Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Camillo

MLM to dziadostwo. Jeśli masz wystarczająco dużo rozumu, to nie zajmuj się tym!

Polecane posty

Gość gość
Nie ma zrodla wiec to sa tylko wasze opinie niczym nieuzasadnione. Czyli "MLM jest do d**y bo tak i tyle. ja tak mowie i tylko ja mam racje i koniec" I to sa wasze argumenty i fakty haha smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie faktem jest np to ze znam osobe ktora zarabia swietne pieniadze w MLM. I tylko to potrzebuje wiedziec. Poza tym w necie mozna znalezc informacje o liczbie ludzie pracujacych w roznych MLMach i ile z nich zarabia mniejsze lub wieksze pieniadze. I to sa fakty a nie wasze durne opinie. Nie osmieszajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@zapytalem o zrodlo faktow i cisza. Nikt nic nie wie. Jestescie zalosni. banda glupich trolli na czele z najwiekszym idiota na forum el camillo.@@@ . Ty pajacu jesteś tutaj największym trollem. Zajmujesz się żebractwem to twoja sprawa, ale mamy prawo do swojej opinii na ten temat. Jak ci się nie podoba to nie czytaj. Żyj sobie w tym swoim wyimaginowanym świecie, w którym jedyną religią jest MLM. Naprawdę żal mi takich tępaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja ci buraku napisalem ze nie dzialam w zadnym MLMie wiec nie rozumiem o co ci debilu chodzi. Pisalem ci wczsniej ze pracuje na etacie za marne 1400zl netto a ty ciagle mi wmawiasz ze jestem akwizytorem z MLMu. Ogarnij sie psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won tępy mlmku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Ale ja ci buraku napisalem ze nie dzialam w zadnym MLMie wiec nie rozumiem o co ci debilu chodzi. Pisalem ci wczsniej ze pracuje na etacie za marne 1400zl netto a ty ciagle mi wmawiasz ze jestem akwizytorem z MLMu. Ogarnij sie psycholu.@@@ . Nic nie pisałeś debilu, o żadnym 1400 zł :) A skoro takie marne, to dlaczego pracujesz? Idź do MLM, tam podobno są kokosy :D Naprawdę jesteś taki naiwny i nie widzisz, że my nie nabieramy się na twoj***ajeczki? Puszczasz teksty jak nawiedzony mlm-owiec i myślisz, że jesteś śmieszny. A tak naprawdę jesteś żałosnym pajacem i bardziej tobie przyda się leczenie :) Zajmij się tym swoim mlm-kiem bo jak nic nie wyżebrzesz to umrzesz z głodu nieudaczniku życiowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję literaturę naukową o MLM "Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej" Dr Aliny Warzechy. Przypomnę, że jest to literatura naukowa jeśli wiecie co to w ogóle jest. O mlm pisze się coraz więcej. Są już wykłady o tej branży na kilku uczelniach np w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. MLM dopiero solidnie wkracza na rynek polski, jest to czas tak jak kiedyś u nas PRL więc nie dziwie się, że co niektórzy mają takie negatywne opinie. Ale po co od razu wulgaryzmy? Nikt nie potraktuje tego serio jak przeczyta wasze dalsze posty......MLM nie polega na akwizycji. Nie można rzucać wszystkich do jednej beczki. To,że ktoś chodzi po domach i wciska ludziom produkty to nie oznacza że wszyscy tak pracują. Taka osoba albo naprawdę nie ma na chleb i jest tak bardzo zdesperowana, że musi to robić. Zastanówcie się może dlaczego? Dlatego, że nasze państwo ma to gdzieś czy człowiek ma za co kupić chleb?????? Taka osoba w firmie MLM widzi ostatnią deskę ratunku. Sprzeda komus produkt i ma pieniądze w kieszeni- MA ZA CO KUPIĆ CHLEB. Aczkolwiek może taka sprzedaż jest idealnym sposobem na szybkie i fajne pieniądzę? Kto nie ryzykuje ten nie ma jak w każdym