Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Camillo

MLM to dziadostwo. Jeśli masz wystarczająco dużo rozumu, to nie zajmuj się tym!

Polecane posty

"Czyli opłaty i ciuchy to dostatnie życie dla mlmka no to już wszystko jasne" . No i właśnie o tym między innym pisałem. Jest tak, że nie ma znaczenia kto i jakie fakty i argumenty ci przedstawi. Gdyby nawet twoja własna matka, ojciec, wszystkie eksperci świata i nawet papież osobiście jednym głosem do ciebie przemówili, to i tak ty swoje wiesz. Prawda? Piszesz, ze nie znasz ani jednej osoby która godnie zarabia w MLM. Napisałem ci, że jeśli tylko chcesz poznam cię z całym tłumem takich ludzi. Do ciebie nie dociera. Piszesz, że MLM jest handelkiem obwoźnym. Prosiłem zapoznać mnie choćby z jedną osobą, która w MLM działa w taki sposób. Do ciebie znowu nie dociera. Piszesz, że w MLM wszystkich i wszyscy oszukują. Prosiłem cię zapoznać mnie choćby z jedną osobą która została w ten sposób oszukana. To również do ciebie nie dociera. . Co to jest u ciebie? Kretynizm? Jakiś specyficzny antyMLMowy szowinizm? A może jakieś specjalne antyMLMowe zlecenie wykonujesz? Dość nieudolnie, zresztą. Bo normalne to z całą pewnością nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cie zapoznam - zostałem oszukany. Masz już jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli opłaty i ciuchy to dostatnie życie dla mlmka usmiech.gif no to już wszystko jasne" .. Ehh widze ze kazdemu z osobna trzeba dokladnie tlumaczyc bo inaczej nie zrozumieją. Wiec napisze jeszcze raz dokladnie. Dzieki mlm mam dostatnie zycie i niczego mi nie brakuje. Kupuje to co chce i kiedy chce. Mam pieniadze na jedzenie w restauracjach i na drogi alkohol, na wypady do kina i na wycieczki zagraniczne. Lepiej tego nie potrafie wytlumaczyc. Moze dodam tylko tyle ze pracuje w dowolnych godzinach w ciagu dnia, nie mam szefa na glowie itp. Czyli same plusy. .. I chociaz nie biegam po domach i bardoz malo sprzedaje to pewnie dla was jestem tylko z wyklym glupim akwizytorkiem. No coz niech wam bedzie. ja i tak bede robil swoje i tak zarabial bo to wygodne dla mnie. A wy dalej mozecie sie pienic na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle łżesz bezczelny oszuście !. Taaakie zarobki a nie ma działalności. Chyba ze sprzedaży ruskiego spirytu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tobie nie musze udowadniac. Nie musisz mi wierzyc na slowo. Nie oczekuje tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja cie zapoznam - zostałem oszukany. Masz już jedną osobę." A skąd mam mieć pewność że nie kłamiesz? Przedstaw się z imienia i nazwiska, podaj w jakiej firmie pracowałeś, w jaki sposób byłeś oszukany i jakie podjąłeś kroki, żeby tę sprawę ewentualnie wyjaśnić? A jeśli podasz również namiary do siebie, to skontaktuję się z tobą i gwarantuję ci, że wystąpię do odpowiednich instytucji i załatwię rekompensację wszystkich strat i nawet spore odszkodowanie. Mam takie możliwości! Bardzo proszę, ustosunkuj się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie to przeciwnicy MLMu sie kompromituja na czele z el camillo. I jeszcze nic z tego nie wyniklo i pewnie nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma takie same możliwości jak jego odchody, ups. dochody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On ma takie same możliwości jak jego odchody, ups. dochody" . Pewnie niezlą masz podniete piszac takie glupie komentarze co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On ma takie same możliwości jak jego odchody" . Tylko tyle masz do powiedzenia w temacie? A więc, po prostu kłamiesz, że jesteś oszukany w MLM. Ciekaw jestem, dlaczego to robisz? To jakiś specjalny sposób na łechtanie własnego ego? Głupota? Trudne dzieciństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja jestem oszukany a nie on... wszędzie jedna osobę widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z winiety koszule
Zgadzam się z przedmowcami ze oszukują. Sam byłem w Mlm i oszukiwał ludzi dla zysku. Teraz pozostaje tylko w rekompensacie przestrzegać przed tym syfem pełnym oszustów i złodziei. Pozdrawiam zdrowo myślących i Uważajcie na forumowych nagabywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale to ja jestem oszukany a nie on... wszędzie jedna osobę widzisz?" . Jedna czy kilka, gadasz/gadacie bzdury dokładnie tak samo. A jeśli rzeczywiście ty to nie on, to kieruję do ciebie tę samą propozycję - ujawnij się, udowodnij że zostałeś skrzywdzony przez MLM, a po pierwsze - dyskusja nabierze sensu, a po drugie - będzie można zadbać o to, by sprawiedliwości stało się zadość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zgadzam się z przedmowcami ze oszukują. Sam byłem w Mlm i oszukiwał ludzi dla zysku." . Kiedy i w jakim MLM byłeś? W jaki sposób oszukiwałeś? Kto ci kazał to robić? Konkretnie - z imienia i nazwiska! Ale pamiętaj, że pomówienia to przestępstwo kryminalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszni jestescie. Niby w jaki sposob w MLM jedna osoba druga moze oszukac ? np na kase ? nie ma takiej mozliwosci. Oganijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z winiety koszule
