Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość gość
współpracowałam z Agencją Market Access, mam z nimi bardzo dobre doświadczenie. Polecam jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra. Zapewniają etat z dnia na dzień, a sytuacja na rynku jest teraz taka, że w zasadzie każdy powinien z dnia na dzień znaleźć pracę. Pod tym względem akurat zaszły zdecydowanie zmiany - jeśli wam zależy na zdobyciu pracy, to ją dostaniecie. Nie ma z tym problemów. Każdy może coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja opinia jako studentki jest taka że dzięki agencji Market Access za pośrednictwem której pracuje mam możliwość elastycznego grafiku i podpisałam umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra - zdecydowanie ich polecam. W tym momencie naprawdę nie ma żadnych problemów ze zdobyciem pracy, nawet jeśli nie macie kwalifikacji. Akurat pod tym względem zaszły ogromne zmiany i rynek po prostu korzysta z takich okazji. Całkowicie normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia matki dwójki małych dzieci zdecydowanie warto. Nie mam możliwości podjąć etatu a dzięki agencji mogę pracować dorywczo i jakiś grosz zawsze wpadnie. Ja pracuje za pośrednictwem Polskiego HR, mogę polecić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto warto, ale trzeba znaleźć sprawdzoną firmę. ja pracuje za pośrednictwem Market Access i nie moge powiedziec zlego slowa. zadnego wyzysku, wszystko czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra - pewnie że tak. Przecież jeśli komuś aktualnie zależy na pracy, to może znaleźć etat nawet od zaraz. Jaki problem? Pracy jest bardzo dużo, w różnych miejscach, są fajne okazje. To wszystko jednak po prostu wymaga wykorzystania i to byłoby na tyle. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Market Access najlepsza agencja pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest Market Access z Krakowa, świetne oferty pracy i atrakcyjne stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Można dostać super zatrudnienie na dobrych warunkach. Kwestia wykorzystania pojawiających się okazji. Teraz naprawdę można trafić do pracy w bardzo dobrych firmach i na sensownych warunkach. Akurat pod tym względem wszystko zdecydowanie się odmieniło na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje zatrudnienie nawet z dnia na dzień. A przez agencję możecie się dostać do firm, które po prostu bezpośrednio nie zatrudniają. Pod tym względem wiele się zmieniło, można znaleźć fajne opcje zatrudnienia. I przez agencję dzieje się to szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie EuroKadra - pod każdym względem, ale oni mają swoje placówki w wybranych miastach w Polsce. Warunki są bardzo dobre, nie ma żadnych problemów. Ogólnie radzę iść w takim kierunku. Przez pracę tymczasową można się teraz dostać do genialnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli podpiszę umowę z EuroKadra to muszę przyjąć każdą ofertę pracy, którą mi zaproponują? Co się dzieje w sytuacji, kiedy odmówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie agencja pracy to nigdy bym się nie dostał do pracy, jaką mam. Po prostu - ta firma nie zatrudnia bezpośrednio, a wyłącznie przez pośredników. Jeśli ktoś się sprawdzi, to później dostaje etat. I to są dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 4 miesiecy wspołpracuje z THR Partner i spokojnie moge polecic, bo z wyplatami zdążają na czas, jesli ktos z was bedzie szukal ofert pracy to u nich są na stronie ze wszystkimi informacjami + stawkami http://thrpartner.pl/oferty-pracy-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja załatwiłam sobie dobrą pracę dzięki Eurokadrze -zerknijcie sobie sami . Znaleźli mi pracę w kilka dni - w końcu na normalnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że bez problemu znajdziesz agencję bez takich zapisów w umowie :) Mój chłopak pracuje jako doradca serwisowy przez agencję Lusthr-service i żadnych dziwnych zapisów w umowie nie było. Co do wysyłania numeru PESEL mejlem, to raczej normalna praktyka, też wielokrotnie w ten sposób zawierałam umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgorrr
Co do Eurokadry to cenię takie działąnia - umowa szczegółowa i kilka razy sami mówią żeby czytać co się podpisuje czy to umowę o pracę czy inne dokumenty. Podpisałem. pracuję już drugi rok i wszystko się zgadza z tym co podpisałem. Polecam! 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@koralgorrr wlasnie wyslalem do nich CV - zobaczymy czy sie odezwa :D kilka ciekawych ofert widzialem ze maja wiec trzeba czekac i trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy za granicą niemiecką polecam pośrednictwo agencji MG-solutions.pl. Wysyłają ludzi od lat do raczej stałych pracodawców, co pomaga w negocjacji lepszych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurokadra - do nich się udajcie. Teraz naprawdę nie ma problemów z pracą i to mogę potwierdzić, bo moja mama dostała zatrudnienie po wielu latach bezrobocia, a specjalnego doświadczenia po prostu nie ma. Teraz dla każdego znajdzie się sensowna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto warto :) tzn jesli ktos potrzebuje szybko pracy to przez posrednika jest najlepiej, wszystko za ciebie ogarnia firma, tylko trzeba wszystkie wymagane dokumenty przeslac i potem juz tylko wybrac zlecenie :) http://thrpartner.pl/ to agencja która znamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie jobontime.pl mają dużo ciekawych ofert pracy, polecam tę agencję. Mam z nimi dobre doświadczenia, a pracowałem już przez paru pośredników w życiu. Opieka koordynatora 24h, wypłaty na czas, bardzo dobre warunki mieszkaniowe dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto polegać na agencjach pracy tymczasowej, na własną rękę w niektórych przypadkach jest ciężko znaleźć coś fajnego. Ja skontaktowałam się z Carer w Warszawie i szybko zaczęłam nową pracę w call centre, całkiem mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma http://www.legalwawa.pl pomaga skutecznie w legalnym zatrudnieniu pracowników. To fachowcy w tym temacie. Korzystałam z ich usług i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra agencja to D&D Personal z Opola http://danddpersonal.pl/ Ja im ufam, sprawdzili się jak należy a wyjeżdżałem do pracy do Niemiec już kilka razy właśnie dzięki ich pośrednictwu. Ważne że są uczciwi i profesjonalni, wszystko dobrze organizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma problem, żeby znaleźć pracę to jasne, że warto zgłosić się do agencji pracy tymczasowej, zawsze to jakieś wyjście, mi się sprawdziło i dzięki temu udało mi się utrzymać płynnośc finansową, mogę śmiało polecić carer w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prisilllla
jeśli ma to byc agencja w warszawie to tylko thr partner, tam nie trzeba wyrabiac minimalnej liczny godzin w zleceniach :) i wszystko zgodnie z umową się odbywa http://thrpartner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×