Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydki facet nigdy nie będzie miał kobiety z jaką by chciał być

Polecane posty

Gość do Lars_Ulrich
no i panna musi akceptowac wypadu na marsz niepodleglosci i rozne akceptacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lars_Ulrich
*rozne manifestacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę to trzeba zobaczyć jak facet o urodzie niezbyt urodziwego goryla ma pretensje do calkiem ładnej laski, że nie garnie się do niego. Ja tego doświadczyłam. Facet co i rusz tylko walił tekstami ,,no jak to, nie doceniasz że kręcisz faceta". Co ja odbierałam jako ,,ciesz się, że mi się podobasz, maszkaro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lars_Ulrich
ale odpada panna prosta albo taka, ktora bedzie mnie traktowac bardziej jak przyjaciela, niz jak namietnego kochanka. zbyt bujna przeszlosc seksualna tez jest okrutna wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam jeszcze do autora (autorów) pytanie: Co jeśli wasza partnerka, która oczywiście podoba się wam itd straci swoją urodę( np z powodu choroby lub innych zdarzeń losowy albo nie powróci do idealnej figury po porodzie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka kobieta nigdy nie bedz
miala mezczyzny z jakim chcialaby byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki facet może mieć taka kobietę jaką zechce. Liczy się charakter. Znam brzydkiego faceta za którym kobiety się uganiaja bo jest zarabisty facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki mężczyzna nigdy nie będzie miał kobiety z którą chce być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tego doświadczyłam, tylko u mnie nie polegało to na tym że ktoś mi wprost powiedział itd tylko raczej ci faceci wyładowywali swoją złość na mojej osobie, frustracje, ot takie śmieszne pląsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mówi że tylko? no proszę cię, nawet kafeteryjne prawiki tak nie uważają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona_Róża- właśnie nie wyobrażam sobie, ze związek oparty jest tylko na urodzie. Wszystko przecież przemija z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Skoro związek miałby być oparty głownie na urodzie szkoda w czymś tak pustym tkwić" albo nazwać to wprost seks-układem opartym na zwierzęcej chuci, a nie pieprzyć o miłości. Miłość do ładnej buzi i szczupłego jędrnego ciała - dobre sobie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem pociag czasem nie idzie w parze z idealnym wygladem, podobal mi sie raz facet, ktory byl hmmm tak mesko brzydki, przystojnym go bym nie nazwala :D ale mial cos w oczach, to cos. Byl pewny siebie, inteligentny, otwarty, a dzieki temu atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Czerwona_Róża
no ale pewnie ten facet jest zaradny, pracowity, ma dobry zawod, auto, prawo jazdy i wlasne mieszkanie albo nawet podstawil spory dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lars_Ulrich
to nie takie proste, bo jak sie nie jest ciachem, to trzeba bardziej walczyc o kobiete niz poprzednicy, z ktorymi ona szybko poszla do lozka pod wplywem pozadania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem takiego zdania na jaką cie stać dziewczynę taką masz ba a na pewno nie każdy ma atrakcyjną albo czy włogóle mają dziewczyny kto co to co jedni mają wszystko drudzy nic taka prawda smutna ale prawda ale ja uwarzamże uroda to jest dar od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor nr 2
Tak sobie to tłumaczcie, i tak chceie przystojnych - podświadomie lub nie ale on się musi wam podobać i już. Wszystkie frazesy typu wygląd nie ma znaczenia to zwyczajna nieprawda. Pogodziłem się z tym że jestem może nie z ''niższej'' ale średniej ligi ale na pewno nie pogodzę się z faktem że z tego powodu mam brać co podleci. Laska musi mi się podobać i koniec tematu. A co do pani która gdyba co by było gdyby powiem tak - do sylwetki po porodzie można wrócić i nie jestem zwierzęciem żeby z chłodem odchodzić od dziewczyny którą pokochałem a przydarzyłby jej się np wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nr 2- znam takie które mają ogromny problem z powrotem do siebie po porodzie, a po drugie pewnych rzeczy nie da się cofnąć np rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor nr 2
Lat też się nie da cofnąć, wszyscy się starzejemy. Gdzie widzisz problem? Czy to takie dziwne że chcę dziewczyny która spełni moje oczekiwania wizualne? Mam dość hipokryzji pt. ''To kobieta wybiera mężczyznę'' (który jest przystojny oczywiście :D), nie jestem gorszy od innych i też mam prawo do prawdziwego szczęścia z kobietą którą pokocham (wiadomo że nie tylko za wygląd, ale to jest podstawa). Nie oszukujmy siebie i praw natury. Najmilsza dziewczyna świata może zostać tylko koleżanką jeśli nie będę czuł chemii do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Autor nr 2- znam takie które mają ogromny problem z powrotem do siebie po porodzie, a po drugie pewnych rzeczy nie da się cofnąć np rozstępów." - a który facet to zrozumie? Baba ma ładnie wyglądac i koniec, bo jak nie to facet ma swięte prawo odejść do innej, bo się zapuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor nr 2
Od baby zależy czy chce ładnie wyglądać czy nie. Nie szukam idealnej bo ideałów nie ma, niektórzy źle mnie tu zrozumieli. Pisząc ''ładna'' mam na myśli taką która jest w moim typie. Innemu facetowi może podobać się jeszcze inna, i ma do tego prawo przecież. Nie będę się oszukiwał że wygląd nie ma znaczenia, sam zrobiłem wszystko żeby wyglądać jak najlepiej, ale na niektóre rzeczy po prostu nie mam wpływu. Wolę być sam niż z kobietą która mnie nie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz "Od baby zależy czy chce ładnie wyglądać czy nie." a za chwilę "...sam zrobiłem wszystko żeby wyglądać jak najlepiej, ale na niektóre rzeczy po prostu nie mam wpływu. " myślisz, ze kobiety mają na wszystko wpływ? co za brednie wypisujesz chwilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor nr 2
Na co się nie ma wpływy to się nie ma. Niektóre kobiety po ciąży przestają o siebie dbać albo z racji wieku, bo uważają że mężowie mają święte prawo być im wiernymi i nieważne jakby wyglądaly. A potem dziw i płacz że mąż zostawił albo zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuuuuu już wyrzucono a było o tym że jeśli kobieta nie pożąda to nie zrobi loda , chlip chlip dlaczego usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor nr 2
Taki temat nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przeczy sobie. Kobiety muszą być piękne, a on biedy nie ma na wszystko wpływu. Wkurza mnie takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×