Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O nieprzystojnych temat

Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka?

Polecane posty

Gość gość
"O dobrze teraz Pavlo napisał-zgadzam się w 100 procentach z nim." x pavlo to wypisuje takie bzdury dla pensjonarek że większość pensjonarek "zgadza się z nim w 100 proc". ale zycie to nie bajka żeby żyć mrzonkami, zawiązać sobie przysłowiowego k****a na supeł i czekać nie wiadomo jak długo i na co. zwłaszcza jeżeli mówimy o "czekaniu" na kobietę która wcześniej jakoś nie miała zahamowań takich jak ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahamowania mają to do siebie,że z nikąd się nie biorą i z reguły to ktoś przyczynia się do ich powstania. Przykład- pożyczam osobie X 1000 zł , a ona mi nie oddaje. Aż takie dziwne jest,że mam zachamowania,by następnej osobie pożyczyć kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila vel gośćA
@Pavlo1985 "mimo świadomości tego,że partner krzywdzi taka osoba dalej będzie partnera kochać" - a to właśnie dlatego, że nie kocha sama siebie, ma skłonności do destrukcji w różnych przejawach. I nie ma to większego związku z prawdziwą, zdrową miłością. Czytałam sporo literatury o tym ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fajny facet to nie dlugo musi czekac , a jakis d**ek nigdy sie nie doczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do klubów i dyskotek chodzą same szmaty sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 pisze własnie bardzo mądre rzeczy :D :D i już samo to powoduje, ze zaczyna mi sie podobac :D autorze twoje posty tez czytalam, niestety uznałam, ze musisz byc miękką pipką i nie chciałabym z tobą w chodzić w żadne relacje :P sorry nie zaintrygowałes mnie :D a i nie twórz na forume wpisów, które cie popieraja, bo to jest żałosne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do klubów i dyskotek chodzą same szmaty sprawdzone und potwierdzone - chyba cie p******* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Ide dzis do klubu pobawic sie ze znajomymi. Wlasnie sie dowiedzialam ze wszyscy jestesmy szmatami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to właśnie dlatego, że nie kocha sama siebie, ma skłonności do destrukcji w różnych przejawach. I nie ma to większego związku z prawdziwą, zdrową miłością. Czytałam sporo literatury o tym ostatnio x To akurat zawdzięczamy społeczeństwu które uczy,że kochać trzeba nie siebie, a kogoś innego i temu,że od najmłodszych lat dzieciom wpaja się to,że zamiast skupiać się na sobie i żyć ze sobą samym w zgodzie mają nauczyć się żyć w zgodzie z innymi. A i sama miłość to towar,którym mamy obdarzać innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co wy macie z tym czekaniem na kobiete, ktora sie według was puszczała i nie jest warta splunięcia? nie pasuje wam to na c***ja czekacie, szukajcie sobie innej ,a nie wyrzekacie, ze jestescie wielce pokrzywdzeni przez los, bo jej nie podniecacie i nie chce z wami pojsc do lozka :D nie ogarniam o co wam chodzi, naprawde :D nie podoba sie to zmiencie obiekt zainteresowan, prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne kobiety sa szybko zajmowane w przeciwieństwie do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przykład- pożyczam osobie X 1000 zł , a ona mi nie oddaje. Aż takie dziwne jest,że mam zachamowania,by następnej osobie pożyczyć kasę?" x dziwne to jest żeś się do tej pory ortografii nie nauczył. a proponowanie komuś żeby był "emocjonalnym plastrem" dla jakichś skrzywdzonych i przedstawianie faceta w relacji z kobietą jak potencjalnego wyłudzacza 1000 zł to może się faktycznie podobać rozmaitym rozwydrzonym pannom ale jednak trzeba mieć trochę w głowie nasrane żeby takie porównanie wyprodukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide dzis do klubu pobawic sie ze znajomymi. Wlasnie sie dowiedzialam ze wszyscy jestesmy szmatami :-/ - takie zdanie maja ludzie, ktorzy klub widzieli w GTA co najwyzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość czy jest w ogóle twoim zdaniem ważny i ile ma czekać? i właściwie na co ma czekać? x Zacznę od ostatniego pytania bo wydaje mi się że tylko ono ma sens-na co ma czekać-> już