Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O nieprzystojnych temat

Co mają zrobić faceci, z którymi kobiety nie chcą chodzić szybko do łóżka?

Polecane posty

Gość do te verde
no jak dla ciebie seks z tlukiem nie jest obciachem, to mysle ze nie mamy o czym tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pisałes, caly czas piszesz o dresiarzach tak jakby na swiecie byly tylko 2 kategorie mezczyzn - c**y jak ty i tepe dresy :D musze zburzyc twoj dotychczasowy swiatopoglad - sa tez na tym swiecie mezczyzni nie nalezacy do zadnej z tych grup przed ktorymi warto rozkladac nózki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy tu do czynienia z urażoną ambicją faceta który chciałby być "lepszy" a jest gorszy i nie może się pogodzić z tym że panna która z innym poszła do łóżka szybko z nim nie chce. śmieszny frustrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak dla ciebie seks z tlukiem nie jest obciachem, to mysle ze nie mamy o czym tu pisac - jak dla mnie to ty jestes tłukiem dziecino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale napisz mi w czym jestes lepszy od takiego drecha :D inteligencji nie wymieniaj, po tym temacie z d**y wzietym widac ze jej nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie miałem to napisać że skoro sam siebie nie uważasz za "tłuka" to skąd u ciebie te rozterki godne "tłuka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
jasne, ze facet nie chce byc gorszy od poprzednich partnerow, bo po co walczyc o kobiete, ktora innym dawala od razu i czekac na nia z seksem pare miechow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po co walczyc o kobiete, ktora innym dawala od razu i czekac na nia z seksem pare miechow? - NO TO O NIA NIE WALCZ! K****A CZŁOWIEKU O CO CI CHODZI?? :D ktos cie do tego zmusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla ciebie seks z tlukiem nie jest obciachem x Skoro seks z tłukiem według ciebie to obciach to chyba wiesz już czemu żadna Ciebie nie chce? Właśnie dlatego,że masz mentalność dresa- tłuka co to w kobiecie widzi tylko 3 otwory i cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
akurat mam nienajgorsza jak na swoj wiek prace, skonczylem studia, mam swoje zainteresowania, dbam o siebie, najgorzej nie wygladam, zbudowalem juz calkiem przyzwoita muskulature i ogolnie jestem typem jajcarza-imprezowicza (a raczej bylem, bo juz nie mam czasu i ochoty na wieczna zakrapiana impreze). mam ogolnie troche zalet i potrafie zrobic troche rzeczy. do tego nie szkoda mi kasy na porzadny ciuch czy wode toaletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz! wszystko juz jest jasne :D jestes takim tepym drechem tyle ze bez miesni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że facet może nie chcieć zadawać się z laską która leci na "tłuków". no ale ty najwyraźniej chcesz i straszliwe cierpienia przeżywasz z tego powodu że ona cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
Pavlo1985, czy ja pisalem gdzies ze traktuje kobiety tylko jak obiekty seksualne? Pisalem tylko, ze kijowo byc gorszym od bylych partnerow kobiety. Jaki jest sens czekania na kobiete, ktora innym popuszczala szpary od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat mam nienajgorsza jak na swoj wiek prace, skonczylem studia, mam swoje zainteresowania, dbam o siebie, najgorzej nie wygladam, zbudowalem juz calkiem przyzwoita muskulature i ogolnie jestem typem jajcarza-imprezowicza (a raczej bylem, bo juz nie mam czasu i ochoty na wieczna zakrapiana impreze). mam ogolnie troche zalet i potrafie zrobic troche rzeczy. do tego nie szkoda mi kasy na porzadny ciuch czy wode toaletowa. - z***biscie, az sie zrobilam mokra :D p**duś z ciebie, daj se spokoj z kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jasne, ze facet nie chce byc gorszy od poprzednich partnerow, bo po co walczyc o kobiete, ktora innym dawala od razu i czekac na nia z seksem pare miechow?" popyt i podaż koleżko. skoro nie możesz znaleźć takiej co będzie chciała od razu to musisz czekać parę miechów. i choćby wcześniej "dała" pułkowi ułanów to niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz może o mnie trochę- mam dobrze płatną pracę,nie wyglądam jak Brad Pitt ,mam skończony ogólniak,nie chodzę na siłownie,nie mam prawka i jakoś nie mam problemu który Ciebie tak bardzo boli. Wiesz czemu? Bo ja działam,poznaje nowe kobiety, zamiast dzień w dzień napieprzać na kafe jaki to świat niesprawiedliwy i jaki to przez to pokrzywdzony jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
