Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość edek

Z tego co wiem to nawet milion ludzi z Ukrainy może w Polsce teraz pracować. U nas jest ich trójka w firmie i bardzo się przydają, uzupełnili nam brakujące etaty bo już Polaków nie mogliśmy znaleźć na te miejsca. Obcokrajowców rekrutowali dla nas w Worksol – worksol.pl. Sprawne, profesjonalne pośrednictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neila

Przestrzegam przed agencją pracy ARR Konin. Totalne olewanie ludzi i nie wypłacanie wynagrodzenia na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannicz87

warto! mi w agencji pośrednictwa najbardziej podobalo sie to ze jest cala strona zlecen do wyboru i jasno okreslone waeunki pracy oraz kwota, od razu wiem, czy brać. najczęsciej wybieram te z działu technicznego, bo stawki sa najwyzsze plus mam do tego kwalifikacje, a strona jest na biezaco aktualizowana i tylko trzeba sie rejestrowac, mysle ze przyda sie osobom szukajacym zleceniem na terenie Warszawy , firma nazywa sie THR Partner, http://thrpartner.pl/oferty-pracy-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonia

Jeśli jest to sprawdzona i pewna agencja to uważam, że warto. Ja byłam kiedyś zatrudniona przez agencję www.bisservice.pl i nie miałam żadnych problemów z wynagrodzeniem. Warunki pracy także mi odpowiadały i byłam zadowolona ze swojego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto rozejrzeć się za agencją pracy, która nam pomoże w zdobyciu dobrej pracy. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która może wam pomóc to skontaktujcie się z www.beetsma.pl Na nich można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek

Korzystałem z Pośrednictwa Pracy Iwona Przewoźnik i mogę polecić. jasne warunki współpracy, mogę polecić każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja mysle ze warto, ale tylko z polecenia, zeby nie pojechac w ciemno, bo mozna narobic sobie dlugow. Moj maz jezdzi do Danii z Agencją Pracy Baltic Workforce i wszystko jest ok. Ma umowe o prace i stawke godzinowa. Pierwszy wyjazd byl stresujacy, ale byl z nimi dobry kontakt i pomogli mu znalezc kwatere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Ja korzystałam z Personis, swietna agencja, moge polecic, zadnych jaj, takich jak wspomnianych w tym watku nie slyszalam 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosaminars

Moim zdaniem jeśli szukasz pracy dopasowanej do swoich zdolnosci i wymagań agencja pracy jest na pewno dobrym rozwiązaniem. Sam znalazłem dobrą pracę dzięki agencji MG Solutions i jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony, a takie usługi jak najbardziej moge polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobrun

już kilka agencji przerobiłem i tylko w jobrun dopasowali oferty na miarę moich kwalifikacji. nie posyłają ludzi do niekorzystnej pracy. mozna się niezle dorobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad433

dobrą agencja jest job run, mozna w bardzo szybki sposob znalezc prace , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfram

Ja mogę doradzić z jaką agencją wyjeżdżałem i mi się sprawdzili, a więc z Agencją Pracy Workprofi  z Wałbrzycha. Byłem z nimi dwa razy w Holandii. Zdecydowanie warto wyjechać, pieniądze zarobione w Holandii  a u nas to kosmos różnicy. Co do agencji jeszcze to bardzo rzetelna i ogólnie w porządku, wszystko w realu tak jak w umowie, żadnych kruczków i  kiepskich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave05271w

Stawki przez agencje pracy są mega niskie na ogol , zyjac za granicą wcale nie zarobi się kokosow przez agencje pracy na ogol jest najnizsza krajowa np Niemiecka 1100 euro , holenderska , brytyjska. Lepiej poszukac cos bezposrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave05271w

