Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O nieprzystojnych temat

Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka?

Polecane posty

Gość do te verde
Pavlo, ja bym chetnie poczekala na taka, ktora z innymi tez czekala. wrecz to by bylo idealne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzasz tylko że nie masz pojęcia o czym piszesz. gdyby dla niego "tylko seks się liczył" to nie miało by znaczenia czy to będzie po dniu czy miesiącu. nie miało by też znaczenia czy ta kobieta jest dziewicą czy prostytutką bo liczyło by się tylko to żeby ją "zaliczyć". dla autora ewidentnie jej przeszłość ma znaczenie a problem jaki widzi polega właśnie na tym że długo czekając czuje się gorszy od facetów którzy czekać nie musieli. nie ma to nic wspólnego z "czysto seksualnym" traktowaniem kogokolwiek a ty jesteś małym idiotą który takie hasełko usłyszał i wali nim wszędzie, nawet tam gdzie ono zupełnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie poszlabym do lozka z brzydkim facetem i na szczescie mi sie to nie zdarzylo. Jestem zadbana,atrakcyjna i tego samego oczekuje od partnera. Co maja zrobic faceci z ktorymi kobiety nie chca chodzic do lozka? No coz,pozostaja wam tylko prostytutki, ewentualnie kobiety ktore lecą na kase (tylko najpierw ją trzeba miec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
Pavlo, i tak, chcialbym sie zakochac, ale widzisz to nie takie proste. uwazam, ze kiepsko nadaje sie do zwiazku. ja juz mam zaplanowane rozne wypady z kumplami na ten rok i teraz jest juz tylko jedno wielkie oczekiwanie na caly ten szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavo, mialoby mi zwisac, ze jestem gorszy dla kobiet od bylych partnerow, ktorzy ja posuwali na wakacjach nad morzem? x Tak,powinno Ci to zwisać.*******czom zwisa i dlatego są *****czami- bo zwisa im co sobie kobieta którą sobie upatrzyli pomyśli. Dzięki temu jakże prostemu zabiegowi wydają sie kobietom pewni siebie i mają z górki i idą z kobietą po 1-szym spotkaniu do łóżka. Z Twoim podejściem brania wszystkiego do siebie w najlepszym wypadku będziesz posądzany przez kobiety jako dziwak,a w najgorszym jako frustrat,bądź desperat i to dlatego żadnej do łóżka zaciągnąć nie potrafisz, boTwoja frustracja zawsze przegra z tym co u *****czy kobiety błędnie definiują jako pewność siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pavlo, ja bym chetnie poczekala na taka, ktora z innymi tez czekala. wrecz to by bylo idealne." x no właśnie. i tu mamy ciekawy "problem". no bo w gruncie rzeczy czy jego pretensje nie są poniekąd słuszne? czym jest seks dla takiej kobiety? jeżeli jest przyjemnością samą w sobie to dlaczego chce żeby autor czekał kilka miesięcy? czy dlatego że jej nie pociąga a seks ma być "wabikiem" żeby się starał, swoistą "nagrodą" za jego "dobre sprawowanie"? po prostu narzędziem za pomocą którego będzie nim manipulowała? a jeżeli nie jest "przyjemnością samą w sobie" a właśnie aktem miłości, zaufania itd to dlaczego u licha poszła z innymi facetami do łóżka bez miłości, zaufania itd? czyż nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nigdy nie poszlabym do lozka z brzydkim facetem i na szczescie mi sie to nie zdarzylo. Jestem zadbana,atrakcyjna i tego samego oczekuje od partnera. " x i takie laski to ja lubię. bez ściemy o "miłości" i innych d**erelach. od razu człowiek wie na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli na stałe kobiety szukasz to nie na dyskotekach,czy koncertach,bo tam normalną znaleźć ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam do łóżka z malo urodziwym i było cudownie. a miałam 17 lat, czyli niby najgłupszy wiek + podobam się facetom, miałam powodzenie wtedy. nie tylko o urodę chodzi, szkoda, że dorosłym trzeba to tłumaczyć jak dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Szukajcie normalnych kobiet również w klubach, ale takich porządniejszych, starych, legendarnych, a nie nowootwartych spelunach z muzyką disco i byczkami - pudziankami oraz brzydkimi kobietami które za wszelką cene chcą wyglądać jak Barbie ;P My normalne kobiety również chodzimy do klubów, bo czasem to jedyne miejsce, gdzie możemy jeszcze kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by tego nie nazywać facet musi być atrakcyjny. autor wyraźnie nie jest więc przeżywa egzystencjalne rozterki zamiast się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