oszukiwałęm tak ze obiecywałem złote góry jak to w mlm no i brałem wpisowe :P ale to juz przeszłość z którą się rozliczyłem. Teraz tylko ostrzegam przed takimi jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oszukiwałęm tak ze obiecywałem złote góry jak to w mlm no i brałem wpisowe" . A mógłbyś nie zmieniać temat i powiedzieć konkretnie: kiedy to było, jaka to była firma, kto był twoim sponsorem, który kazał ci oszukiwać itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z winiety koszule
jasne a później dostanę wezwanie na komisariat :) nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale te trolle to zalosne istoty. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasne a później dostanę wezwanie na komisariat" . Wobec tego jesteś niewiarygodny i każdy ma prawo z całą pewnością stwierdzić, że jesteś kłamca i oszczerca. Czyli, twój przypadek nie jest dowodem przeciwko MLM! Wracamy do punktu wejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo pewnie od poczatku. Oni wszyscy tu wala scieme ze szok. Trzeba byc kompletnym idiota zeby dac sie nabrac i uwierzyc w ich brednie. Szczegolnie w brednie el camillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z winiety koszule
tak samo jak kazdy moze stwierdzic ze mlm to oszustwo i sami zlodzieje :) wracamy do punktu wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie moze stwierdzic ze mlm to oszustwo bo fakty temu zaprzeczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak zaprzeczaja temu ze ludzie zarabiaja :D 90% to tacy debile jak wy :D forumowi mitomani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Nic tobie nie musze udowadniac. Nie musisz mi wierzyc na slowo. Nie oczekuje tego@@@ . To po jaką cholerę ciągle tu siedzisz i przekłamujesz rzeczywistość. . . @@@Jak narazie to przeciwnicy MLMu sie kompromituja na czele z el camillo. I jeszcze nic z tego nie wyniklo i pewnie nie wyniknie@@@ . Ja to widzę inaczej, to wy się kompromitujecie bajeczkami o cudownych biznesikach, w które wierzą tylko totalne głąby. . . @@@Pewnie niezlą masz podniete piszac takie glupie komentarze co ?@@@ . Myślę, że nie większą niż ty, podczas swoich mlm-owskich bajeczek, które z takim przekonaniem głosisz. . . @@@smieszni jestescie. Niby w jaki sposob w MLM jedna osoba druga moze oszukac ? np na kase ? nie ma takiej mozliwosci. Oganijcie sie@@@ . Pewnie, w żaden ;) Wciskanie jakiś tandetnych starterów, które nie są warte nawet 20 zł, opowiadanie o wielkich bogactwach czy ciąganie po szkoleniach z których nic nie wynika. To na pewno nie jest żadne oszustwo, tylko drobne mijanie się z prawdą :D . . @@@haha ale te trolle to zalosne istoty. Zal@@@ . Zgadzam się, żałosne są te mlm-owskie trolle :) . . @@@Nie pieprz głupoty, tylko odpowiedz na proste pytanie - gdzie werbuję (próbuję werbować) do swojej sieci? Podaj chociaż jeden przykład (cytat).@@@ . Musiałbym wkleić cały twój kafeteryjny chłam ;) W każdym wpisie bronisz tego obwoźnego handelku licząc, że ktoś da się nabrać na te bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To po jaką cholerę ciągle tu siedzisz i przekłamujesz rzeczywistość." .. A ty po jaka cholere tu siedzisz i bredzisz ? Ty przeklamujesz rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a el camillo znowu ten sam belkot ludziom wciska. Ale ty masz zryty beret :D :D masakra jakas. Naprawde wierzysz ze na tym forum ktos ci uwierzy ? Ktos wejdzie na forum poczyta twoje komentarze i co najwyzej sie rozesmieje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak lepiej jego czytac niz oszustów i mitomanów z mlm :D przynajmniej prawde pisze i to was tak boli biedaki bez grosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no to ladnie trzeba miec zryty mozg zeby czytac jego nic nie warte wypociny haha. Tak wiele jego komentarzy i zero konkretnych informacji. Nic tylko belkot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepszy bełkot od mlmkowatego :) oni mają dopier********* łby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×