no, ale moze wygladasz lepiej i bardziej mesko ode mnie. jestem zreszta dosc infantylny i jedyne co planuje to koncerty i rozne imprezowe wypady oraz rzeczy zwiazane z przyjemnosciami. nie planuje jakos powaznie przyszlosci. nadal czuje sie jak nastolatek, ktory dobrze sie bawi. nie wiem gdzie mam poznawac te kobiety, czas leci, a z portali randkowych nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985, czy ja pisalem gdzies ze traktuje kobiety tylko jak obiekty seksualne? x A nie? Gdybyś ich nie traktował czysto seksualnie,to nie założyłbyś tego tematu,bo zwisałoby Ci to :) Kłamać to my,ale nie nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że chcesz się tu przedstawić w dobrym świetle żebyśmy się "dziwowali" dlaczego taki "fajny facet" nie może se nikogo znaleźć ale nie z nami te numery. skoro problem nie polega na tym że jakaś konkretna panna cię nie chce tylko na tym że w ogóle nie masz powodzenia to trudno. nie zmienisz tego wypisując na forum pochwalne peany na swoją cześć. każdy ma jakieś wady i jakieś zalety a wadą niektórych jest to że nie pociągają kobiet. i nie ma co biadolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
nie uwazam sie za zadnego p**dusia, a w towarzystwie potrafie miec dosc ciety jezor, dla kobiet w zartach czesto jestem zlosliwy. ogolnie towarzysko sobie radze i wiekszosc moich kumpli to mezczyzni z krwi kosci, ktorzy odnosza sukcesy i sa raczej glosni i pewni siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
moze i mam jakies powiedzenie, ale zazwyczaj nie u tych kobiet, ktore mi sie podobaja. pare razy bylo, ze z inicjatywa wyszla jakas ktora byla w moim typie, ale to mnie tylko blokowalo i na dodatek uwazalem, ze jest dla mnie za ladna i na nie zasluguje, bo moglaby miec jakiegos zaradnego przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś ich nie traktował czysto seksualnie,to nie założyłbyś tego tematu,bo zwisałoby Ci to " x a co ma temat wspólnego z "czysto seksualnym" traktowaniem kobiet? gdyby autor traktował kobiety "czysto seksualnie" to by se na d***** poszedł. nie za bardzo chyba rozumiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
a teraz to juz nic z tego, bo mam juz mentalnosc infantylnego jabol punka, ktoremu do szczescia wystarczy nowa plyta, wypad na koncert, zarcie, no i napicie sie z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma 3 zasadnicze wady: 1 nieumiejętność zauważenia swoich wad 2 egoizm 3 dziecinne podejście do życia I to dzięki temu jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
Pavo, mialoby mi zwisac, ze jestem gorszy dla kobiet od bylych partnerow, ktorzy ja posuwali na wakacjach nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz zasadniczą jedną wadę: 1. jesteś idiotą. x bo trzeba być idiotą żeby na podstawie paru postów na forum w których facecik żali się że go panna nie chce wysnuwać takie absurdalne wnioski. i próbować montować jakąś kretyńską psychoanalizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
akurat swoje wady dobrze znam, tylko nie za bardzo mi przeszkadzaja - bo wole byc np. leniwym biurowym pracownikiem, niz dobrze zarabiajacym pracownikiem fizycznym - do roboty fizycznej poszedlbym po swoim trupie. :D ale za egoiste sie nie uwazam, bo bardzo mi bliskich mi ludziach zalezy i nie naleze tez do osob obojetnych na problemy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pavlo, może ty nam napiszesz jakie masz wady. zobaczymy jaki jesteś dobry w ich zauważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma temat wspólnego z "czysto seksualnym" traktowaniem kobiet? gdyby autor traktował kobiety "czysto seksualnie" to by se na d***** poszedł. nie za bardzo chyba rozumiesz o czym piszesz. x To ty nie rozumiesz- facet,który wid******obiecie coś więcej niż obiekt seksualny nie widzi problemu,żeby na seks zaczekać. Autor ma z tym problem,bo chciałby,żeby każda rozkładała nogi na 1-szym spotkaniu,bo dla niego tylko seks się liczy. To się nazywa instrumentalnym podejściem do kobiet czy podoba to się Tobie,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba musisz sie powiesic autorze bo widocznie twoje ego dluzej nie wytrzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×