Stawki przez agencje pracy są mega niskie na ogol , zyjac za granicą wcale nie zarobi się kokosow przez agencje pracy na ogol jest najnizsza krajowa np Niemiecka 1100 euro , holenderska , brytyjska. Lepiej poszukac cos bezposrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalazłem pracę za pośrednictwem almerin.pl. Mogę polecić, miła współpraca nie było problemu ze znalezieniem dodatkowego zatrudnienia, bo akurat w tej chwili mieli bardzo wiele różnych ofert więc można było coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala

Z dobra sztela jak jade to jest ok,poki co 4ry wyjazdy bez pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Spróbuj w agencji pracy Pollux. Szybko znajdą pracę dla Ciebie. Ja byłam w sytuacji kryzysowej i u nich znalazłam pracę, w której miałam super ekipę i do tego wynagrodzenie dobre, a także wyrozumiałość szefa. Także pdzięki tej agencji stanęłam na nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

oczywiście, że tak! otto work force polecam, agencja godna zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Moja mama całe życie jeździ do niemiec do pracy. Ostatnio z taka agencją Dobra sztela. Jest zadowlona, dobrze jej płacą, pracodawca dobrze ją traktuje zawsze jak jedzie więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holender

Pollux jest naprawdę fajna agencją pracy w Polsce i za granicą. Ja wyjeżdzam z nimi do Holandii i jestem zadowolony z warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zając

Dobrze skorzystać nieraz z usług agencji pracy. Ja korzystałem z agencji pracy Pollux i uważam, ze to jedna z z lepszych agencji pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierd

Sprawdźcie sobie Agencję Pracy Tymczasowej WorkProfi z Wałbrzycha. To dobra, rzetelna agencja, można na nich polegać. Ja dzięki ich pośrednictwu pracowałem w Belgii przy pakowaniu owoców i bardzo byłem zadowolony z  pracy. Pieniądze naprawdę niezłe a warunki pracy były dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy

Ja kiedy miałem problemy z znalezieniem pracy udalem się do agencji pracy Pollux. Szybko znaleźli pracę dla mnie w bardzo dobrych warunkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łotr

Warto, ale najlepiej udac się tylko do sprawdzonej agencji. Moi znajomi korzystali z polluxa i sam w koncu postanowiłem się do niej wybrać. Tylko, że ja poszedłem wyżej, bo ja zdecydowałem sie wyjechać z kraju. Nie żałuję tej decyzji, Pollux dał mi swietne mozliwosci rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Jaka najbardziej warto. Żadna praca nie hańbi, a w agencji nieraz tarafią się naprawdę spoko ofert, które potem zostają z Toba na lata. Ja szukałam akurat pracy za granica, i wyjechałam z agenją Pollux i tak juz zostałam i bardzo jestem z tego powodu zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk
Dnia 2.12.2019 o 14:57, Gość Lukrecja napisał:

Jaka najbardziej warto. Żadna praca nie hańbi, a w agencji nieraz tarafią się naprawdę spoko ofert, które potem zostają z Toba na lata. Ja szukałam akurat pracy za granica, i wyjechałam z agenją Pollux i tak juz zostałam i bardzo jestem z tego powodu zadowolona

Warto tez zaznaczyć, że agencja Pollux nie tylko załatwia pracę za granicą, ale także w Polsce i warto z niej skorzyzstać, bo zapewniaja naprawde świetne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Korzystałam też z Polluxa jak chciałem wyjeechać do Holandii. Słyszałem różne opinie, ale u mnie się sprawdzili. Więc mogę ich polecić. Były spoko warunku i hajs na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarsku

Warto wyjechać z agencją pracy, tylko trzeba dobrze trafić. Jak myślisz np. o Holandii to wybierz Pollux, nie owijaja w bawełnę, mówią jak jest i zapewniają godne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Wiesz, no jeśli sytuacja życiowa Cię do tego zmusza to jak najbardziej warto. Jest wiele zaufanych agencji. Ja korzystałam z agencji Pollux i wyjechałam do Holandii. Praca była na poziomie, zarobki też odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×