Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ładne dziewczyny, te mające urode, kulture

Polecane posty

Gość gość
Radek koniotrzebie facie redtiuba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękniusia juz sie zmyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak już ładna jak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostactwo dalej ujada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trala sama to napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem łada i mam męża więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne są często wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trala lala - nie wierze że jestes ladna nie wierze ze jestes fajna nie wierze ze jestes inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoimi wypowiedziam pokazała że nie jest! Znam wiele kobiet powiedzmy - przeciętnych, ale jak się zadbają (przypadki po fakcie) to zayebyste layski z nich są. Do tego skromność i charakter wspaniały. A trala - egoizm i nazcyzm w kobiecym wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie laski są właśnie taki myślą ze doooopą obalą neibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111
Jest jakaś ładna kobieta Samtona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilowo samotna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerenka
A znacie jakieś metody na podreperowanie swojej atrakcyjnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derka1234
A może feromony? Love & Desire mają bardzo ładny zapach i zawierają prawdziwe hormony, które działają na mężczyzn. Zebrałam za nie wiele komplementów a do piękności na pewno nie należe. Zamawiam je w sieci - możesz znaleźć w całkiem dobrych cenach. Moim zdaniem warto jest sobie przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtrala
Chyba dokladnie dzien pozniej bo 3 kwietnia poznalam czlowieka z ktorym jestem juz prawie pol roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taką dobrą koleżankę, ładną ponadprzeciętnie...i jest sama niestety. Ma takie kobiece rysy twarzy, najbardziej zazdroszczę jej dołeczków na policzkach jak się uśmiecha:) ma śliczne długie, ciemne włosy...jest taka naturalna...moim zdaniem to kwintesencja kobiecości. A dlaczego jest sama? nie mam pojęcia. w naszym babskim skromnym gronie tylko ona jest sama - a chyba z nas wszystkich jest najładniejsza. Ona ma 25 lat a z tego co mówi to nigdy nie była z żadnym facetem w związku. Na pytania dlaczego nie chce się z nikim wiązać odpowiada zawsze 'ja nie nadaję się do związków' zupełnie tego nie rozumiem....nie jest to pusta kobietka dbająca tylko o wygląd. jest bardzo pracowita - mówimy na nią czesto 'pracuś' :) do tego jest bardzo uczynna, skromna, ma niebywałe podejście do dzieciaków, często korzystamy z tej jej dobroci i jak któraś nie ma co z dzieckiem zrobić (sytuacja awaryjna) to 'podrzucamy' jej nasze szkraby :) tej jej 'samotności' zupełnie nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja też nie mam faceta przez to że "nie nadaję się do związku" - nie jestem gwiazdą, jestem przeciętnie atrakcyjna, mam 23 lata, spotkałam 3 facetów odpowiednich by sie z ni mi związać (normalni faceci z ambicjami - nie typy z imprezy, napici co chcą mnie przelecieć) i się z nikim nie wiąże bo miałam taką a nie inną rodzinne, wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×