Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość O nieprzystojnych temat

Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka?

Polecane posty

No ja uwazam odwrotnie, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze mam mozg wyprany i jestem ofiara lobby depilatorskiego, nie mam fobii odnosnie wlosow i nie zastepuje mycia goleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze i najwazniejsze, nigdy nie dowiecie sie, ze wasze dziewczyny chodzily do lozka na pierwszych randkach. realnie mialam 11 partnerow i 2 kolezanki :P maz wie o 2 partnerach (mysli, ze jest 3) tak samo bedzie z wami, wiec ta dyskusja jest bezprzedmiotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
dlatego jestesmy bardzo nieufni i ciezko przychodzi nam sie z kims zwiazac. zreszta i tak nie mam prawa jazdy i jakiejs rewelacyjnej pracy, wiec do zwiazku bym sie nie nadawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ciągle zadajesz te same pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i wszystkie puszczalskie klamia, kolezanko, ale nie wszystkie jestesmy puszczalskie. Moj facet wie dokladnie, z kim i dlaczego sypialam w przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
a jakbys ty miala przygody i to np. z dresiarzami z dyskoteki, to myslisz ze twoj facet by to zaakceptowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to za głupia obsesja z tym seks a związek? dorosły człowiek jak czuje pociąg seksualny, to idzie do łóżka dość szybko, pewnie po 2-5 spotkaniach tak średnio i wtedy guzik jeszcze wiadomo czy będzie z tego związek- nawet jak obie strony obiecają sobie "złote góry", to i tak okazuje się z czasem czy spędzą ze sobą 2 m- ce, 2 lata czy 20. chodzenie przez pół roku przed seksem, to coś co robią "aseksy" albo dzieci w LO. zatrzymaliście się mentalnie na poziomie dzieciaka przez ten brak doświadczenia i tylko chrzanicie jakieś dyrdymały i dzielicie włos na czworo w temacie kobiet, o których macie takie pojęcie jak ja o życiu waranów z Komodo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Mario Rokitnik
Ja z kolei uważam, że całkiem łyse miejsce intymne u kobiety jest aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
nie wierze, ze kobieta idzie do lozka tak szybko z jakims lysiejacym brzydalem z okularach, ktory na dodatek jest malo meski. i na pewno nie kazdy idzie do lozka na 2-5 spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisała wyżejpani kobiety się puszczają ale my i tak uslyszymy że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNOWU TEN DEBIL. W kółko zakłada te tematy od pół roku i biadoli, że laska mu tak szybko loda nie zrobi czy na anal sie nie zgodzi jak przystojniakowi. NIE ZROBI, boś sierota i narzekacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''a jakbys ty miala przygody i to np. z dresiarzami z dyskoteki, to myslisz ze twoj facet by to zaakceptowal?'' Na takie pytanie nie bardzo da sie odpowiedziec teoretycznie. Gdybym miala przygody z dresiarzami, nie bylabym ta osoba, ktora jestem teraz, wiec nie wiem, czy w ogole bysmy sobie wpadli w oko. Ale on nie ma zadnej manii na punkcie czystosci przedmalzenskiej, ma podobne poglady do mnie, a ja bym pewnie zaakceptowala jedna czy dwie przygody z dresiarzami ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
te verde, co innego jak kobieta idzie do lozka bez zwiazku z facetem z klasa, a co innego jak z cepem z wiejskiej dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
po prostu sa faceci, ktorzy maja szanse na szybki seks i tacy, ktorzy te szanse maja watpliwe. natury nie da sie latwo przeskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesli puscila sie z facetem z klasa to zaakceptujesz, a jak z cepem to nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
nie mowie, ze bym to zaakceptowal, ale jednak ten drugi wariant bardziej razi - jakis prosty cep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mają zrobić faceci z ktorym kobiety nie chca chodzic szybko do lózka? Rozwinąć się intelektualnie i duchowo-co za tym idzie przestać traktować kobietę jak zabawkę do szybkiego wydmuchania, a zacząć widzieć w niej człowieka.Kogoś kogo warto poznać (a to wymaga czasu) , kogo się szanuje, lubi, kocha itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
tylko co to da, jesli ta kobieta z innymi chodzila do lozka od razu i na niezle wygibasy sobie z nimi pozwalaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
"Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka? " Nie miałem tak nigdy i mnie to nie obchodzi .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
Jak ktoś jest bogatym przystojniakiem, to zawsze może nie widzieć problemów tych, których życie nie rozpieszcza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet wie dokladnie, z kim i dlaczego sypialam w przeszlosci. - a mój nigdy o to nie pytał, ja jego tez nie pytalam, bo i po co mi te informacje ile mial kobiet i w jakich relacjach uprawial z nimi seks? :D było mineło, teraz jest teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na pewno nie kazdy idzie do lozka na 2-5 spotkaniu. - oczywiscie, ze nie kazdy :D ty np nie chodzisz, bo zadna nie chce cie przygarnac miedzy swoje uda pierdoło jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozwinąć się intelektualnie i duchowo" x niezły tekst. przecież kobiety to tak "intelektualnie i duchowo" rozwnięte że ho ho. a facet ma przestać być pipą. pogodzić się z tym że nie jest "god's gift to women" i postępować stosownie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety to są szczerze mówiąc głupie i ograniczone. skoro nie chcą się z tobą bzykać to po co ci one w ogóle? nadają się do bzykania i rodzenia dzieci a skoro nie chcą tego robić to bez sensu tracić na nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
kobieta, ktora idzie do lozka na 2. spotkaniu raczej nie jest panienka o bardzo ciezkich obyczajach. przeszlosc seksualna jest wazna, bo ktos mogl np. robic to za pieniadze albo zdradzac. panna, ktora sypiala z dresiarzami raczej nie ma czym sie chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a że tak spytam - w czym jestes lepszy od takiego dresiarza na którego ponoć leci każda laska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przeszłość seksualna" to jest ważna dla tych którzy sami żadnej "przeszłości seksualnej" nie mają bo są dziwolągami których nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le i myslisz ze ktos ci sie przyzna (bez wzgeldu na plec), ze zdradzal swojego poprzedniego partnera albo ze uprawial seks za pieniadze? :D k****a ty to naiwniak jestes :D ja seksu za kase ani zdrady nie popieram, ale biorac to na logike przyznanie sie do takich wyczynow to jakby strzal prosto w stope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
czy ja pisalem, ze laski leca na dresiarzy? moze dresiary na nich leca, dla panienek z lepszej polki seks z dresiarzem bedzie obciachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dresiary na nich leca, dla panienek z lepszej polki seks z dresiarzem bedzie obciachem - a kim ty k****a jestes czlowieczku zeby mowic co jest obciachem a co nie jest? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×