Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładne dziewczyny, te mające urode, kulture

Polecane posty

Gość gość
tralalilalila jako kulturalna kobieta powiedz jacy faceci Cię interesują, podaj cechy charakteru i wygladu i skontrastuj np % który udziałcech charakter / wyglad ma większe znaczenie przy wyborze partnera. Kogo szukasz kogoś na chwile, dłuższa chwile kandydata na meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sama mogę wymienić co najmniej trzy znajome w podobnej sytuacji. --------------- czy obiektywnie z urody ładne i z charakteru ok? w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie mężczyźni podobni do mnie, z podobnym poczuciem humoru i poglądami na najważniejsze sprawy, z którymi bym się mogła zaprzyjaźnić... Przyjaźń to baza. Wygląd nie może odpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z urody powiedziałabym, nie tylko że ładne. wyjątkowo ładne, naturalnie, wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesują mnie mężczyźni podobni do mnie, tzn jacy??? Dresiara powie to samo i to nie oznacza że jest 'inteligentna' jak się ubierasz? poweidz coś o tym wiecej Interesują mnie mężczyźni podobni do mnie, tzn jacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobni pod względem osobowości i charakteru. A więc raczej introwertycy, ale mający poczucie własnej wartości, zbudowane nie na prestiżu , tylko po prostu w sobie. Normalni, prawdziwi, zdrowi psychicznie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że generalnie mężczyznom nie zależy na tym, żeby ich partnerka jako taka miała jak najwięcej przymiotów, jak piękna, mądra, itd., tylko że patrzą na kobiety bardziej pod kątem funkcjonalności. Żeby nie sprawiała kłopotu , żeby umiała obsłużyć w łóżku i w kuchni, taka druga mamusia. Piękna, mądra, ambitna? A po co to facetowi? :D No ale to teoria. W praktyce każdy jest inny, mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, ja bym chciala miec takiego faceta podobnego do mnie, nie tylko partnera, ale tez przyjaciela, a o to ciezko. Wiele facetow patrzy na kobiete jak na narzedzie do zaspokajania potrzeb, a nie jak na czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak, a co gorsza, większość kobiet się na to godzi, byle "mieć rodzinę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jak się ubieram? :D Normalnie, bardzo lubię dżinsowe rzeczy, lubię wyraziste kolory, żółty, czerwony, niebieski, szpilek ani wyższych obcasów nigdy na nogach nie miałam, czasem czarny żakiet, rurki, lubię tez białe bluzki. Generalnie nie mam specjalnie jakiegoś stylu, a jeśli coś w moim ubiorze zwraca uwagę, to zazwyczaj pogodny żywy kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noszę w ogóle pierścionków, bransoletek, nic na rękach nigdy, ogólnie jesli coś z biżuterii to delikatny naszyjnik. Nie lubię świecidełek, dżetów, kolców, tysiąca dodatków... Potrafię dobrze się ubrać, mam zmysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna lalunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralala Zauwazylem juz na paru watkach, ze lubisz sie reklamowac jaka to nie jestes piekna madra, opisujesz sie. Czy to nie wyglada troche jak oferta matrymonialna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to fakt, często to piszę, bo mam trochę wolnego czasu, i wtedy dużo o tym myślę... jak to piszę, to jakoś sobie układam w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj meza nie znajdziesz, sami desperaci oraz socjofoby :P no moze paru jakis by sie znalazlo ale trzebaby niezle przesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze moze ze mna chcesz popisac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie szukam tu nikogo, bo wiem, jacy ludzie tu siedzą w 95 % przypadków. męża nie szukam w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby sie jakis trafil porzadny, spelaniajacy jakies twoje wymagania? Z mezem zartowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli, to prawdopodobieństwo że mieszka w pobliżu mnie jest tak małe, że nie ma sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche masz racji w sumie, ale czasem odleglosc nei byla jakos przeszkoda, czasem sie zdarzalo, ze ludzie sie przeprowadzali zeby byc blizej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, ograniczajac sie do jakiegos obszaru prawdopodobienstwo spotkania bratniej duszy bardzo maleje, zwlaszcza tak jak piszesz przez tyle lat nie znalazlas kogos interesujacego, a tu powoli 30 wbija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne rzeczy, znalazłam moją bratnią duszę podczas pobytu na innym kontynencie, a on z kolei jest z jeszcze innego kontynentu... robię wszystko, aby móc do niego pojechać. trzymaj kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisałam, że nie znalazłam nikogo interesującego. niestety jest różnica między znaleźć interesującą osobę, a znaleźć interesującą i na poważnie mną zainteresowaną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×