Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

El Camillo

MLM to dziadostwo. Jeśli masz wystarczająco dużo rozumu, to nie zajmuj się tym!

Polecane posty

Gość gość
no tę dziurę umysłową to widzieli wszyscy na kopalniach...ha ha ha, kto w dziurze umysłowej siedzi? Wymieniłeś miejsca gdzie grosze się zarabia. Akurat na utrzymanie rodziny starczy, i jeszcze pożyczkę wziąć...ha ha ha. Teraz pracy pełno, tylko dwucyfrowe bezrobocie...ale gościu głupa posuwasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i grosze, ale to i tak lepiej, niż w MLM, w którym nic się nie zarabia :) Z tego to nawet samemu jest trudno wyżyć, a co dopiero 4-osobowa rodzina. Ci sekciarze mlm to jacyś utopijni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlmowcu bredzisz ! przykłady pracy podane są jako przykład żeby nie głodować nawet mysleć logicznie nie potrafisz i sam sobie zaprzeczasz po drugie bardzo ważna rzecz - jesli robisz mlm to nie masz PENSJI !!! ani żadnego zarobku na początku bo werbujesz więc jak niby tą rodzinę wyżywiasz ? nie dostajesz pieniędzy za to że łazisz i skamlesz żeby ktoś się zapisał do twojej grupy hahahaha , skąd ci idioci tu bajki wymyślają, w pracy dostajesz pensję a w mlm werbujesz i budujesz swoją sekte więc zanim zaczniesz coś zarabiać musi minąć kilka miesięcy jeśli w ogole zaczniesz zarabiać z kogo idiote robisz downie ? albo raczej nie down bo to obraza dla downa.Ręce opadają jak się czyta idiotyzmy wiejskiego głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, zwykłe ofiary sekty. Oni wierzą w materializację tych bredni, dlatego powtarzają je jak mantrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ludzie zawsze bali się nowości . Zmian . W Polsce jest jeszcze mentalność że " jak Polak polaka nie wy... bie to nie będzie w niebie " Ponad to bardzo uważnie trzeba się przyglądać nowinkom na rynku . @ @ @ Bredzisz. Jeśli zmiana ma być na plus to OK. Natomiast nie widzę sensu robić zmian tylko po to, żeby coś zmienić, nie mając żadnego celu. Tak samo jak rzucenie dobrze płatnej pracy dla żebrania w MLM i zgrywania wielkiego biznesmena. - - - @ @ @ MLM to równie dobry pomysł na zarabianie pieniędzy jak i praca na etacie albo własna firma . @ @ @ Nie, wcale nie jest dobry. Niczego nie gwarantuje, ani opieki zdrowotnej ani świadczeń emerytalnych. Nie masz też żadnej minimalnej płacy, bo to mlm-owskie żebranie nie jest pracą na umowę o pracę. - - - @ @ @ Nie rozumiem tej całkowitej negacji tego systemu !! Nie rozumiem również tytułu . Dziadostwo ? Hmm . Ktoś pewnie się mocno przejechał na jakimś pseudo MLM e i dlatego teraz taka ostra krytyka . Pozdrawiam @ @ @ Tu nikt niczego nie neguje. My jedynie zwracamy uwagę jakie to jest złodziejstwo. Osoby otumanione tym syfem nie potrafią myśleć racjonalnie. Pseudo MLM? A co to takiego? :P Jeśli sam MLM jest gownem to pseudo MLM jest jeszcze gorszy? A może lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam za te 3-5 tysięcy dodatkowego dochodu netto mogę być otumanionym pedałem sekciarzem lemingiem i co tam jeszcze chcecie. Jak to dodam do mojej pensji 4500 bez premii na miesiąc, to nie żałuję. Kto chce być sprzątaczką klatek schodowych, albo kasjerką w supermarkecie niech sobie będzie, jego sprawa, dla mnie grubo za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed chwila pisałeś że dzięki mlm dzieci głodne nie chodzą bo pracowałeś w zakładzie który został zlikwidowany, teraz jakimś cudem okazuje się że mlm to twój dodatkowy dochód kilka tysięcy do stałej pensji