biznesie. Wiem że i tak macie swoje rację i was nie przekonam ale tak na marginesie piszę pracę dyplomową o waszym negatywnym nastawieniu do tej branży i chętnie poczytam wasze opinie i argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezzzzu! Ale z tego el debillo kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo jakiś ty pokrzywdzony przez los Zal tego czytać mylisz podstawowe pojęcia i prowadzisz manipulację nie ważne kto co napisze to dasz odpowiedź nie odpowiadającą w ogóle na powyższe słowa , nie wspominając o własnej kulturze. Nie masz pojęcia o życiu. Też bym chciała iść zamiatać te ulice i dostawać za to stałe pieniądze. A zresztą szkoda czasu odpisując na te twoje puste słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł135646
No i widać ,że nie masz pojęcia co to jest literatura naukowa a tutaj się wypowiadasz i wprowadzasz innych w błąd. Żal mi Ciebie człowieku. Weź się lepiej za robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elcamillo nie odpisuje konkretnie na zaden komentarz. On po prostu pisze dla samej przyjemnosc***isania bzdur. Zero faktow i zero argumentow to normalka u el debillo. Zwykly glupi prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia171717
książka Pani Doktor Aliny Warzechy to pierwsza w Polsce literatura naukowa. Reszta książek o mlm czy sprzedaży bezpośredniej na rynku polski to poradniki napisane przez działaczy tej branży. Pani Alina Warzecha nie działa na rynku MLM. Jest Doktorem nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest wykładowcą akademickim. Oprócz tej książki napisała wiele innych książek naukowych z których korzystamy na uczelniach wyższych m.in: A. Warzecha-Wocka, Formy finansowania przedsięwzięć w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw A. Warzecha-Wocka, Strategia rozwoju Zakładów Aparatury Chemicznej „Chemet”, I. Steinerowska –Streb, A. Warzecha-Wocka ,L. Miszewski, Oczekiwania śląskich MŚP w związku z akcesją Polski do UE A. Warzecha-Wocka, Badanie otoczenia rynkowego i makroekonomicznego na potrzeby identyfikacji sytuacji rynkowej, A. Warzecha-Wocka , I. Steinerowska –Streb, L. Miszewski Przygotowanie mikroprzedsiębiorstw do integracji europejskiej na przykładzie województwa śląskiego, 6A. Warzecha-Wocka Funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa we współczesnym otoczeniu, A. Warzecha-Wocka Bariery funkcjonowania małych firm [na podstawie badań w aglomeracji śląskiej A. Warzecha-Wocka Klimat biznesowy w odczuciu małych firm i mikroprzedsiębiorstw, A. Warzecha-Wocka „Czynniki ograniczające przygotowanie małych przedsiębiorstw budowlanych województwa śląskiego do integracji z Unią Europejską” A. Warzecha-Wocka, P. Ptak Uwarunkowania polityczno-gospodarcze rozwoju przedsiębiorczości w gospodarce polskiej, A. Warzecha-Wocka Myślenie strategiczne receptą na rozwój dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw A. Warzecha-Wocka Wykorzystanie nowoczesnych metod zarządzania przez małe firmy budowlane A. Warzecha-Wocka Wpływ otoczenia na rozwój małych firm budowlanych w transformującej się gospodarce w latach 1989-2006 Współautorka raportu Jak uwolnić przedsiębiorczość w Polsce? A. Warzecha Wyzwania i perspektywy rozwojowe rynku edukacji w dobie gospodarki opartej na wiedzy A. Warzecha, M.Gola Determinanty rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w dobie kryzysu Przedsiębiorczość jako czynnik rozwoju ludzi i organizacji, pod red M. Zielińskiego i A. Warzecha, Prace Naukowe A. Warzecha Rola i znaczenie przedsiębiorczości