Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość Arek Pokilski

Oczywiście http://fever-in.pl/wspolpraca-z-agencja-pracy/ można powiedzieć ze mi naprawdę uratowali skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Jeśli jesteś w pilnej sytuacji, lub nie wiesz jak sobie poradzić z wyjazdem za granicę to oczywiście warto . W mojej sytuacji kryzysowej pomogła mi agencja pracy tymczasowej Pollux, którą polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekm

Warto wyjechać ze sprawdzoną firmą. Ja miałem przyjemność jeździć z firmą syldorf. Wyjazdy zaliczam do udanych, za kazdym razem znalazła się dla mnie dobra praca i możliwość dobrego zarobku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto, można dobrze zarobić i zyskac jakieś doświadczenie. Najwazniejsze jednak znaleźć odpowiednia agencje pracy która by sie wszystkim zajęła. Ja mogę polecic https://polandworkforce.com, raz byłem z nimi w Niemczech a drugi Holandii. W obu przypadkach miałem fajne zakwaterowanie, dojazd, zarobki i kontakt z agencją. Gdybym chciał wszystko ogarniać samemu nie wiem czy bym sobie poradził, a tak masz wszystko dopięte na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agencja promedica24 ma sporo zleceń w opiece w Niemczech. Moja siostra z nimi pracuje i nie narzeka ja też sie zastanawiam bo przydałby sie taki zastrzyk gotówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto pojechać szczególnie teraz kiedy jest kiepska sytuacja w Polsce i niewiadomo jak to będzie

ja wyjeżdżam z facetem tym razem, wcześniej jeździł sam. aha i jedziemy przez otto, bo mają oferty dla par i chłopak wcześniej był przez nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na zbiory za pośrednictwem jobconsult.pl/. Na pewno trzeba jechać na własną rękę, ale można się zebrać w kilka osób i nie tylko koszt wyjazdu będzie mniejszy, ale też nie będzie się sam, więc z kim znajomym na pewno będzie raźniej pracować. Przy tym wydaje mi się, żę akurat jeśli chodzi o ofertę tej agencji to plus za doświadczenie i wiele kontaktów, miejsc, do których z nimi będzie można wyjechać, warto z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My u siebie przez Human Craft zatrudniamy osoby z ukrainy, wszystko legitnie , pracownicy zadowoleni też z tego co wiem wiec myśle ze zalezy od agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×