Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładne dziewczyny, te mające urode, kulture

Polecane posty

Gość gość
ostrych hejtów jak na razie takiego nie było. Może czas na mnie :) hehe (żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tralalilalila - widze że slang jest tobie obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam się śmiać ok styka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie tutaj się użalający więcej by podziałali w realu, jakieś imprezy, meetingi , spotkania. Tam gdzie spotyka się ludzi , to prawdopodobieństwo, że się na kogoś fajnego trafi, siedząc w domu albo na kafe te szanse spadają do bardzo małej wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Teraz mam się śmiać ok styka? x jak dla mnie możesz teraz nawet już sobie pójść :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, moja kobieca i seksowna koleżanka jest sama - no ale ona wybrzydza na maksa za to mam w rodzinie laskę 130 kg i laskę mega brzydką kupę - obydwie mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co? nigdy nie jest za późno na poznanie swojego starego dziada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Teraz mam się śmiać ok styka? x jak dla mnie możesz teraz nawet już sobie pójść usmiech.gif dobranoc Teraz zniże się do twojego poziomu. Pisałaś że jestes sama itd płacz jak ch///uj na tej kafe z twojej strony .... ale ok. Masz parcie na bolca ? pewnie masz bo jak ty to napisałaś ,,90% z tych facetów, którym się podobam, po prostu nigdy nie ośmieliłoby się do mnie podejść". Juz chyba wiesz dlaczego nikt ciebie nie chce. Pozdro dla tych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś ma wymagania względem siebie to i wobec kogoś też się ma, zwłaszcza jeśli się dużo daję od siebie. Ja też mam wymagania, byle czym się nie zadowolę. Kobieta musi mieć to coś w wyglądzie, nie mówie, że musi mieć takie i takie oczy, włosy, biust, nogi itp. Nie, po prostu ma mi się podobać. Kiedyś jak byłem młodysz z 4-5 lat to gustowałem z biuściastych paniach :P Teraz nie patrzę w ogóle na biust, może być mały , jeśli reszta mi się podoba :) No i w głowie też musi mieć. Lubię trudne tematy i wolałbym aby mój rozmówca był na podobnym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem że ja, osobiście ja, jestem odpowiedzialna za nieśmiałość polskich facetów? Spoko, jasne, rozumiem, tak, żegnam kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cham zryty, ten gość :/ obym nie spotykała takich jak ty w realu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nawet nie zaliczasz do tych przeciętnych kobiet. Gdybyś była piękna itd. to byś nawet nie miała problemów ze znalezieniem prawdziwego faceta. By sie o Ciebie bili. Nie uwierze w to że żaden normalny koleś by się atrakcyjna kobietą nie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 50% to *****cze a drugie 50% jest nieśmiałych. To zatem 50% to kur///wy a drugie 50% to cichodajki. Każdy z nas jest inny więc nie rozumiem twojej teorii. Jak tobie się nie podoba to po co piszesz? chcesz cos udowodnić?? jak narazie nic nie udowodniłaś. Spoko jestem chamem :) bo nikogo w moim życiu jak na razie nie potrzebuje ogarnę się kiedy trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie nie muszę nic udowadniać, naprawdę nie jest mi do szczęścia potrzebne zdanie chama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest naprawdę dużo trudnych tematów, życiowych. Ale też nie takich stricte trudnych, po prostu odnoszących się do nas ludzi, a tego jest multum naprawdę. Jeśli ma się jakieś przekonania, wiedzę, to można z drugą osobą, która też się zna na rzeczy prowadzić ambitną rozmowę i można się coś nauczyć nowego. Owszem, z książek dużo się można nauczyć, ale nie ma lepszej kopalni wiedzy jak drugi człowiek, który przeżył pewne doświadczenia zyciowe, emocjonalne i on to nam opowie, my coś do tego dodamy. Zapewniam, że żadna książka wtedy nie dorówna czemuś takiemu :) A jeśli taka rozmowa jeszcze 'rozpali' faceta i kobietę (zwłaszcza kobietę w jej głowie). to nie muszę mówić co się później dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie idę stąd :) przynajmniej się pośmiałem z ziomkami z ciebie i twoich teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 22.52 Piękną 'selekcję' tu zrobiłeś. 50% to *****cze, 50% to nieśmiali. Mamy 100%. Ja nie jestem ani tym, ani tym, czyli co, mamy przeszło 100%? Nową matematykę tworzysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek90, Ciekawe... Jakby to było, gdybyśmy się spotkali. Też lubię najbardziej tematy uniwersalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowiłem to powiedzieli uwaga cytuje ,,Powiedz jej żeby wreszcie straciła dziewictwo z jakim kolwiek typem nawet żulem bo ewidentnie ma parcie na bolca. Niech nie robi z siebie księżniczki bo nią nie jest. Która normalna typiara wchodzi na kafe i się żali ludziom których nie zna". :) Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys przeczytał wszystkie jej komenty byś wiedział co pisze. U niej to tylko *****cze i nieśmiali :) pretensje to do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez dziewczę ma parcie na bolca. Radziu dajesz, to Twój czens:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×