kilka tysięcy a koledzy ponoć się z ciebie śmiali że jestes w mlm i oni nie mają co jeść co post to inna wersja życia , ciekawe , na szkoleniach tez takie bajki wam milionerzy opowiadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego to zakładu mnie zwolnili? ja nic nie wiem o tym. No proszę i kto tu bredzi. Jakiś gość pisze o sobie, dobrze że nie uwierzył takim jak Ty. Ja też bym się na jego miejscu cieszył i to bardzo. Facet pewno z prowincji skoro zamknięcie jednego zakładu jest problemem. Teraz odbiera nagrodę. GRATULACJE !!! Strajk dorożkarzy nie zatrzymał motoryzacji, psy szczekają , karawana idzie dalej. W Polsce mamy 1/100 tego co mlm robi w innych krajach Europy. Sprytni się załapią, naiwni uwierzą ze można czas zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
Gościu, nie przejmuj się słowami tego el kretyllo. To po pierwsze czubek, a po drugie totalny nieudacznik życiowy! Jego nawet żadna babka nie chce, więc wyżywa się tutaj na ludziach, odnoszących sukces. Mam spore doświadczenie w biznesie MLM. Jestem jednym z tych, komu tego typu działalność pomogła wydostać się z ogromnych kłopotów finansowych. Przy czym, byłem zmuszony zarabiać na utrzymanie od pierwszego dnia działania w tym biznesie. W momencie przystąpienia do niego nie miałem żadnego dochodu ani przysłowiowej kupki. Nawet pakiet startowy wykupywałem za pożyczone. Od samego początku nikogo o nic nie prosiłem, nie żebrałem i nie skamlałem, jak tu niektórzy piszą, tylko szedłem do ludzi i pokazywałem jakie możliwości oferuje ten biznes. Na początku było bardzo dużo ludzi na NIE. Przy czym, ciekawe było to, że nie potrafili w żaden sposób uzasadnić swój stosunek do tej działalności! Nie, bo nie! I już. Ale znalazło się kilka chętnych i biznes ruszył. Rok później mogłem być spokojny o swoje koszty utrzymania. Jeszcze rok później do biznesu zapisali się połowa z tych, kto na początku mi odmówili współpracy. Dochody miałem takie, że mało kto ze znanych mi etatowców nie zazdrościł. Pojawiło się nowe auto z salonu, nowe ciuchy, częste wyjazdy: a to na szkolenie, a to na jakiś ewent, a to pobyt w egzotycznym kraju w nagrodę itd. Czytając wypociny takiego el cadzillo z wielkim żalem stwierdzam, że ten osobnik jest maksymalnie nieszczęśliwy. Powodzenie omija go szerokim łukiem. Jest przepełniony goryczą. Nienawidzi każdego, kto choć trochę wybił się w tym życiu. Godne politowania jest to, że zamiast zmienić coś w swoim życiu, ten nieszczęśnik usiłuje ściągnąć wszystkich, łącznie z uczestnikami tego forum, na swój nędzny poziom. Porażka... Po prostu totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo taaaaaak :D bardzo zazdrościmy pseudobyzesmenom ubranym w garniturek z teczuszką chodzącym gdzie ? aha do ludzi czyli łaziłeś po ludziach jednak i przdstwiałes byznes co maja kupić , jak maja werbować i pomagałes werbować żeby inni tez wpłacali bez szkolenia to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad gości
Jak widzę, sądzisz wg siebie. Szkoda mi ciebie, marny masz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nad goście ruskie
i znowu oszust folomeyev ????? hahahhahaha rusek :D`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od gości
