Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość O nieprzystojnych temat

Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka?

Polecane posty

Gość O nieprzystojnych temat

Mają się pociąć z powodu, że nie są przystojnymi i żadna nie pójdzie z nimi szybko do łóżka, jak z jakimś przystojniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja czekac, albo szukac kobiet, ktore pojda szybciej. Albo zostac gejem, facetom przychodzi to latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnować z wyznawania tej filozofii. po co chodzić szybko z kobietami do łóżka, nie lepiej się zakochać w jakiejś jednej. Same te poglądy nie trzymają się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
gościu, to nie takie proste, bo z innymi kobieta mogła iść do łóżka od razu. a tu nagle obecny facet ma czekać miesiącami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
najgorzej jak facet musi czekac na kobiete, ktora z innymi nie czekala, tylka szla w tango od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zyciowa prawda
tak masz czekac az zasluzysz ! jak ci nie pasuje to daj spokoj dziewczynam, one nie beda plakac ze jakis brzydal ich nie chce ! albo sie dostosujesz do rzeczywistosci albo sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zyciowa prawda
nikt ci nie kaze sie pocic, daj sobie spokoj z kobietami, kup sobie psa albo znajdz znajomych, zadna kobieta nie pojdzie do lozka od razu z brzydalem, chyba na glowe upadles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''najgorzej jak facet musi czekac na kobiete, ktora z innymi nie czekala, tylka szla w tango od razu'' Tylko ze nikt nie MUSI, nie chcesz, nie czekaj, twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zyciowa prawda
po pierwsze to brzydal powinien znalezc sobie brzydka a nie czekac na pieknosci, bo one nie sa dla niego ! jak chce niech sobie sypia z prostytutkami albo zasluzy na seks, do lozka sie idzie jak ktos nas pociaga fizycznie, mezczyzni nie sypiaja z brzydkimi kobietami, nie ida do lozka za dobre serce, wiec nie oczekujcie tego od kobiet, ze tak beda robic, faceci wybieraja za wyglad i kobiety tez maja prawo wybierac za wyglad, skoro facet nie ma wygladu nie moze sam wymagac, wiec albo sie dostosuje albo nie sobie zyje sam albo sypia z dziffkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
jasne, ze nikt nic nie musi, ale sfrustrowanym sie mozna stac, jak kobieta swoje nabroila wczesniej, a i tak trzeba na nia czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, po co jakakolwiek kobieta mialaby cos takiego robic, chyba, ze sie nawrocila nagle. Wiem, pewnie powiesz, ze z przystojniakami poszla, a z brzydkim czeka, ale to jakas wyssana z palca teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
po prostu ktos jej moze nie krecic seksualnie tak jak byli partnerzy, za to ma inne zalety. a jak sie nawrocila to tez nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta spotyka faceta, od samego poznania facet kombinuje jak ją zaliczyć. Nie ma ochoty poznać jej, rozmawiać z nią , tylko jak najszybciej przelecieć, a najlepiej na 1 spotkaniu. Czuję się te jego tłumioną frustrację, złość że mu nie idzie tak jakby sobie tego życzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze. Ja najwidoczniej jestem jakas inna i nie zauwazylam, zeby jedni faceci krecili mnie mniej, niz inni (mowa o facetach, z ktorymi sie spotykam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
po prostu ludzie dzialaja na nas seksualnie w rozny sposob. o ile dla facetow fizycznosc partnerki jest zwykle bardzo wazna, to kobieta potrafi sie umowic z inteligentnym, ale lysiejacym przystojniakiem w okularach albo nawet prostym i niemodnym pracowitym robotnikiem o dobrym sercu, bo widzi w nich jakies glebsze zalety, pomimo malo interesujacej powierzchownosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czyli w Twoim przekonaniu, nigdy twoje zachowanie, pożądanie, kręcenie o jakim piszesz w wobec faceta się nie zmienia. SPotykasz faceta spodobał Ci się, idziesz z nim na randkę a randka jest totalnym niewypałem,.. I co wówczas tak samo cię ten facet kręci? Czy nie masz nawet ochoty go dotknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli do mnie to pytanie, to niestety nie bardzo moge odpowiedziec, nie bylam nigdy na 'randce' w takim znaczeniu. Albo bylo jakies spotkanie z zainteresowanym kumplem, z ktorego nic nie wyszlo, albo z facetem, z ktorym jestem lub za chwile bede w zwiazku. Oczywiscie, ze rozne czynniki maja wplyw na to, jak facet mnie kreci, chodzilo mi o to, ze partner X nie bedzie mnie pociagal bardziej niz partner Z tylko dlatego, ze jest bardziej atrakcyjny fizycznie. Ale ja jestem dziwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
niektore kobiety rozgraniczaja facetow na tych, ktorzy sa do niezobowiazujacego seksu i musza byc atrakcyjni fizycznie i na tych, ktorzy sa do do zwiazku i wtedy atrakcyjni fizycznie nie musza byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale też kobieta podczas dni płodnych( owulacją) szuka zupełnie innego faceta niż podczas dni niepłodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
ci, ktorzy nie maja szansy na taka przygode z kobieta podczas dni plodnych sa z natury gorszymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
A co powiesz o kobietach, które z jednymi mają przygody na jedną noc, a z innymi wolą poczekać? Mało takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci którzy splodzili dziecko i uciekli są naturalnie dla kobiet bardziej wartościowej bo mają dobre geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci, ktorzy nie maja szansy na taka przygode z kobieta podczas dni plodnych sa z natury gorszymi facetami nie zgodzę się, zbyt daleko idący wniosek, tu chodzi o to, że kobieta podczas dni płodnych szuka mężczyzny kipiącego testosteronem, samca czyli mężczyzna metroseksualny nie jest dla niej tak atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,ci, ktorzy nie maja szansy na taka przygode z kobieta podczas dni plodnych sa z natury gorszymi facetami" - niby racja, ale prawda jest też taka że i jedni i drudzy faceci po coś zostali przez naturę powołani do życia. Każdy ma inną rolę do spełnienia. No ale wiadomo, że rola przystojnego zapładniacza jest bardziej ,,wdzięczna" od roli nie tak przystojnego faceta do tzw. poważnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to wlasnie mysle: malo takich. Ja ogolnie nie znam zadnych kobiet, ktore sie regularnie puszczaja. I nie rozumiem, dlaczego to dla was taki problem. Ja osobiscie mam gdzies takich, ktorzy sie puszczaja z byle kim i nie chce miec z nimi do czynienia w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nieprzystojnych temat
Tylko, że w naturze ten mniej przystojny facet do poważnego związku powinien wychowywać dzieci tego przystojnego zapładniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×