Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydki facet nigdy nie będzie miał kobiety z jaką by chciał być

Polecane posty

Gość gość

I albo sobie znajdzie taką co nikt jej nie chciał, albo zostanie sam na zawsze, lepiej być samemu niż z kobietą która nie pociąga fizycznie. Przynajmniej geny beznadziejnie nie pójdą dalej... Ile to razy byłem ze znajomymi na imprezach różnych oni zawsze se kogoś poderwą w zasadzie to nie muszą podrywać, wystarczy że tam są i już panny same się kręcą jednego to ostatnio nawet panna zaciągnęła do kibelka na szybki numerek ja o takich akcjach to nawet poważyć nie mogę :/, chyba przestanę wychodzić z domu bo jedyne co mnie dopada jak widzę że jestem przezroczysty dla kobiet to frustracja i nie chęć do życia :(. Czasami to mam chęć strzelić sobie w łeb 30 dawno na karku a ja nawet 1 dłuższego związku nie miałem z powodu marnej jakości urody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Heh autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z Tobą nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką kobietę chciałbyś mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym problem ,ze wielu facetow mysli ze sa tacy ladni,przystojni fajni,a tak naprawde sa brzydcy... PRZYSTOJNY nie oznacza ladny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że atrakcyjność fizyczna jest mało istotna. Szukaj dziewczyny która ma w sobie coś więcej. Myślę że to jest ważniejsze. I może szukaj tego co was łączy albo wspólnych wartości które cenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam dyskryminujesz ludzi ze względu na wygląd, więc co się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskryminuję, nie mógłbym być z kobietą która mnie nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskryminuję, nie mógłbym być z kobietą która mnie nie pociąga. Wiesz kobiety maja tak samo z mężczyznami. A jak kobieta musi wyglądać żeby Cie pociągała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy na autora tak naskoczyliście to normalne że nie chce brzydkiej nawet jak sam jest brzydki i c***j najwyzej bedzie sam, ja tam go rozumiem, kazdy facet chce miec fajna laske autorze masz jeszcze wyjscie - stan sie bogaty, wtedy nawet na operacje se nazbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ,a kobieta ladna musi cie akceptowac-brzydkiego faceta....jestes cholernym egoista...ZAKOMPLESKIONYM NA MAXA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie LUDZIE Najbardziej Zakompleksieni nie moga byc z ludzmi brzydkimi,lub z wadami...bo SAMI SIE nie akceptuja i boja sie wad ,niedoskonalosci,...stad nie moga byc ,boja sie byc z brzydkimi ludzmi ,badz z ludzmi ktorzy maja wady..za slabi sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się dziwicie że nie chce brzydkiej? Nie stanąłby mi przy takiej nawet, życie seksualne byłoby nieudane. Pocałować też bym nie mógł ani przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo naogladales sie dziewczyn z photoshopa modelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o lol no to zostaniesz sam a przecietne czyli posrodku sie nie licza, tylko ladne? zawezone masz pole widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wg Ciebie ledwie ujdzie ta pani ze zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak mozna czlowieka traktowac..jak rzecz...WSZYTSKO Wroci do Mwas predzej czy pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie rozróżniam czy ładna czy przeciętna. Mi ma się podobać, i pociagać mnie. Po co mam brać dziewczynę z którą bym się tylko męczył bo nie dawałaby mi rozkoszy seksualnej swoim wyglądem. Bym takiej tylko niepotrzebnie życie zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZACZNIJ dostrzegac w ludziach pozytywy,a nie tylko negatywy wyszukujesz...(: bedziesz szczesliwszy...!! Sztuka jest dostrzec w czyms niedoskonalym piekno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to zabrzmi ostro ale wolę seks z ładną prostytutką niż normalny związek z brzydką kobietą. Możecie mnie nazwać pustym draniem ale piszę jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz se ta z watlu jak wam sie podobam na fotach pasowalibyscie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jakbys byl z kobieta ktora ci sie nie podoba ,to co bys robil,jak bys sie zachowywal w stosunku do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sztuka jest dostrzec w czyms niedoskonalym piekno!!" Podobną sztuką jest dostrzec w syrenie jaguara, albo innego maybacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest też wynik pewnej zazdrości. Skoro przystojni faceci mogą mieć wymarzone panny to czemu mam być gorszy od nich? I albo znajdę też atrakcyjną albo będę chodził na atrakcyjne do bordeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO WOLALBYS zebys byl z dziewczyna ladna ,ale ona uwaza cie za brzydkiego..i jest z toba tylko dla statusu,kasy,samochodu itp...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz to "piekne kobiety zostawmy dla mezczyzn bez wyobrazni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×