w gospodarce rynkowej i transformującej się Ekonomia, Tom 1 A. Warzecha, M. Gola Wolność gospodarcza a przedsiębiorczość A. Warzecha Własność intelektualna kluczem do konkurencyjności polskich MSP, {w:]Wolność intelektualna w przedsiębiorstwie. A. Warzecha Przedsiębiorczość a rozwój regionalny w warunkach kryzysu gospodarczego A. Warzecha :Niechciane dziecko współczesnej ekonomii, Kadry i Płace w przedsiębiorstwie, Red. M. Król, A. Warzecha, M. Zieliński, Materiały Dydaktyczne A. Warzecha, Polityka personalna A. Warzecha: Marketing personalny A. Warzecha: Zarządzanie różnorodnością- płeć na rynku pracy, Funkcja personalna w przedsiębiorstwie. Zakres, pomiar realizacji, uwarunkowania Miłej lektury El Camillo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzisz, że to bełkot, książka tej Pani? obrażasz nawet poważnych ludzi. Tylko psycholog powinien ci pomóc he he Jeśli taka książka pojawia na naszym rynku to fakt ,że mlm zaczyna być traktowany jako jeden ze sposobów przedsiębiorczości w Polsce. Wszystko na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Alina nie działa nigdzie. Jest czystym teoretykiem niestety. Postawiona na prawdziwym rynku i zmuszona do własnej działalności prawdopodobnie splajtowała by na wszystkim czego by tylko spróbowała. Osobiście znam kilku takich specjalistów teoretyków, nauczycieli akademickich, którzy próbowali szczęścia w biznesach ze skutkiem jak wyżej. Pouczać i teoretyzować potrafi nawet folomeyef :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja4345576867897987
Nie wszyscy nauczyciele pracujący na uczelniach to teoretycy, ja studiuję w Wyższej Szkole Bankowej i tam pracują tylko praktycy, ludzie którzy prowadzą własne firmy. WSB stawia na praktykę nie teorię. Myślę ,że nie można oceniać kogoś pod kątem innych. Każda praca, każdy człowiek to osobna jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . Nie cwaniakuj pajacu, dobrze wiemy czym jest literatura naukowa. Problem w tym, że przedstawiony przez ciebie chłam nie jest żadną literaturą naukową a zwykłym propagandowym bełkotem jakiego jest pełno na mlm-owskich stronkach. Nie ma w tym ani grama obiektywizmu. Za komuny PZPR też rozpowszechniał propagandowe ulotki jak to Polacy kochają komunizm. . . @@@MLM dopiero solidnie wkracza na rynek polski, jest to czas tak jak kiedyś u nas PRL więc nie dziwie się, że co niektórzy mają takie negatywne opinie. @@@ . Trzeba było za tego PRL-u bawić się w MLM-y. Zniewolonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować, więc byłaby większa szansa, że coś zarobicie i uwierzą wam w te cuda. Teraz ludzie są bardziej rozgarnięci i nie dadzą się nabrać na żadne gowniane mlm-ki. . . @@@Ale po co od razu wulgaryzmy? Nikt nie potraktuje tego serio jak przeczyta wasze dalsze posty.@@@ . Chyba nie widziałeś "twórczości" swoich mlm-owskich koleżków. Spróbuj napisać coś niepochlebnego o MLM, to zaraz dobierze ci się do d**y taki marketingowiec pedałowiec czy jego koleżka Folomeyev. Fanatyczne mlm-ki bronią tego obwoźnego handelku jak cnoty własnej siostry :P . . @@@Taka osoba albo naprawdę nie ma na chleb i jest tak bardzo zdesperowana, że musi to robić. Zastanówcie się może dlaczego@@@ . Albo jest tak naiwna, że wierzy w powodzenie takich metod. Może jej pseudo lider naobiecywał jej złotych gór i wzięła sobie do serca te wszystkie cuda zasłyszane podczas szkoleń. . . @@@Dlatego, że nasze państwo ma to gdzieś czy człowiek ma za co kupić chleb?