Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem warto. Jeździłem tak do pracy kilka razy i za każdym razem zarabiałem niezłe pieniądze. Ostatnio jeździłem z http://danddpersonal.pl/ to najlepsza agencja na jaką trafiłem, można na nich polegać, wszystko się zgadza to co na papierze z tym co sie zastaje na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliska mi osoba nie tak dawno dostała etat przez EuroKadrę, warunki w zasadzie te same, co dla bezpośrednich pracowników tej firmy produkcyjnej, a po ponad 4 miesiącach miała już bezpośrednie zatrudnienie. Tak więc to całe gadanie o tym, że praca przez agencje jest jakaś zła, to jedna wielka bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 5 miesięcy pracuję w dużej firmie produkcyjnej przez agencję EuroKadra. Ta firma bezpośrednio nie zatrudnia od razu - mam zapowiedź, że od kolejnego miesiąca dostanę bezpośrednie zatrudnienie. Ogólnie - cieszę się, że poszłam w końcu do agencji, bo bujałam się po kiepskich firmach - teraz wydaje mi się, że w końcu będę miała stabilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto - szczególnie jeśli macie problemy z pracą. EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień, na dobrych warunkach, mają oddziały w całej Polsce. Po prostu należy wykorzystywać pojawiające się okazje - jeśli pójdziecie do nich i ocenią, że nadajecie się do pracy, to zatrudnienie dostaniecie z dnia na dzień. Tak więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje etaty - mają bardzo dużo, w różnych firmach, realnie prawie każdy może znaleźć teraz etat. Pod tym względem naprawdę w ostatnim czasie wiele się zmieniło. Jest gdzie pracować, z zatrudnieniem nie ma żadnych problemów. Pozostaje jedynie kwestia wykorzystania tych okazji i to było na tyle. I teraz pytanie - czy potraficie to wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie warto, znajomy który mieszka niedaleko mnie był w sprawie pracy tymczasowej w http://akromar.pl może też sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie pracownika w agencjach, polecam szczególnie tą http://www.reppo.pl/ . Firma ma doświadczenie w kontaktach biznesowych i pozyskiwaniu pracowników dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Serdecznie polecam, firma bardzo rzetelna i zaufana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Moim zdaniem jak najbardziej warto, a to dlatego, że takie agencje są bardzo skuteczne w łączeniu pracodawców i pracowników, dlaczego? Bo mają za to płacone więc im zależy na tym. Odsyłam tutaj do Staff Partners - https://www.staffpartners.pl/ bardzo sprawnie działająca agencja pracy tymczasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurokadra - zdecydowanie polecam. Ogólnie przez agencje pracy można teraz zdobyć zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach. Ostatnie lata pokazały, że opcji pracy nie brakuje. Pozostaje jedynie kwestia wykorzystania możliwości. A w praktyce - naprawdę jest co robić. Coraz łatwiej o sensowne stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.reppo.pl, to dobra agencja pracy która pomogła już nie jednemu. Jeśli szukacie sprawdzonej, ta zdecydowanie się nada. Już parę razy przyszło mi z nimi współpracować, to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w takiej sprawdzonej jak np. http://akromar.pl na pewno znajdziesz coś co Ci będzie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za. Odnośnie sprawdzonej agencji to sprawdźcie sobie http://danddpersonal.pl/praca-tymczasowa-posrednictwo/ działają w Raciborzu i Opolu. Nastawieni są na rynek niemiecki, mi to odpowiada, lubię Niemcy, dobrze się tam czuję. Agencja bardzo profesjonalna, solidna, jestem z nich zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość factico
