Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

agencja pracy tymczasowej czy warto

Polecane posty

Gość gość
Ja korzystałam dwa razy z agencji Human Pro http://www.humanpro.pl/ i dobrze ją oceniam. Należycie wywiązywali się z umowy, tak jak to było ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że warto. Sam tak zaczynałem i dzisiaj nie żałuję. Korzystałem z pomocy phenix-agencja.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie wysylam swoich danych przez internet! Nigdy! Jest pelno oszustow, ktorzy nie opieraja sie niczemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.aterima.pl Kwestia taka, jakie macie potrzeby, jakiej pracy szukacie... A ogólnie wszystko zależy też od doświadczenia. Do pracy tymczasowej też nie zatrudniają byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pod warunkiem, że jest się w ciężkiej sytuacji finansowej. Warto również jeżeli chce się zatrudnić pracowników ze wschodu. Ostatnio pojawiły się ciekawe oferty na http://www.tassowork.pl sądze, że to dobra opcja, jeśli chcemy się wybrać do pracy za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że na rynku jest tyle agencji zatrudnienia, że można wybierać wśród tych najbardziej rzetelnych. Ze swojej strony mogę polecić Ci www.abuniservis.pl. Współpracujemy z nimi już od kilku lat i nigdy nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że warto, dla obcokrajowców najlepszym wyborem jest http://phenix-agencja.com wiele ciekawych ofert pracy, zawsze znajdzie się coś godnego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra w Katowicach dała mi pracę w firmie, w której pracuję do dziś, tylko na wyższym stanowisku. Starowałam na linii - początkowo nie było łatwo, ale po kilku miesiącach miałam już pracę bezpośrednio. Było warto - wiem po prostu co mam w tym momencie, a nawet początkowo warunki pracy były naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama od ponad roku nie może znaleźć pracy bezpośrednio. Możecie mi wyjaśnić czy praca przez agencję będzie się różniła od klasycznego zatrudnienia na etacie? Jak wyglądają wasze doświadczenia? Pozytywne, negatywne? I czy w ogóle pewne jest, że idąc do agencji pracy na pewno to zatrudnienie otrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakoret
Ja też mam pozytywne doświadczenia z praca tymczasową. Dostałam ją po 6 latach siedzenia z dziećmi, nie mając doświadczenia, w dodatku w sytuacji, kiedy na rynku panowały bardzo trudne warunki jeśli chodzi o pracę. Powiedzmy, ta praca rozwiązała wszystkie moje problemy. Po 6 miesiącach dostałam już bezpośrednio - to najlepsza firma w okolicy. Od tamtej pory 3 razy awansowałam. Jedyny zarzut do ludzie w pracy - niestety, różnie można trafić, ale to jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Z mojego doswiadczenia tak przynajmniej wynika. Jestem zadowolony, że byłem z http://danddpersonal.pl/ dwa razy w Niemczech. Oferty były dobre, wszystko zgodnie z umową, żadnych machinacji, współpraca ze strony pośrednika jak i klienta bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja pracy to nic złego. Gdyby nie EuroKadra nie miałabym tej pracy, którą mam, a jestem liderką w firmie. Zaczęłam przez agencję na linii, po pół roku praca bezpośrednia, a dalej dwa awanse. I tak jestem w ciężkim szoku, że udało mi się zajść tak naprawdę daleko. Gdybym dalej rozsyłała CV, to pewnie bym wylądowała na kasie w markecie, a tak mam realne warunki do rozwoju i inne stawiska na które mogę obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi, autorzy ostatnich wpisów - jakie pytania wam zadawano na rozmowie? Była to normalna rozmowa kwalifikacyjna, czy coś totalnie od niej odchodzącego? Po to trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej warto, lecz trzeba wybierać z głową, zajrzyj na http://phenix-agencja.com bardzo dobra agencja pracy dla Ukrainców, wiele ciekawych ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również bardzo sobie chwalę pracę przez agencję - powiedzmy, że właśnie w ten sposób trafiłam do mojej firmy. Nie wiadomo co by się stało, gdyby odpuściła. Wieczna kasa w markecie i noszenie towarów? Moim zdaniem sens ma wyłącznie taka praca, która ewidentnie daje potencjał