@@@ . Jak ci nie pasuje to wyjedź. Droga wolna. Nie potrzebujemy krzykaczy. . . @@@Taka osoba w firmie MLM widzi ostatnią deskę ratunku. Sprzeda komus produkt i ma pieniądze w kieszeni- MA ZA CO KUPIĆ CHLEB@@@ . :D Musiałaby być głupia i naiwna :) Wielki MLM uczynił takie dobro :D Jak nie ma na chleb to się szuka jakieś uczciwej pracy i się nie wybrzydza a nie biega się z kosmetykami po znajomych i udaje byznesmena :) Rzeczywiście na tych waszych zasranych produkcikach można zbić kokosy. :P Już lepiej zamiatać ulice albo układać towar w supermarketach. Przynajmniej jest stałe wynagrodzenie a nie "ile wyżebrzesz to tyle masz" :) . . @@@Aczkolwiek może taka sprzedaż jest idealnym sposobem na szybkie i fajne pieniądzę@@@ . Z pewnością. Jak kieszonkowe u gimnazjalisty. . . @@@Kto nie ryzykuje ten nie ma jak w każdym biznesie.@@@ . To nie żaden biznes tylko piramida finansowa. Ryzyko ponosi jedynie dystrybutor. Firma nic nie traci. A nawet cieszy się, że ma stado baranów pod sobą ;) . . @@@piszę pracę dyplomową o waszym negatywnym nastawieniu do tej branży i chętnie poczytam wasze opinie i argumenty.@@@ . Szkoda, że ja nie piszę pracy magisterskiej z psychologii. Byłbyś idealnym przykładem mrocznej sztuki ogłupiania - mercedesy, zagraniczne wycieczki itd. Dostarczyłbyś mi cenny materiał do badań ;) W ogóle na Kafeterii tyle nawiedzonych mlm-ków, że opisując każdy przypadek nie starczyłoby mi lat studiowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Paweł135646: . @@@No i widać ,że nie masz pojęcia co to jest literatura naukowa a tutaj się wypowiadasz i wprowadzasz innych w błąd. Żal mi Ciebie człowieku. Weź się lepiej za robote@@@ . Sam się weź za robotę MLM-owski nierobie. Dobrze wiem czym jest literatura naukowa. Ty nie wiesz, bo tego nie uczą na mlm-owskich szkoleniach w pizzerii :) Mnie jest żal takich życiowych nieudaczników bujających w obłokach, którzy wierzą w to, że są wielkimi biznesmenami. Zacznij się leczyć pajacu nim nie jest za późno ;) . . . @Monia171717: . Z pewnością przeczytałaś te wszystkie książki :) Idź na studia, osiągnij coś a nie zajmuj się tym obwoźnym handelkiem. No chyba, że chcesz być jak większość tutejszych przygłupich mlm-owców. W takim razie życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Camillo to i d i o t a
Jakiś ty gł..u....p..i.. Masz zryty łeeeeeeb na punkcie mlm . Wszyscy to sekciarze i działaja w mlm. Wszystkich uważasz za mlmowców to juz jest choroba psychiczna. Idź sie lecz koniobiiiiiiiiiiiihjco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell Camillo
Przepras.zam w.as dro.dzy czyteln.icy kt.oś podszy.wa się pode mnie i kr.ytykuje Mlm. Obr.aża inn.ych i uży.wa wulg.aryzmów. Ja nie jestem taki uwierzcie mi, proszę !!. Mlm jest su.p.er, chętnie wam po.mo.gę zo.stać bi.znesmenem. Będzi.ecie wo.zić się bryk.ami i w ogóle nic nie będzie musieli robić no bo przecież mlm to piramida finansowa. Wszyscy ludzie to głupki pracujący na etacie tutaj nic nie robisz i kasa sama spływa do kieszeni. Mu.sicie tylko znaleźć jakiś durniów i naiwniaków co kupią od was te produkty. No ale przecież poradzi.cie sobie. My ma.my takie spotka.nia i nasi lu.dzie zrob.ią w.am pr.anie mó.zgów i wsz.ystko bę.dzie si. Fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell Camillo
Tak naprawdę to jestem chory mam problemy z głową czasami sam nie wiem co pisze przepraszam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Nowakowski
