Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Camillo

MLM to dziadostwo. Jeśli masz wystarczająco dużo rozumu, to nie zajmuj się tym!

Polecane posty

Gość gość
legalna praca z dobrymi zarobkami!? rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi! warto spróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty el camillo debillo tez spamujesz. Durny hipokryta. Gon sie frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie realnie zarabiać w internecie to bez wkładu własnego tylko programy partnerskie mają sens. Tutaj ciekawy z branży motoryzacyjnej. Ja przez pierwsze 3 tygodnie zarobiłem 390 zł pracując w domu po kilka godzin raz na pare dni w programie partnerskim Devil-cash nic nie inwestując. Darmowa rejestracja i 30zł na start. Polecam sprawdzić htttp://www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ty el camillo debillo tez spamujesz. Durny hipokryta. Gon sie frajerze. @ @ @ Ciebie pogonię mlm-owski oszuście i naciągaczu. Sam zachowujesz się jak hipokryta. Jesteś debilem i trollem internetowym a mimo tego cały czas przypisujesz to mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pienisz sie bo pisze o tobie prawde durny trollu ? El camillo - najwiekszy troll forumowy i zyciowy nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pienię? hahaha Nie pochlebiaj sobie durny akwizytorku :)) To ty tupiesz nóżkami ze złości, gdy ktoś pisze prawdę na temat piramidek finansowych MLM. Jesteś życiową niedojdą i frajerem bujającym w obłokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Jak chcecie realnie zarabiać w internecie to bez wkładu własnego tylko programy partnerskie mają sens. Tutaj ciekawy z branży motoryzacyjnej. Ja przez pierwsze 3 tygodnie zarobiłem 390 zł pracując w domu po kilka godzin raz na pare dni w programie partnerskim Devil-cash nic nie inwestując. Darmowa rejestracja i 30zł na start. Polecam sprawdzić htttp://www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n @ @ @ Powinno pisać "debil cash" bo to jest dobre dla takich naiwniaków :P Spadaj z tym spamem, nie potrzebujemy go tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten złodziejski gad folomeyev ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo odezwał sie pedałek ktorego ojciec zapina w d**e haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh zabolało ruskiego kacapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mialo zabolec ? lecz sie ofermo. Myslisz ze ktokolwiek przejmuje sie tymi wpisami na forum ? kazdy ma na to wyebane po calosci, na komentarze i na ludzi ktorzy pisza te glupoty. naiwni jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folomeyeva zawsze boli. Dlatego że przegrał po całości. A ostrzegali go wszyscy. Skończył jak każdy popapraniec :) Ale to dobrze. Na to zasłużył oszust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A co mialo zabolec ? lecz sie ofermo. Myslisz ze ktokolwiek przejmuje sie tymi wpisami na forum ? @ @ @ Ciebie najwyraźniej zabolało, bo inaczej nie ciskałbyś się tak jak wesz na grzebieniu :)) Jesteś mlm-owskim naiwniakiem i nie pozostało ci nic innego jak żebranie, żeby zarobić parę groszy. - - - @ @ @ kazdy ma na to wyebane po calosci, na komentarze i na ludzi ktorzy pisza te glupoty. naiwni jestescie. @ @ @ Ty jesteś "każdy"? Dlaczego notorycznie wypowiadasz się za innych. Cierpisz na jakieś rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo cie el camillo nie bylo. Pewnie ksiadz proboszcz cie przez ten caly czas zapinal w tylek. haha zalosny knypek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie pewnie się spuścił do pyska i nawet ci zasmakowało, więc zapisałeś się do ministrantów, żeby bawić się tak 2x w tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Oooo odezwał sie pedałek ktorego ojciec zapina w d**e haha @ @ @ Twoj dupsko jest już rozjechane jak tory kolejowe, bo