Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny30_

Szukam dziewczyny na wyjazd :)

Polecane posty

Gość samotny30_

Witam, Czy jest tutaj jakaś samotna dziewczyna, która chciałaby się wybrać ze mną w lato lub w jakiś weekend na kilkudniowy wyjazd wypoczynkowy ? Góry ? Morze ? Termin do ustalenia jeszcze :) Zawsze wyjeżdżam sam, może tym razem zabierze się ktoś ze mną ? Jeśli tak samo jak ja lubisz podróżować, ale nie masz partnera do tego, to zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiosk ze swierszczykami
ja zawsze wyjezdzam z mamusia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny30_
to ja już wole w takim razie sam - chociaż mamusia fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jeździłam z chłopakiem, ale w tym roku jestem już singielką. Co do wyjazdu, chętnie bym się wybrała,ale z kimś kogo dobrze znam, wiem że mu nie odbije, nie zacznie się do mnie dobierać bez mojej zgody albo wyczyniać chorych akcji. Takie zawieranie znajomości na wyjazd jest ekscytujące,ale pomyśl : jeśli trafisz na kogoś,kto nie podpasuje ci charakterem, cały wyjazd będziesz się męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny30_
oj tam :) wyjazd z kimś na weekend to nie wieczność.. ja mam pozytywne wrażenia z znajomości internetowych.. uważam, że jeszcze przed spotkaniem można wywnioskować czy ktoś jest w porządku czy też nie :) poza tym.. do lata jeszcze sporo czasu, więc liczę że kogoś uda się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jestes w stanie mi zaoferowac i przekonac ze bede zadowolona, a nie rozwalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny30_
zdaje sobie sprawe, ze dziewczyny sa bardzo wymagajace :) ja moge zaoferowac niestety tylko swoje towarzystwo oraz odpoczynek w milym miejscu wraz z atrakcjami danej miejscowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasia
Skąd jesteś? Szukasz partnerki tylko na wyjazd, czy na dłuższą znajomość? Musi być wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny30_
Grasia.. jestem z Śląska.. Szukam partnerki by fajnie spedzic czas gdzies poza miastem :) Jestes zainteresowana ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×