierze że jesteś ładna o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×