Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładne dziewczyny, te mające urode, kulture

Polecane posty

Gość gość
Lodowe królewny tak dlugo kręcą chlopaczkow aż im siusiaki z zimna nie odpadną Taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu piszesz ciągle do mnie że mam przestać tu pisać? zabronisz mi? czemu nie napiszesz tego pozostałym 1999999 użytkownikom tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Jeszcze taka uwaga: odradzam facetom próbę ustatkowania się z takimi osobnikami jak ta tralala całe, bądź podobnymi. One mają poważny defekt, który niby się przypisuje się starym kawaleremo, czyli: egoizm. Te dziewczyny to straszne egositki, to jest taka przykrywka tych ich wszystkich zajęć, i niby tego że faceci się ich boją bo są one takie samodzielne. Prawda jest taka że jest bardzo trudne u nich przestawić się z JA na MY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ludzi normalnych,są tylko źle przebadani;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xen, to samo miałem napisać :D Nie ma normalnych ludzi, pozostali tylko Ci niezdiagnozowani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Tralala, daj se siana. Co robisz w piątkowe wieczory? Kochasz się z chłopakiem czy raczej karmisz kota aż pęknie? Obstawiam opcję nr dwa, wspaniałe wspomnienia po latach nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe, no to ja sobie diagnozuję tymczasowe uzależnienie od durnego forum :P Radek90, wspólnymi siłami jako grupa wsparcia, wyjdziemy z tego, obiecuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Urocze"powiedzenie,a ile w nim prawdy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,ale czemu piszesz ciągle do mnie że mam przestać tu pisać? zabronisz mi? czemu nie napiszesz tego pozostałym 1999999 użytkownikom tego forum?" - to takie trudne do zrozumienia czemu tego nie napisze pozostałem użytkownikom? bo by mi zabrakło życia żeby wyjaśnić pewne rzeczy ludziom :) jesteś typowym Troglodytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Oj Ryśku Ryśku... psychologią to ty się raczej nie parałeś...." ta znowu z tą psychologią weź ogarnij chwalisz się czy żalisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiek ma rację, co widać gdy sie traili kadzi to sie zgadza, na wszelka krytykę jej wspanialosci natychmiast wywala nieznajomość psychologii Pusta egzaltowana egoistka. Siusiaki nie rwijcie sie tak do zapladniania bo to nie wiadomo czy taka królewna wasze geny odchowa czy by jej korona z glowy nie spadla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Tralala - naczytałą się akademickich bredni i myśli że już wszystko wie. To jakiś studenciach jeszcze, za wiele o zyciu powiedzieć nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalila Wyjdziemy z uzależnienia od forum, czy uciekniemy od zdiagnozowania naszej 'nienormalności' ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłe... Zastanawia mnie tylko, czemu mi to piszesz, skoro widzisz, ile mam postów na koncie i nie jest to zastraszająca ilość, owszem pisałam też wiele razy bez logowania, więc może wypuściłam 1000 postów w rozmaitych tematach, pod różnymi nickami. Zresztą, skoro tak często mnie tu spotykasz, to sam nie jesteś lepszy, tak trudno to pojąć? Przyganiasz komuś coś, co robisz sam, i to o wiele gorzej, bo hejtując niewinnych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard Lwie Serce
Co zrobić? Zabieraj łapy i nie wpieprzaj się w czyjeś życie jak swojego nie masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek90, a to uzależnienie i nienormalność to nie to samo? :P Dobra, game over, dobranoc ludziom i tym dobrym i tym złym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie każde uzależnienie jest nienormalne, ale ja mam jedno takie przyjemne i nie jest ono dla mnie nienormalne, dla niektórych , którzy się tym nie interesują to jest dziwne :P Rysiu nie pieprz już tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest idiotka z rzędu tych już na prawdę nieznośnych. :) Nikt by z taką egotystką, nie mającą żadnego prawa do posiadania tej przykrej cechy (chyba, że łączy się z wyjątkowością - wtedy może być pożądana) nie wytrzymał nawet miesiąca. Nawet jeśli jest rzeczywiście urodziwa to i tak np. nie założy butów z obcasem na ślub szwagra, bo ona chodzi tylko w płaskich butach i koniec. ;) To ja zapuszczę brodę do pasa i pójdę tak na ślub twojej koleżanki, OK? W dodatku w t-shircie z wizerunkiem Charlesa Mansona... LOL. Inteligencja i styl wypowiedzi w rodzaju ,,typiary'', którą podsłucha się czasem w klubie. ,,Ja jestem'', ,,Ja wiem'', ,,Ja chcę''. ,,Tatuś powiedział mi kiedyś, że jestem piękna i mądra, a jemu akurat wierzę. Czytam Coelho i mam was w d***e, wszyscy nie rozumiejący co ten geniusz chciał wam powiedzieć. My czujący stoimy ponad wami - on powiedział, że każda znajdzie w końcu swojego Radka, a każdy Radek swoją Tralale. I że będą żyli długo i szczęśliwie. Zżera was zazdrość bo nie widzicie czegoś co tylko my możemy zobaczyć.'' ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Radek90 ,,Teoretycznie każde uzależnienie jest nienormalne, ale ja mam jedno takie przyjemne i nie jest ono dla mnie nienormalne'' Tak, wiemy. Trzepiesz gruchę po kilka razy dziennie pod Trelele, której na oczy nie widziałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda :D trzeba dobrze wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest idiotka z rzędu tych już na prawdę nieznośnych. usmiech.gif Nikt by z taką egotystką, nie mającą żadnego prawa do posiadania tej przykrej cechy (chyba, że łączy się z wyjątkowością - wtedy może być pożądana) nie wytrzymał nawet miesiąca. Nawet jeśli jest rzeczywiście urodziwa to i tak np. nie założy butów z obcasem na ślub szwagra, bo ona chodzi tylko w płaskich butach i koniec. oczko.gif To ja zapuszczę brodę do pasa i pójdę tak na ślub twojej koleżanki, OK? W dodatku w t-shircie z wizerunkiem Charlesa Mansona... LOL. Inteligencja i styl wypowiedzi w rodzaju ,,typiary'', którą podsłucha się czasem w klubie. ,,Ja jestem'', ,,Ja wiem'', ,,Ja chcę''. ,,Tatuś powiedział mi kiedyś, że jestem piękna i mądra, a jemu akurat wierzę. Czytam Coelho i mam was w d***e, wszyscy nie rozumiejący co ten geniusz chciał wam powiedzieć. My czujący stoimy ponad wami - on powiedział, że każda znajdzie w końcu swojego Radka, a każdy Radek swoją Tralale. I że będą żyli długo i szczęśliwie. Zżera was zazdrość bo nie widzicie czegoś co tylko my możemy zobaczyć.'' ITD. --- o wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty bo tylko idiota moze uwazac Coelho za geniusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i "slub szwagra"? To tak jakbys napisal "slub czyjegos meza" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×