Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydki facet nigdy nie będzie miał kobiety z jaką by chciał być

Polecane posty

Gość gość
przecietna to ta o ktorej nie powiesz ze jest brzydka, ale tez ze jest piekna. obiektywnie. jak mozna kogos nazwac brzydkim tylko dlatego ze to nie twoj typ urody? jak mi sie jakis facet nie podoba mimo ze nie straszy a niektorym a nawet wielu she podoba to mowie ze to nie moj ty. jak Mike Ross z Suits

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta ,ma sie z Toba -czyli nic specjalnego ,badz brzydkim facetem meczyc sie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem niedojrzały. Niedojrzały nie wie jeszcze czego chce. Ja juz wiem - dorosłem do tej decyzji i albo będe mieć partnerkę w moim typie (tak! moim) albo wcale. Samotność jakoś przeboleje, w życiu jest co robić, a sprawy seksualne da się załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem niedojrzały. Niedojrzały nie wie jeszcze czego chce. Ja juz wiem - dorosłem do tej decyzji i albo będe mieć partnerkę w moim typie (tak! moim) albo wcale. Samotność jakoś przeboleje, w życiu jest co robić, a sprawy seksualne da się załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kobieta musi byc ladna ,a facet nie musi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj post z 2 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię że musi. Nikogo nie zmuszam do bycia ze mną. Ale ja też nic nie musze i z brzydką sie nie zwiąże. Mój wybór, moja sprawa. Za seks mogę zapłacić, a uczucia pozorne(z brzydką kobietą) nie są mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoj typ to powszechnie uznana za ladniutka? to jakim cudem niezli faceci biora srednie i one ich pociagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywajcie to jak chcecie. Średnia, ładna - W MOIM TYPIE. Jak do tej pory od tych ''w moim typie'' dostawałem kosza wiec jestem dość wybredny chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet musi być ładniejszy od diabła,takie powiedzenie kiedyś przeczytałam,a usłyszałam od matki;z ładnego garnka się nie najesz. Urodziwy bożek nie przewyższy faceta z głową na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa gusta i gusciki jeden lubi kolor niebieski ,drugi woli zielony...jedna lubi biale rozne,a inna czerwne...itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kumpel mial laske plaska jak deske, a mi mowil, ze ona go mega pociaga probuje ci uswiadomic ze niby super rysy twarzy nie zawsze gwarantuja pociag silny i zar w lozku czasem srednia z twarzy bedzie bardziej pociagajaca czasem, i pod takim wzgledem powinienes szukac znasz za malo ludzi i celujesz w za mala grupe nie dostrzegajac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby facet nie wiem jak był wspaniały, to nic z tego nie będzie jak się nie będzie podobał. Nikt mi nie powie że jest inaczej, bo sporo już przeżyłem i wiem co mówię. Skoro na tym świat się teraz opiera, to poszedłem po tej samej linii oporu i sam sobie kobietę będe wybierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jednym podoba sie porsche ,a drugi nie... inny woli mustanga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pokaz typ od jakiego dostawales kosza. z fejsa przyklady. poglowkujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet średnia uroda to prawie wszystkie kobiety świata. Mężczyźni inaczej na to patrzą. Ja np nie patrze pod kątem czy ładna, średnia, brzydka tylko pod kątem mojego gustu(albo tak albo nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popadajmy w skrajności:),to fakt nie można przekonać się do kogoś,kto na dzień dobry nas brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facebooka zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne sexy zgrabne kobiety ---tez nie chca byc z facetami nic specjalnego,badz brzydkimi..., niskimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam fejsa, nie wiem co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat niski nie jestem, ale twarz mam bardzo średnią, zakola, i chudy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xen, kogo normalnego brzydzi laska o zwyklej sredniej twarzy i normalnej szczuplej figurze? kolo ma nie wiadomo jakie wymagania na poprzedniej stronie wrzucil fote i mysli ze czym idealniejsze rysy tym lepszy pociag a tak nie zawsze jest wiele zalezy od drugiej strony. dlatego jest i bedzie sam bo czeka na pieknosc i sadzi ze bedzie super jakby ja znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam przypadki, gdzie facet, rzucił swoją piękną kobietę dla brzydkiej, więc to, ze panna ma urodę nie znaczy, że może być z tym kim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet to najgorsze miejsce na zawieranie znajomości.Atrakcyjnym osobom pozwala się wybić,ale za jaką cenę.Beznadziejna sprawa,real jest lepszym wyborem.Człowiek ma większe możliwości,a równocześnie ponosi mniejsze koszty,ludzie trochę odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys czytalam ksiazke Paula Mckenny, mial kase, pracowal z gwiazdami i mial piekna dziewczyne modelke. pelnia szczescia, nie? ale on nie czul sie szczesliwy , czul pustke. zrozumial ze to wszystko nie podnioslo mu poczucia wlasnej wartosci i zrozumial, ze pmxpelnil blad i szczescie zaczyna sie od ciebie a nie od kasy czy pieknej laski. pisalo to w jak zmienic swoje zyche w 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.04.14 [zgłoś do usunięcia] xen - Mylisz się, bo poznałem w pracy fajną koleżankę i nie wiem jak ją podejść. Gdybym ją poznał przez neta, pewnie, nie miałbym takich problemów... W necie masz do czynienia z osobami, które z góry deklarują chęć nawiązania znajomości. W realu takich ludzi jest z 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] gość xen, kogo normalnego brzydzi laska o zwyklej sredniej twarzy i normalnej szczuplej figurze? kolo ma nie wiadomo jakie wymagania na poprzedniej stronie wrzucil fote i mysli ze czym idealniejsze rysy tym lepszy pociag a tak nie zawsze jest wiele zalezy od drugiej strony. dlatego jest i bedzie sam bo czeka na pieknosc i sadzi ze bedzie super jakby ja znalazl x Widzisz,moja wypowiedź wynika z własnych doświadczeń.Na początku ktoś może budzić w nas obojętność,a po czasie okazuje się strzałem w dziesiątkę.I gdyby nie sugestia bratniej duszy,odkrycie tej miłości nie miałoby miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie też nie wszyscy chcą nawiązywać znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie też nie wszyscy chcą nawiązywać znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×