Chciałbym poinformować Pana o nicu El Camillo, że zainteresowałem się Pana wypowiedziami na tymże forum. Jestem w trakcie lektury Pana opisów. Chciałbym oświadczyć, że Pana zachowanie nie pozostanie bez konsekwencji. Przypominam o przepisie kodeksu karnego, który dokładnie mówi o konsekwencjach za znieważenie. Jest to artykuł 216 Kodeksu karnego, mówiący o zniewadze. Zgłoszenie może złożyć każdy użytkownik Internetu. Przez takich ludzi jak Pan inni ludzie tracą możliwość swobodnych wypowiedzi w internecie. W moich planach jest dotarcie do każdej osoby która podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem i Pan tą osobę obrażał i wyzywał. Zbiorowo można zdziałać wiele. Proszę się lepiej uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W moich planach jest dotarcie do każdej osoby która podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem i Pan tą osobę obrażał i wyzywał. Zbiorowo można zdziałać wiele. " Panie Mariuszu. Zgłaszam się do Pana chyba jako pierwszy i z pewnością najbardziej atakowany na tym forum. Chętnie nawiążę z Panem kontakt mailowy bądź telefoniczny. Z przyjemnością po raz kolejny informuję, że postępowanie karne przeciwko tych wszystkich kto bluzga, wyzywa, obraża ludzi na forum już się toczy od prawie 2 lat. Niestety wyjątkowo nieudolnie i nieprofesjonalnie z boku policji i prokuratury. Tak więc, przyda się trochę popędzić te instytucje i pomoc innych ludzi będzie mile widziana. Czy Pan poda namiary do siebie czy ja mam podać swoje? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezla jest beka z el camillo. hahah wielki znawca wszystkiego hahahah. No i kazdy dla niego to akwizytor z MLM. to juz jakas choroba psychiczna. Ja juz nawet nie czytam jego belkotu bo szkoda czasu na takiego idiote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mariusz Nowakowski: . @@@Chciałbym oświadczyć, że Pana zachowanie nie pozostanie bez konsekwencji@@@ . No już się boję jakiegoś durnego akwizytorka z urażoną dumą :P Mogę powiedzieć, że wasze zachowanie też nie pozostanie bez konsekwencji :) . . @@@Przypominam o przepisie kodeksu karnego, który dokładnie mówi o konsekwencjach za znieważenie. Jest to artykuł 216 Kodeksu karnego, mówiący o zniewadze.@@@ . A masło jest maślane :P Skąd ty bierzesz ten bełkot? Wklejasz to z translatora? Czy tak cię pięknie nauczyli mówić w szkole? Nic dziwnego, durne mlm-ki nawet podstawówkę skończyły na dwójach :D . . @@@Zgłoszenie może złożyć każdy użytkownik Internetu.@@@ . Więc ja też mogę ;) . . @@@Przez takich ludzi jak Pan inni ludzie tracą możliwość swobodnych wypowiedzi w internecie.@@@ . Pierwsze słyszę :) Czy ja komuś zabraniam wypowiadać się w sieci? Kolejne mlm-owskie urojenie :P . . @@@W moich planach jest dotarcie do każdej osoby która podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem i Pan tą osobę obrażał i wyzywał@@@ . Ależ proszę bardzo :) Życzę powodzenia :D Zajmie ci to sporo czasu i kasy też z tego nie będzie. Ale przynajmniej zajmiesz się czymś i przestaniesz naciągać ludzi na te pseudo biznesy. Jestem za :D A może jeszcze każdej z tych "osób" zaproponujesz jakieś kosmetyki i szybciej zarobisz na mercedesa z komisu :D . . @@@Zbiorowo można zdziałać wiele. @@@ . Tak, i nawet zamówienia z MLM są tańsze :P . . @@@Chciałbym poinformować Pana o nicu El Camillo, że zainteresowałem się Pana wypowiedziami na tymże forum. Jestem w trakcie lektury Pana opisów@@@ . Wow! Jakiś mlm-owski głupek zainteresował się moimi wpisami. :o Zyskałem fana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@niezla jest beka z el camillo. hahah wielki znawca wszystkiego hahahah. No i kazdy dla niego to akwizytor z MLM.