rozwojowy, a faktycznie z agencji większość moich znajomych dostało bezpośrednio zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam dla EuroKadra w Sopocie, w jednej z ciekawszych firm, jakie działają w tej okolicy. I zdecydowanie ich polecam. Bezpośrednio bym się tam nigdy nie dostała, a dzięki nim później miałam u nich etat. Praca jak praca - kolejny etap do zajścia gdzieś wyżej. Przecież to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu większość znajomych pracowało przez agencję, a ta pracą, którą teraz mam, wynika m.in. z mojego doświadczenia w agencji. Pamiętajcie, że w taki sposób nabywa się nie tylko doświadczenie, ale również cenne kontakty i to dzięki nim później jest znacznie łatwiej o znalezienie zatrudnienia. Na swoich zawsze patrzy się przecież inaczej i w tym nie ma nic zaskakującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach to się normalnie biliśmy o pracę tymczasową ;-) Poważnie... po studiach też pracowałam przez kilka miesięcy przez agencję i to był właśnie dla mnie kluczowy krok, bo sama bym się do nich bezpośrednio nie dostała. W dalszym ciągu całe mnóstwo bardzo dobrych firm zatrudnia wyłącznie przez pośrednictwo pracy i nie spodziewam się w tym zmian. Zresztą - w moim przypadku było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z EuroKadra pracowałam, ale w Katowicach. To był dla mnie ciekawy okres - nie mogłam znaleźć pracy, agencja mnie uratowała, a wyszłam na tym najlepiej jak mogłam, bo firma, w której pracuję, jest teraz najlepszym płatnikiem w okolicy i pomimo małego bezrobocia, dostanie się tam do pracy graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimm
Spróbować zawsze można szukać pracowników przez pośredników. Trochę sensownych agencji na rynku można znaleźć. Choćby biuro Worksol z którego usług ja korzystam się sprawdza. Organizują legalne zatrudnienie z wszystkimi zezwoleniami. Trochę jest problemów z zatrudnieniem np. Ukraińców w związku z tym, że są spoza Unii, ale da się to mimo wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję przez agencję, kolega bezpośrednio - mamy te same warunki miesięczne, ale on ma dobry social. Też dostał się przez agencję i po 6 miesiącach pracował bezpośrednio. EuroKadra twierdzi, że za 2 miesiące również dostanę bezpośrednie zatrudnienie. Było warto, to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszym co można zrobić, jest rezygnacja z pracy. A praca tymczasowa daje w tym momencie prawie takie same warunki, co praca bezpośrednia. Nie widzę absolutnie podstaw do szukania bezpośrednio na przymus, bo przez agencję można znaleźć naprawdę znacznie lepsze zatrudnienie i po prostu z czasem pracować bezpośrednio w bardzo dobrej firmie. Radzę wszystkim ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sprawdzić agencję i tyle. Ja byłem kilka razy za granicą, ostatnie razy z agencją http://danddpersonal.pl/ i było bardzo ok. Ostatnio było to montowanie regałów, ale na różne rzeczy mozna u nich trafić, warto poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto - ale docelowo stała praca, to logiczne. Przez agencję można zarabiać w zasadzie dokładnie tyle samo, co w pracy bezpośredniej. A startujesz nawet bez żadnego przygotowania, z możliwością normalnej ścieżki kariery. Po prostu - działajcie z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci miesiąc pracuję przez agencję, mam zapowiedź, że od września mogę przejść na stałą umowę bezpośrednio z firmą. Praca przez agencję jest naprawdę uczciwa. Mało która firma zgodzi się zatrudnić bezpośrednio pracownika i przeszkolić go całkowicie od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhot5
Czasami nie ma innego wyjścia, jak chcemy znaleźć pracę za granicą. Ja korzystałem z pomocy firmy budowlanej Ensila Group, oni wysyłają budowlańców do Belgii. Zarobki są dobre, firmma płaci za mieszkanie pieniadze zawszze dostaje na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacerski88
Myslę, że jak najbardziej :) Jeżeli moge polecić jakąs agencję pracy to na pewno http://axamo.pl Stawiają przede wszytskim na profesjonalne podejście, mają duży wybór ofert pracy oraz dopasowuja je do kwalifikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×