Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydki facet nigdy nie będzie miał kobiety z jaką by chciał być

Polecane posty

Gość gość
widać ze malo wymagający to ten typ któremu wystarczy że ktos jest miły. wspólne wartości zainteresowania etc pierniczyć. Ale na świecie są ci prości i ci skomplikowani bardziej. Powodzenia w szukaniu może się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustak zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustak zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same wymagania macie z kosmosu a macie pretdnsje ze autor tez czegos chce hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietne sa juz
wymagajace, zwlaszcza jesli skonczyly studia. dobra praca, prawo jazdy, auto - to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby się podobała, tu link.... NO CHYBA CIE P******* OBRZYDLIWCU nie bedziesz takiej mial jesem mniej ładna od dziewczyny ze zdjecia a nie chciałabym nawet spojrzec na jakiegoś obszczymurka aspiruje do przystojnych iz resztą oni do mnie, juxz kilku brzydali chciało mnie zg****ic, tzn uprzednio upić. Powinno się was nabijać na pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa bardzo wymagajace w wyborze faceta normalny mezczyzna nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie potrzebnie bym ranił taką kobietę bo zapewne bym ja zdradzał, a więc ona by cierpiała przeze mnie No z kim byś ją zdradzał? chyba w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.http://www.fotka.pl/profil/kamilka5487 akurat ta dziewczyna jest strasznie brzydka, hm.... czyli podobają ci się mocno wymalowane blondynki z doczepianymi włosami i rzęsami. Ta jest bardzo brzydka z twarzy więc może ci się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz frustratka z jakimis blondynami wyskakujeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem frustratką, link zapodał autor, ta druga dziewczyna jest strasznie brzydka z twarzy umarłabym z takim wyglądem, to nie jest frustracja, cycki też paskudnie zrobione, ona bez całej oprawy jest pasztetem którym autor tak bardzo gardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze gdzie się podziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podoba ci się Margaret? Ona nie jest bardzo ładna ale odnoszę wrażenie że wpasowuje się w twój typ. Co sądzisz o Margaret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolo życie to nie tylko wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k****a autorze :D wspólczuje braku gustu co do urody kobiecej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusta lalka ktora jara się doopskiem i sztucznymi cycami :D pasowalibyscie do siebie hahahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i u niej i u ciebie taki sam pustostan w łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa bardzo wymagajace w wyborze faceta normalny mezczyzna nie ma szans - no k****a ciekawe :D a pozadany przez mezczyzn na tym forum typ kobiety to blondi z zjaranymi farbą włosami i skórą zjaraną na pieczonego kurczaka :D ze sterczacymi silikonowymi cycami i 5kg tapety na ryju :D robiaca sobie foty z wypieta doopa i cycami jak jakas dziwa z klubu nocnego :D :D :D o ja j***e :D ale z was pustaki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie potrzebnie bym ranił taką kobietę bo zapewne bym ja zdradzał, a więc ona by cierpiała przeze mnie - zdradzałby ja z własną ręką! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze ma brwi odrysowane chyba k****a od kątomierza :D leże po prostu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Gość
kobiety sa dzis wymagajace. jasne, ze sa takie zwiazki, ze obydwoje sa po podstawowce, klepia biede i korzystaja z MOPS, ale co to za zycie? zreszta facet po studiach moze byc niezaradny, ale inteligentny i wrazliwy i prostej dziewczyny by nie zniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Gość
Dla mnie np. ważne u kobiety są elokwencja, ogarnięcie się, przebojowość, bycie kontaktową, intelekt. Nie mógłbym być z prostą szarą myszką (mówię o charakterze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy autor
Ktoś tu ładnie za mnie popisał a ja poszedłem spać, powiem tak nie umiał bym być z kimś kto mnie nie pociąga, nie mam wymagań nie szukam szczupłej "blachary" podobają mi się różne nie koniecznie szczupłe, ale z nadwagą 15kg kobiety odpadają, jak się tłuszcz wylewa mocno to mnie takie od razu odpychają :/, kobieta musi mieć coś co w niej mnie pociąga jak tego nie ma to z góry to jest jawne oszustwo a wiem z doświadczenia że jak nie ma iskry na początku to już się nie pojawi! na prostytutki nie chodzę i jak dotąd nie mam zamiaru, fajnie jak bym miał z wybranką wspólne pasje, podobne podejście do życia, jestem człowiekiem otwartym i lubię poznawać nowe żeczy, uczyć się nowych żeczy, kobiety są wymagające? oj chyba też nie skoro idą na seks z pierwszym lepszym z dyskoteki o którym nic nie wiedzą, myślę że jak ktoś ma urodę to może po prostu przebierać w kobietach kiedy chce i gdzie chce, tak przynajmniej mają moi znajomi, ci mniej atrakcyjni zawsze są po prostu dla kobiet kimś gorszym i tyle na temat, ale to nie znaczy że wezmę za żonę brzydulę której bym się wstydził i by mnie nie pociągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy autorze, czy linki które podano(1 z dopiskiem aby się podobała oraz 2 cycatej blondi) są dodane przez ciebie? podoba ci się margaret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy autor
Nie chce mi się ich szukać wrzuć je jeszcze raz bo nie wiem o kim mowa za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy autor
http://www.fotka.pl/profil/kamilka5487 jak by się tak ubierała i kreowała na nie powiem kogo to odpada sorry ta z funsite to chyba kto inny? ma bardzo ładną twarz kto by jej nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz miec taka o bardzo ladnej twarzy ktora kazdy by chcial zwyklej nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×