@@@ . Ty kreujesz się na takiego znawcę, mlm-owski pedrylu ;) Boli cię, że ktoś nazywa rzeczy po imieniu :) . . @@@Twierdzisz, że to bełkot, książka tej Pani? obrażasz nawet poważnych ludzi.@@@ . Ja nikogo nie obrażam a już tym bardziej poważnych ludzi. Jedyne co, to wyśmiewam ludzi NIEPOWAŻNYCH. Czyli takich śmiesznych akwizytorków mieniących się wielkimi biznesmenami. Tak samo jak potępiam każda gloryfikację tego śmiesznego obwoźnego handelku bo to jest jawne przekłamywanie rzeczywistości. . . @@@Tylko psycholog powinien ci pomóc he he@@@ . Mnie psycholog a tobie pewnie psychiatra :P Choć obawiam się, że i nawet on załamie ręce nad twoją wadą :D . . @@@Jeśli taka książka pojawia na naszym rynku to fakt ,że mlm zaczyna być traktowany jako jeden ze sposobów przedsiębiorczości w Polsce.@@@ . Jakiej przedsiębiorczości? Chyba naiwności :) Trzeba być ćwierćinteligentem, żeby uwierzyć w te wszystkie bajeczki. Nawet małe dzieci wiedzą, że pieniądze nie rosną na drzewach i że nikt ci nie da mercedesa za kilka poleceń. No ale jak widać na tych szkoleniach uwsteczniają was intelektualnie ;) . . @@@Jezzzzu! Ale z tego el debillo kretyn!@@@ . Przyganiał kocił garnkowi :D mlm-owiec pedałowiec znowu się pieni, bo ktoś napisał prawdę o jego pseudo biznesie. Lecz się psycholu albo wylądujesz u czubków nim jeszcze zarobisz pierwsze 2 zł w swym mlm-ku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@In West or: . @@@Czy Pan poda namiary do siebie czy ja mam podać swoje@@@ . Nie musisz, wszyscy dobrze cię znamy ruski wieprzu :D . . @@@Niestety wyjątkowo nieudolnie i nieprofesjonalnie z boku policji i prokuratury@@@ . A ty dalej swoje ;) Myślisz, że ktoś jeszcze wierzy w te twoj***ajeczki? Jesteś głupszy od tych wszystkich mlm-ków wierzących w mercedesy i pasywne dochody. Tępy pastuch mongolski :P . . @@@Z przyjemnością po raz kolejny informuję, że postępowanie karne przeciwko tych wszystkich kto bluzga, wyzywa, obraża ludzi na forum już się toczy od prawie 2 lat@@@ . hahaha Przyganiał kocioł garnkowi :P Przecież sam obrażasz innych a mimo tego ciągle oskarżasz. Nie rozumiesz tego durny cieciu, że gdyby takowe postępowanie naprawdę się toczyło, to zaczęliby od ciebie? Ciesz się durny kacapie, że bajki które opowiadasz są jedynie wytworami twojej chorej wyobraźni, bo inaczej sam być nieźle beknął ;) . . @@@Zgłaszam się do Pana chyba jako pierwszy i z pewnością najbardziej atakowany na tym forum. @@@ . A nie pomyślałeś dlaczego tak jest? Może zalazłeś im za skórę? Teraz się dziwisz ;) . . @@@Chętnie nawiążę z Panem kontakt mailowy bądź telefoniczny@@@ . A może próbujesz wciągnąć go do swojego pseudo biznesu? ;) Jemu też zaproponujesz jakieś cudowne tabletki na zmniejszenie spalania? Albo inne porady finansowe za 2 zł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo znowu sie pieni hahahha. Co za sfrustrowany czlowiek hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty się pienisz durny mlm-ku, gdy napiszemy coś na temat twojego pseudo biznesu. Rzucasz się jak orangutanica podczas rui :D . . @@@to juz jakas choroba psychiczna. Ja juz nawet nie czytam jego belkotu bo szkoda czasu na takiego idiote@@@ . Chorobą psychiczną jest gloryfikacja tego śmiesznego obwoźnego handelku. To dopiero debilizm ;) Nie czytasz ale stale na niego odpowiadasz :) Sam sobie zaprzeczasz mlm-owski paranoiku :P . . @@@El Camillo jakiś ty pokrzywdzony przez los@@@ . Ciebie najbardziej skrzywdzili twoi rodzice. Tym, że wydali cię na świat :D . . @@@Zal tego czytać mylisz podstawowe pojęcia i prowadzisz manipulację nie ważne kto co napisze to dasz odpowiedź nie odpowiadającą w ogóle na powyższe słowa , nie wspominając o własnej kulturze@@@ . Przecież to wy tak robicie, podczas nachalnej gloryfikacji tego swojego obwoźnego handelku. Odrzucacie wszelkie sensowne argumenty i jak mantrę powtarzacie, że MLM jest z******ty i już ;) A na temat kultury nie radzę ci się wypowiadać, bo sam blado wypadasz pod tym względem ;) . . @@@Nie masz pojęcia o życiu.