Wszystko zależy od agencji. Jedne oszukują, drugie są uczciwe. Ja ze swojej strony polecam agencję Personel Dla Europy. Oni są uczciwi. Traktują pracowników wyrozumiale i dają dobre stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jeśli się dokłądnie poszuka, sprawdzi i wybierze uczciwą agencję. Ja sobie tak wyszukałam Ambercare24 i nie zamierzam ich zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie EuroKadra, to pewnie w dalszym ciągu nie miałabym pracy. A tak - aktualnie nie mam już żadnych problemów z zatrudnieniem. Kwestia waszych oczekiwań, ale ogólnie teraz praca na rynku jest dla dosłownie każdego. Cały ten rynek przeszedł mega metamorfozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra dała mi rok temu zatrudnienie po 3 latach bezrobocia. Teraz jestem już zatrudniona bezpośrednio, ale doskonale wiem, ile czasu straciłam na szukanie etatu. To naprawdę nie jest łatwe zajęcie. Teraz już wszystko super. Mam dobre warunki pracy i stała umowę. Nie mam zamiaru czegokolwiek tutaj zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalm o tej agencji, moja kolezanka tam pracowala i chwalila, tyle że poszla potem na stanowisko wyzej do innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie agencja pracy, to pewnie teraz bylibyśmy z tym zatrudnieniem w czarnej... sami wiecie. Cóż - tak to dokładnie wygląda i nie można z tym nic specjalnego zrobić. Fakty są takie, że gdyby nie EuroKadra to byśmy nigdy w życiu tej pracy nie dostali. Nie w tak znanej, solidnej marce. Tak wyglądają po prostu fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra - zdecydowanie ich polecam z wielu względów, ale przede wszystkim dlatego, że zapewniają sensowne zatrudnienie. Dostaliśmy etat na dobrych warunkach - tzn. ja dostałam. Bez pomocy agencji pracy nie miałabym szans na dostanie czegoś takiego - ta firma nie przyjmuje bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REPPO, agencja pracy z Gdańska jest super, polecam zainteresować się właśnie nią. Więcej informacji oraz kontakt znajdziecie na stronie www.reppo.pl. Najlepiej o szczegóły dopytać właśnie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie agencja pracy tymczasowej, nigdy bym nie zdobyła takiej pracy, jaką mam, nigdy bym się nie dostała do tej firmy. Wszystko jest prawnie ogarnięte. I co istotne - dosyć szybko przechodzi się na bezpośrednie zatrudnienie, a przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam http://danddpersonal.pl/ i zgadzam się, że to dobra agencja pośrednictwa pracy, warunki na miejscu są dobre, wszystko legalnie, zarobki dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - dostałam etat przez EuroKadrę z dnia na dzień. Przez ostatnie lata sytuacja w agencjach diametralnie się zmieniał. Etat jest dla każdego... Każdy coś znajdzie, a warunki są wzorowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomk222
Czytałem wiele opinii na temat tego, że taka agencja to fajna sprawa i że warto z niej korzystać. Szczególnie dobre opinie słyszałam na temat http://art-vending.pl/ Jest to agencja pracy tymczasowej, która ma już swoje doświadczenie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam EuroKadrę - dostaniecie pracę na fajnych warunkach. Naprawdę tak można się dostać do znanych marek i to na sensownych warunkach. To już nie te czasy, że jeśli chcecie pracować, to nie macie gdzie. Etatów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorPor
Nie ma jednej najlepszej agencji pracy, bo każda ma inne zasady i oferty współpracy. Najrozsądniej na stronach typu https://www.aterima.pl/ sprawdzić aktualne oferty i wybrać najlepsze. Często da się coś dodatkowo dla siebie uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam EuroKadrę i potwierdzam, że możecie dostać w ten sposób sensowne zatrudnienie na dobrych warunkach. Akurat pod tym względem zaszły mocne zmiany i przez agencje zdobywa się etat w bardzo fajnych firmach. Ogólnie wszystko pod tym względem poszło w fajnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w agencjii John-Personal Gmbh. Może nie mieliście szczęścia do roboty? Ja byłem kilka razy na robocie u nich i jestem bardzo zadowolony. Robota ciężka ale kasa wszystko wyrównała, jak sie dobrze pracuje to i dobrze można zarobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony p
Ja również polecam John Personal gmbh obstawiają pełno stanowisk w wielu firmach, ale skuteczność mają naprawdę wysoką. Nie chodzi tylko o to, że zatrudniają, ale tych pracowników mają naprawdę dobrze wykwalifikowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×