Pavlo, zrozum ze nie kazdy ma ochote byc jakims *****czem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. i tu mamy ciekawy "problem". no bo w gruncie rzeczy czy jego pretensje nie są poniekąd słuszne? czym jest seks dla takiej kobiety? jeżeli jest przyjemnością samą w sobie to dlaczego chce żeby autor czekał kilka miesięcy? czy dlatego że jej nie pociąga a seks ma być "wabikiem" żeby się starał, swoistą "nagrodą" za jego "dobre sprawowanie"? po prostu narzędziem za pomocą którego będzie nim manipulowała? a jeżeli nie jest "przyjemnością samą w sobie" a właśnie aktem miłości, zaufania itd to dlaczego u licha poszła z innymi facetami do łóżka bez miłości, zaufania itd? czyż nie jest tak? x Nie jest tak,życie nie jest czarno-białe. Ilu ludzi tyle różnych sytuacji. Jedna nie pójdzie do łóżka po 1-szym spotkaniu,bo brak chemii , druga,bo na kimś się przejechała i nie chce 2 raz błędu tego samego popełnić,trzecia nie pójdzie bo ma zasady,czwarta,bo facet musi ją oczarować itd. Głównym błędem większości kobiet i mężczyzn jest to,że zbyt łatwo sugerują się stereotypami i bazując na nich dorabiają sobie wobec całości jakieś dziwne i niczym (poza mitomanią) nie podparte tezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. i tu mamy ciekawy "problem". no bo w gruncie rzeczy czy jego pretensje nie są poniekąd słuszne? czym jest seks dla takiej kobiety? jeżeli jest przyjemnością samą w sobie to dlaczego chce żeby autor czekał kilka miesięcy? czy dlatego że jej nie pociąga a seks ma być "wabikiem" żeby się starał, swoistą "nagrodą" za jego "dobre sprawowanie"? po prostu narzędziem za pomocą którego będzie nim manipulowała? a jeżeli nie jest "przyjemnością samą w sobie" a właśnie aktem miłości, zaufania itd to dlaczego u licha poszła z innymi facetami do łóżka bez miłości, zaufania itd? czyż nie jest tak? x Nie jest tak,życie nie jest czarno-białe. Ilu ludzi tyle różnych sytuacji. Jedna nie pójdzie do łóżka po 1-szym spotkaniu,bo brak chemii , druga,bo na kimś się przejechała i nie chce 2 raz błędu tego samego popełnić,trzecia nie pójdzie bo ma zasady,czwarta,bo facet musi ją oczarować itd. Głównym błędem większości kobiet i mężczyzn jest to,że zbyt łatwo sugerują się stereotypami i bazując na nich dorabiają sobie wobec całości jakieś dziwne i niczym (poza mitomanią) nie podparte tezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
moze i nie moge sie z tym pogodzic, bo chyba kazdy chce byc szczesliwy, prawda? samotnosc wcale nie jest taka latwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
gośćA, rzadko bywam w klubach, bo zazwyczaj nie pasuje mi tam obecna muzyka. wole jezdzic z kumplami na koncerty, a tak poza tym to pic piwo w swoim gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Pavlo1985 jest tu jednym z najnormalniejszych facetów, już się kiedyś przekonałam :) A pamiętasz jak kiedyś pytałam jak to z miłością np. kobiety do męża alkoholika? Nie wzięliśmy jednego decydującego czynnika pod uwagę: struktura osobowości i charakteru tej kobiety. Zwłaszcza to, co determinuje jej skłonności w sposób nieświadomy. Oczywiście, normalna , zdrowa osoba nie jest w stanie kochać kogoś, kto ją rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz nie być samotny a chcesz być szczęśliwy i mieć fajny związek to czemu tak przesz na szybki seks zamiast poczekać na tę właściwą ? I z nią się powoli zapoznawać bez parcia na szybkie bzykanie ? Zakochaj się po prostu a wtedy zobaczysz że warto poczekać a nie iść z byle kim z byle powody-bo za przeproszeniem -maly cię swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila vel gośćA