@@@ . Mam pojęcie 1000x większe od twojego ;) . . @@@Też bym chciała iść zamiatać te ulice i dostawać za to stałe pieniądze. A zresztą szkoda czasu odpisując na te twoje puste słowa@@@ . To idź, nikt ci nie broni. Rusz swój gruby tyłek sprzed monitora i zacznij pracować. Samym narzekaniem nic nie zdziałasz. Puste słowa to jest właśnie wasza gloryfikacja śmiesznego mlm-ku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość: . @@@Fakty ? wiec kulturalnie prosze o zrodlo tych faktow.@@@ . Nie można przesłać linka, bo filtr uznaje to za spam. Wpisz sobie u Wujka Google "mlm i mercedesy". Na pewno znajdziesz ciekawe publikacje na ten temat ;) . . @@@dla mnie faktem jest np to ze znam osobe ktora zarabia swietne pieniadze w MLM@@@ . Boś jest durny mlm-ek ;) Tak zaczynają się wszystkie mlm-owskie bajeczki. Tam każdy zna kogoś, kto zarabia wielkie pieniądze, jeździ mercedesem, wakacje spędza na Karaibach i jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Słyszeliśmy już to tyle razy, że każdemu chcę się rzygać :) . . @@@I tylko to potrzebuje wiedziec@@@ . Bardzo mało wiesz i jeszcze jesteś zachwycony z tego powodu. Zwykły tępy mlm-ek ;) . . @@@Poza tym w necie mozna znalezc informacje o liczbie ludzie pracujacych w roznych MLMach i ile z nich zarabia mniejsze lub wieksze pieniadze.@@@ . Z pewnością tak napiszą. Gdyby podali prawdziwe dane, to nikt nie chciałby przystąpić do tego ich śmiesznego handelku. Wiadomo, że muszą ściemniać ile wlezie. . . @@@I to sa fakty a nie wasze durne opinie. Nie osmieszajcie sie.@@@ . Nie, to są twoje pobożne życzenia :) Chciałbyś, żeby tak było ale nigdy nie stanie się to realne ;) Możesz zakłamywać rzeczywistość ale i tak pozostaniesz głupim mlm-kiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@@Fakty ? wiec kulturalnie prosze o zrodlo tych faktow.@@@ . Nie można przesłać linka, bo filtr uznaje to za spam. Wpisz sobie u Wujka Google "mlm i mercedesy". Na pewno znajdziesz ciekawe publikacje na ten temat ;) . . @@@dla mnie faktem jest np to ze znam osobe ktora zarabia swietne pieniadze w MLM@@@ . Boś jest durny mlm-ek ;) Tak zaczynają się wszystkie mlm-owskie bajeczki. Tam każdy zna kogoś, kto zarabia wielkie pieniądze, jeździ mercedesem, wakacje spędza na Karaibach i jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Słyszeliśmy już to tyle razy, że każdemu chcę się rzygać :D . . @@@I tylko to potrzebuje wiedziec@@@ . Bardzo mało wiesz i jeszcze jesteś zachwycony z tego powodu. Zwykły tępy mlm-ek :) . . @@@Poza tym w necie mozna znalezc informacje o liczbie ludzie pracujacych w roznych MLMach i ile z nich zarabia mniejsze lub wieksze pieniadze.@@@ . Z pewnością tak napiszą. Gdyby podali prawdziwe dane, to nikt nie chciałby przystąpić do tego ich śmiesznego handelku. Wiadomo, że muszą ściemniać ile wlezie. . . @@@I to sa fakty a nie wasze durne opinie. Nie osmieszajcie sie.@@@ . Nie, to są twoje pobożne życzenia usmiech.gif Chciałbyś, żeby tak było ale nigdy nie stanie się to realne oczko.gif Możesz zakłamywać rzeczywistość ale i tak pozostaniesz głupim mlm-kiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×