Raczej nieudacznik el chamillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Jak widzę, sądzisz wg siebie. Szkoda mi ciebie, marny masz los. @ @ @ Nie kretynie, on bardzo dobrze przedstawił twój "biznes". Ale ty jesteś na tyle głupi, że tego nie pojmujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość nad gości: @ @ @Gościu, nie przejmuj się słowami tego el kretyllo. To po pierwsze czubek, a po drugie totalny nieudacznik życiowy! Jego nawet żadna babka nie chce, więc wyżywa się tutaj na ludziach, odnoszących sukces. @ @ @ Z pewnością białoruski wieprzu, na ciebie każda poleci :P Ale chyba jedynie te, których nazwiska kończą się na .jpg :P Ty mlm-owski masturbatorku :D Tyś dopiero jest "udacznik". Stary cap, który powinien być już ustawiony finansowo a jeszcze nie znalazł sobie żadnej pracy, tylko mami ludzi bajeczkami o biznesach :) - - - @ @ @ Mam spore doświadczenie w biznesie MLM. @ @ @ A w to nie wątpię :) Ale skutki marne ;) Od tylu lat miałczysz na Kafe i nic z tego :D - - - @ @ @ Jestem jednym z tych, komu tego typu działalność pomogła wydostać się z ogromnych kłopotów finansowych. Przy czym, byłem zmuszony zarabiać na utrzymanie od pierwszego dnia działania w tym biznesie. W momencie przystąpienia do niego nie miałem żadnego dochodu ani przysłowiowej kupki. Nawet pakiet startowy wykupywałem za pożyczone. @ @ @ Urzekła nas twoja historia ;) Ale to tylko pokazuje, że jesteś totalnym żebrakiem. Nawet na ten starterek musiałeś wyżebrać :D I też widać jakimi wyzyskiwaczami są firmy MLM. Aż dziw bierze, że są jeszcze naiwni, którzy się na to nabierają :) - - - @ @ @ Od samego początku nikogo o nic nie prosiłem, nie żebrałem i nie skamlałem, jak tu niektórzy piszą, tylko szedłem do ludzi i pokazywałem jakie możliwości oferuje ten biznes. @ @ @ A jakież to możliwości oferuje ten pseudo biznes? Oczywiście poza robieniem z siebie głupka przed znajomymi. Powiedz, chętnie się pośmiejemy :) - - - @ @ @ Na początku było bardzo dużo ludzi na NIE. Przy czym, ciekawe było to, że nie potrafili w żaden sposób uzasadnić swój stosunek do tej działalności! Nie, bo nie! I już. Ale znalazło się kilka chętnych i biznes ruszył. @ @ @ Oj mylisz się, ci ludzie doskonale wiedzieli dlaczego nie chcą wejść w to gowno i na pewno mieli stosowne argumenty. Tylko, że twój mały rozumek nie był w stanie przyswoić tej wiedzy :) -- -- @ @ @Rok później mogłem być spokojny o swoje koszty utrzymania. Jeszcze rok później do biznesu zapisali się połowa z tych, kto na początku mi odmówili współpracy. @ @ @ Z pewnością! Zważywszy na fakt, że większość tych niedoszłych milionerów opuszcza te pseudo biznesy po 2-3 miesiącach to twoja historyjka naprawdę wygląda wiarygodnie :) - - - @ @ @ Dochody miałem takie, że mało kto ze znanych mi etatowców nie zazdrościł. @ @ @ Bajka piękna ;) A poza tym mało ludzi znasz :) -- - @ @ @Pojawiło się nowe auto z salonu, nowe ciuchy, częste wyjazdy: a to na szkolenie, a to na jakiś ewent, a to pobyt w egzotycznym kraju w nagrodę itd. @ @ @ Samochód? Pewnie Mercedes w leasingu, za którego sam musisz spłacać raty :D Eventy? Niech pomyślę, to pewnie te fm-owskie szkolenia we Wrocławiu, na które samemu trzeba zapłacić 30 zł bo biedną firmę nie stać na to, żeby zapłacić swoim "pracownikom" za autobus :D A wycieczki? Nimi też kuszą potencjalne ofiary. Ale przecież taki ciężko pracujący mlm-ek nie może sobie pozwolić na marnotrawienie czasu na balangi :D - - - @ @ @Czytając wypociny takiego el cadzillo z wielkim żalem stwierdzam, że ten osobnik jest maksymalnie nieszczęśliwy. @ @ @ Nie znasz mnie trollu, to się nie wypowiadaj. Jestem bardzo szczęśliwy i nie potrzebuję żadnych piramidek finansowych lansowanych na super biznesy. - - - @ @ @ Powodzenie omija go szerokim łukiem. Jest przepełniony goryczą. Nienawidzi każdego, kto choć trochę wybił się w tym życiu. Godne politowania jest to, że zamiast zmienić coś w swoim życiu, ten nieszczęśnik usiłuje ściągnąć wszystkich, łącznie z uczestnikami tego forum, na swój nędzny poziom. Porażka... Po prostu totalna porażka. @ @ @ Porażką jesteś ty, mongolski pastuchu. Jedyne czym się "wybiłeś" na tym forum, to głupota. Żal ci ściska to tłuste dupsko, że wygarnąłem ci prawdę i dlatego tak się pienisz. Ale to już twój problem i będziesz musiał sobie radzić z nim samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gości