tatuś (podobnie jak i ty) był bezrobotny, więc miał dużo czasu dla swego syneczka :P Nie pomoże ci już nawet wazelinka z MLM, i tak będzie duupa piekła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto jaki poziom prezentuje el camillo. Dno + metr mułu. Łatwo cie sprowokowac. Wystarczy napisac cos nie tak a ty juz wyzywasz i sie plujesz. Beka z ciebie leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Dno + metr mułu. Łatwo cie sprowokowac. Wystarczy napisac cos nie tak a ty juz wyzywasz i sie plujesz. Beka z ciebie leszczu. @ @ @ Jak bym widział ciebie, mlm-owski durniu :) Przecież to ty zioniesz nienawiścią do każdego, kto nie da się omamić tymi bajeczkami o biznesach. Żal mi takich nieudaczników i pajaców jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi ciebie nie jest zal. Z takich debilow jak ty tylko mozna sie posmiac i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ciebie durniu nawet nie ma jak się śmiać ;) Jesteś dramatycznym przypadkiem, który jedynie błaga o politowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ to w koncu omija , czy ciagle wraca , jak to jest ? @ @ @ Widzisz tępy mlm-ku, kontakty z tymi fm-owymi sekciarzami całkowicie pozbawiły cię zdolności do czytania ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba, że MLM dają 90 dni na próbę. Ja próbowałem, nie szło mi jak chciałem. zrezygnowałem. Cała kasę mi odesłali, teraz mam kredyty i ci co nie chcieli ze mną zarabiać teraz się zadłużają jak cielęta. Ale kumplowi z Wrocka, któremu MLM poleciłem ma tam nawet niezła kase. Może nie cuda, ale te 5-7 tysi na miesiąc robi ( widziałem przelewy, pokazał bo nie wierzyłem ). Dobry MLM, to taki w którym możesz robić na próbę minimum 60 dni i zwrócić wszystko jak Ci się nie podoba, ja spróbowałem, nie żałuję. Nic nie straciłem, dużo się nauczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczony z MLM
Są trzy etapy "pracy" w MLM: Etap 1. Słyszysz: "genialny biznes, pracujesz tylko 2 godziny dziennie, jesteś wolny, nie masz przełożonych, nie musisz mieć żadnego kapitału" itp. Etap 2. Odbyłeś już szkolenia (płatne), zakupiłeś starter, produkty, materiały promocyjne, motywacyjne i szkoleniowe. Tylko, że jakoś nie zarabiasz.... Idziesz z tym problemem do swojego sponsora. Ale teraz już słyszysz: "to jest normalny biznes, rezultaty zależą tylko od tego jak i ile pracujesz". O tym, że miał to być biznes genialny w którym pracuje się 2 godziny dziennie sponsor już zapomniał.... Wypomina ci natomiast, że myślisz negatywnie, jesteś za mało zaangażowany i powinieneś jechać na następne szkolenie gdzie się dowiesz jak robią to ci, którzy odnieśli sukces..... Etap 3. Zaczynasz podliczać koszty i stwierdzasz, że jesteś na permanentnym minusie (a nawet masz długi) czyli wydajesz ciągle na szkolenia, materiały szkoleniowe, ale w ogóle nie zarabiasz. Oświadczasz sposorowi, że rezygnujesz z tego interesu i słyszysz: "to tylko i wyłącznie twoja wina, biznes jest genialny, tylko ty myślisz negatywnie i sam nie chcesz odnieść sukcesu" itp...... Może być jeszcze etap czwarty: po kilku latach sprawdzasz co porabiają inni ludzie, którzy wraz tobą mieli odnieść sukces.... Okazuje się, że WSZYSCY oni nie chcieli odnieść sukcesu i zajmują się już czymś zupełnie innym, a o tamtej sprawie chcą zapomnieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_89
Ściema jakich mało. Oglądałam kiedyś tzw live werbujący do lml. Kiedy ktoś dziwił się, że aż tyle trzeba inwestować "pracodawca" zaczął wysuwać negatywne uwagi wobec tej osoby. Już brak profesjonalizmu powinien zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam opisywać złe praktyki takich firm aby innych ustrzec.. https://fachowe-forum.pl jest tam miejsce na opinie o firmach, a dla tych co zaczynaja przygode z biznesem jest też kącik reklamowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×