napisałam na co, na to aż pozna dziewczynę w której sie zakocha i zobaczy że ona też jest nim zainteresowana.A docelowo -niech poczeka na tzw prawdziwą miłość. A czy seks jest moim zdaniem ważny? Tak-jest . Ale nie jest NAJważniejszy i nie można sobie wkręcać jakiejś fiksacji na jego punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zarówno porządnych kobiet,jak i porządnych mężczyzn. Każdy ma jakąś skazę,która sprawia,że nie da się o nim mówić,że porządny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A i sama miłość to towar,którym mamy obdarzać innych" x koleś, przed chwilą porównałeś faceta w związku do kogoś kto wyłudził 1000 zł a teraz takie rzeczy piszesz. kupy się nie trzymają te bzdury które wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom by pasowalo na pierwszej randce do lozka a druga randka by byla juz z inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Oj teraz troche pojechales. Sa porzadni ludzie. Rozumiem to jako : uczciwi, szanujacy zycie swoje i innych, szanujacy innych ludzi bez wzgledu na roznice itd. Nie oszukujacy, nie grajacy innym na uczuciach. To ja. Ale faceci tego nie doceniaja wbrew pozorom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego wiele związków sie sypie bardzo szybko,bo zamiast szukać sobie kogoś kto do nas pasuje większość szuka porządnego partnera,a tacy nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
czyli fajny facet, to imprezowy przystojniak z ktorym kobieta idzie szybko do lozka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na to aż pozna dziewczynę w której sie zakocha i zobaczy że ona też jest nim zainteresowana." x no skoro się z nim umawia to jest zainteresowana, to chyba oczywiste. nie mówimy o kolegach z pracy ani sąsiadach mijających się na klatce schodowej. mówimy o dziewczynie która spotyka się z facetem ale na seks z nim nie ma ochoty. na co taki facet ma czekać i jak długo? do ślubu? no chyba tylko wtedy gdy kobieta jest dziewicą bo (tu zgadzam się z autorem) nie wyobrażam sobie zupełnie żebym miał czekać nie wiem jak długo na pannę która dziewicą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
seks jest na tyle wazny, ze bycie w tej dziedzinie mniej atrakcyjnym moze byc frustrujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
ja sie nie uwazam za miekka pipke, niestety mam wrazenie ze kobiety mnie maja albo za brzydala albo za niepowaznego przyglupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakryczna jest ta dzisiejsza gloryfikacja seksu. Bez miłości umiecie sie obejść, a bez seksu nie. Wszystko na głowie poprzestawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
pavlo, jasne ze do zwiazku szuka sie porzadnej osoby. a ty bys np. chcial sie zwiazac z prostytutka, narkomana albo zlodziejka lub nawet panna, ktora zdradzala bylych partnerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Bo popedu seksualnego sie nie oszuka no chyba ze bromem ;-) a milosc to pojecie mocno abstrakcyjne i tak wieloodcieniowe ze trudno w ogole o tym tu pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wolisz być takim płytkim roochaczykiem imprezowym ? To Ci poprawi samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządnych mężczyzn jest sporo ale takich kobiety dziś nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeby miłości też nie oszukasz. Ale zdaje się że właśnie próbujesz. Tym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sa porzadni ludzie. Rozumiem to jako : uczciwi, szanujacy zycie swoje i innych, szanujacy innych ludzi bez wzgledu na roznice itd. Nie oszukujacy, nie grajacy innym na uczuciach." x no właśnie. ale czy kobietę której facet nie pociąga, nie chce iść z nim do łóżka ale uważa go za uczciwego, porządnego, takiego z którym można wiązać przyszłość i dlatego z nim "randkuje" licząc na jego zaangażowanie które zostanie w pewnym momencie "nagrodzone" seksem można uznać za "nie grającą innym na uczuciach"? bo uważa że "już czas" na założenie rodziny, zegar biologiczny jej "tyka" a ci "niebezpieczni", "seksowni" faceci którzy bynajmniej nie czekali miesiącami nie mają na to zbytnio ochoty. jak to jest z tą "uczciwością"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×