@@@Nie znasz mnie trollu, to się nie wypowiadaj. Jestem bardzo szczęśliwy i nie potrzebuję żadnych piramidek finansowych lansowanych na super biznesy.@@@ I pewnie dlatego siedzisz non stop na kafe i podnosisz swoją samoocenę poprzez próby poniżania innych!!!! Hahahahahaha!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gosci
Na szczęście, brednie tego całego el pedrillo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Z biegiem czasu grono ludzi, którym biznes MLM radykalnie zmienił życie na lepsze szybko rośnie. I ma to zjawisko absolutnie powiedziałbym naukowe podłoże. Przedstawię proste wyjaśnienie. Jak wiadomo, podstawą każdego biznesu jest wykorzystanie PIL i CIL. Czyli, Pieniędzy Innych Ludzi i Czasu Innych Ludzi. Można PIL i CIL wykorzystać na różne sposoby. Można niemoralnie i nieuczciwe, tak jak bardzo często robi się to w tak zwanym tradycyjnym biznesie, ale bardzie się opłaci odwrotnie - moralnie i uczciwie! Czy firma, opierająca swój system dystrybucji na MLM wykorzystuje PIL uczciwie? Z całą pewnością tak, bo oferuje niższe od sklepowych ceny za produkty z tej samej grupy jakościowej. Czy to samo możemy powiedzieć o wykorzystanie CIL? Odpowiedź z pewnością jest pozytywna, gdyż prosi o małą część czasu swoich partnerów w zamian za godne, z góry twardo określone i uczciwe wypłacane wynagrodzenie. Dla porównania: na etacie możesz cały dzień się obijać lub tyrać jak głupi osioł, i w jednym i w drugim przypadku dostaniesz taką samą wypłatę. Jest to bardzo krzywdzące dla tego ciężko pracującego i bardzo fajne dla lenia. Gdzie tu sprawiedliwość? W MLM zaś, otrzymasz tylko i wyłącznie wynagrodzenie za realnie wykonaną efektywną pracę. Nikt do nikogo nie może mieć pretensji, jeżeli zarobił mało, a ktoś obok - dużo. Zrób to co ten drugi i dostaniesz tak samo dużo jak on! Proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gości
Z wyżej napisanego dla mnie osobiście kształtują się 2 wnioski. Ludzie, którzy źle mówią o MLM albo są głupie i nie rozumieją istoty i zalet tego biznesu. Albo są właśnie tymi śmierdzącymi leniami, którzy trafili na jakiś ciepły stołek i żerują na społeczeństwie. Innych logicznych wyjaśnień nie istnieje w naturze. Do el pedrillo - ty do jakiej kategorii należysz - do głupków czy do pasożytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:02 - na jakim "szkoleniu prania mózgów" wmówili ci takie głupoty ? :D pewnie jakieś "sympozjum naukowe" albo "event" hahahahaha jak to można obrócić kota ogonem żeby przedstawić gófno w opakowanym ozdobnym papierku przewiązane kokardą. Frajerów jest sporo, zawsze sie znajdą ci którzy uwierzą panom w garniturkach na spotkaniu w hotelu. Pewnie jeszcze ci ludzie co przyszli na "sympozjum" mają na kartkach napisać nazwiska i telefony do swoich znajomych i zbieracie od nich te kartki , bo tak budują bazę potencjalnych frajerów z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On już od tylu lat żebrze na kafeterii, że zdążył się nauczyć na pamięć tych głupot :P Stary ruski cymbał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość od gości: @ @ @ I pewnie dlatego siedzisz non stop na kafe i podnosisz swoją samoocenę poprzez próby poniżania innych!!!! @ @ @ To chyba ty tu przesiadujesz całe dnie głupi troll. W pół godziny zdążyłeś wyklepać 3 posty, a każdy ma zerową wartość merytoryczną. Zwykły spam mlm-owskiego naciągacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Z wyżej napisanego dla mnie osobiście kształtują się 2 wnioski. Ludzie, którzy źle mówią o MLM albo są głupie i nie rozumieją istoty i zalet tego biznesu. @ @ @ Ci co nie rozumieją to może i tak. Ale zdecydowana większość, która odmawia współpracy doskonale zdaje sobie sprawę co to za gowno i robi to świadomie. Powiedz nam jakie jeszcze "zalety" ma ten pseudo biznes, oczywiście poza żerowaniem na ludzkiej naiwności :) - - - @ @ @ Albo są właśnie tymi śmierdzącymi leniami, którzy trafili na jakiś ciepły stołek i żerują na społeczeństwie. Innych logicznych wyjaśnień nie istnieje w naturze. @ @ @ Śmierdzące lenie siedzą w MLM, bo nie chce się im znaleźć sobie porządnej pracy, tylko wolą pasożytować na wciągniętych naiwniakach. Co według ciebie oznacza "ciepły stołek"? Żal ci ściska poślady, że ktoś ma dobrze płatną pracę którą lubi i szanuje? To może sam poszukaj sobie takiej pracy a nie zazdrość innym. Tylko wiesz, do tego trzeba mieć jakieś kwalifikacje a nie być łomem bez szkoły :) I jak można "żerują na społeczeństwie"? Przecież w prywatnej firmie właściciel wypłaca wynagrodzenia a nie państwo. Kolega chyba zatrzymał się na epoce komunizmu. Cóż, mlm-ki to niezwykle tępe istoty. Nawet historii nie znają :) - - - @ @ @ Do el pedrillo - ty do jakiej kategorii należysz - do głupków czy do pasożytów? @ @ @ Ty białoruski cieciu spełniasz obydwa kryteria - nie dość, że jesteś głupi i naiwny to jeszcze próbujesz pasożytować na innych. Ale na szczęście większość ludzi jest na tyle inteligentna, że nie da się nabrać na te bajeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra dla el pedrylla
@@@Powiedz nam jakie jeszcze "zalety" ma ten pseudo biznes@@@ Komu NAM? Masz manię wielkości??? Hahahahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozon2015
Trzymaj się El Camillo. Na pohybel oszustom folomeyevom i innym tego typu padalcom. Piętnujmy patologię i złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu rusek sie skompromitowal :D jak zawsze :D pozdro wszystkim poza cwelom z mlm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Komu NAM? Masz manię wielkości??? Hahahahaha!!!! @ @ @ Najpierw sprawdź sobie w słowniku co ten termin oznacza ukraiński cwelu :) Poza tym czepiasz się sformułowań a nie odniosłeś sie do meritum sprawy. Widać, że nie masz nic do powiedzenia na ten temat oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem wypociny Camilla. Wniosek: Jak ktoś ma argument ekonomiczny to dla Camilla jest cwelem, jak ma działalność gospodarczą jest pedałem, jak lubi produkty które kupuje, to jest niedorozwinięty, a jak ma czelność się cieszyć sukcesami to jest lemingiem. Wystarczy przeczytać archiwalnie co wypisuje i wiadomo ze albo psychol, który czerpie radość z nieszczęścia tych którzy mu uwierzyli. Jak spisać, to się logicznie niczego nie trzyma. Gdy jedynym argumentem jest argument rynsztokowy, to dowód ze innego nie ma i biedny ten kto takim ludziom wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to fakt. Mlm jest tylko dla kretynów. I naiwnych głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×