No, ale są kluby z różną muzyką. Takie z rockiem z lat 80, takie z drum and bass, takie z hiciorami z MTV, no i takie z disco... niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My normalne kobiety również chodzimy do klubów, bo czasem to jedyne miejsce, gdzie możemy jeszcze kogoś poznać. x Nie twierdzę,że jest inaczej. Jednak normalna kobieta lubi porozmawiać z pretendentem do tytułu partnera,a w dyskotekach pezy n*******lance techno pogadać się nie da dlatego większą możliwość na podryw normalnej kobiety ma się w znanym pubie jak na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jedna nie pójdzie do łóżka po 1-szym spotkaniu,bo brak chemii , druga,bo na kimś się przejechała i nie chce 2 raz błędu tego samego popełnić,trzecia nie pójdzie bo ma zasady,czwarta,bo facet musi ją oczarować itd." x jeżeli facet się kobiecie nie spodobał to słuszne było by mu o tym powiedzieć a nie oszukiwać wynajdując jakieś mniej lub bardziej idiotyczne wykręty które jakoś wcześniej jej nie przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
powtorze sie: nie mam parcia na szybki seks, po prostu obawiam sie scenariusza, ze kobieta nie bedzie szla ze mna do lozka z powodu braku chemii i pozadania. bedzie mogla widziec we mnie inne zalety, mimo tego ze fizycznie jej bym byl zbyt nie pociagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Oczywiście, normalna , zdrowa osoba nie jest w stanie kochać kogoś, kto ją rani. x To zależy już od tego jaką kto definicję miłości ma. Jeżeli ktoś uważa,że miłość jest na dobre i na złe to mimo świadomości tego,że partner krzywdzi taka osoba dalej będzie partnera kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zakochaj się po prostu a wtedy zobaczysz że warto poczekać a nie iść z byle kim z byle powody-bo za przeproszeniem -maly cię swędzi" x chcesz powiedzieć że dla prawdziwej miłości coś tak zwierzęcego jak seks nie jest istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zakochaj się po prostu a wtedy zobaczysz że warto poczekać a nie iść z byle kim z byle powody-bo za przeproszeniem -maly cię swędzi" x naprawdę trudno znaleźć w świecie kobiety bardziej "cnotliwe" niż te doradzające facetom którzy ich nie pociągają. czytając te ich rady to doprawdy trudno jest sobie wyobrazić że ktoś w ogóle para się tym "brudnym" seksem bez miłości. a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość chcesz powiedzieć że dla prawdziwej miłości coś tak zwierzęcego jak seks nie jest istotne? x Pudlo.Chcę powiedzieć że dla prawdziwej miłości ważne jest dużo więcej niż tylko sam seks, nie na nim się miłość opiera. I chcę powiedzieć że warto zaczekać na tę miłość właśnie a nie bzykać się z kim popadnie aby tylko zaliczyć.I nie uważam żeby seks to bylo coś zwierzęcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochaj się po prostu a wtedy zobaczysz że warto poczekać a nie iść z byle kim z byle powody-bo za przeproszeniem -maly cię swędzi X Tu raczej chodzi o to,że chęci powinny być obustronne ,a nie ja chcę i musi tak być,a ty masz się podporząkować. Związek to przecież WSPÓLNE podejmowanie decyzji, a nie jednostronne spełnianie zachcianek królewicza/królewny. Tak długo jak tego nie zrozumiesz nie zbudujesz szczęśliwego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do te verde po prostu obawiam sie scenariusza, ze kobieta nie bedzie szla ze mna do lozka z powodu braku chemii i pozadania. bedzie mogla widziec we mnie inne zalety, mimo tego ze fizycznie jej bym byl zbyt nie pociagal x No jeżeli nie ma ani trochę pociągu to tu raczej związku nie będzie w takim przypadku.Jakiś pociąg musi być, inaczej to będzie tylko przyjazn.Ale nie miłość. Poszukaj takiej kobiety w której się zakochasz z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dobrze teraz Pavlo napisał-zgadzam się w 100 procentach z nim. Wydrukuj jego post i powieś sobie nad łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcę powiedzieć że dla prawdziwej miłości ważne jest dużo więcej niż tylko sam seks" x ale nikt nie mówi że nie jest. ale rozmawiamy o seksie właśnie. ty każesz autorowi "zakochać się i czekać" więc chciałbym wiedzieć co ty o tym seksie myślisz. czy jest w ogóle twoim zdaniem ważny i ile ma czekać? i właściwie na co ma czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×