Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
nie bądźcie chamscy.. kurcze niech się kobietka cieszy, że być może jest w ciąży, ma takie prawo, ma prawo zakładać tematy jakie chce i ile chce, wszystko jest dla ludzi, nie rozumiem o co macie spiny jakieś? dorośnijcie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dziś ujrzałam 2 kreski na teście :D Jestem styczniówką 2015 ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez!! huraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy masz termin? Mi wychodzi że na 5 stycznia :) Kiedy umawiasz się na wizytę do gina? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany tepaczki to że ujrzałyście (o matko !!) 2 kreski na teście to jeszcze nie znaczy że już ciąża :O chodź nie u was to już pewnie zaraz rodzić będziecie, jutro już na l4 psychicznie przygotowywać się będziecie, a za tydzień cała wypraka :) no cóż po 2 tygodniach pewnie ciąża biochemiczna i zaś na kafe pełno mamulek aniołków :O wrr idiotki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu kurde, weź skończ pieprzyć takie smuty bo to żałosne, każdemu wolno wyrazić swoje zdanie na ten temat, cieszyć się i pisać co kto chce.. a Ty nie musisz czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, no i dzis mial przyjsc okes i poki co go nie ma, zadnych objawow tez nie mam na to ze sie pojawi. szczerze to ciaza by byla oczywiscie wpadka no ale skoro kochamy sie bez zabezpieczenia kazda opcje bierzemy pod uwage no i nie bylo by to zaskoczeniem :P wiec poki co czekam.. tym co ujrzaly || kreseczki gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze styczniówka
dziewczyny gratuluje tym ktore ujrzały 2 kreski ja testuje we wtorek, zobaczymy co bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowka 2014
sfrustrowany gościu puknij Ty się w łeb. to czy ktoś zakłada dany temat to jego sprawa !!! Skąd w ludziach tyle jadu? Bo Ty kobieto wręcz nim plujesz !!! Ewidentnie to Ty masz jakieś emocjonalne problemy ze sobą. / Pozdrawiam. Rok temu przeżywałam podobne emocje, a pod koniec grudnia mimo terminu na styczeń zostałam mamą ślicznej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz zobaczymy nowy topik moze przyszla mamusia na luty. Stara sie juz kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatga
Drogie przyszłe mamy! Studiuje fizjoterapię i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. W związku z tym potrzebuje waszej pomocy- proszę Was tylko o poświęcenie kilku minut na wypełnienie mojej ankiety-będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna! Życzę szczęśliwego rozwiązania! :)))) https://docs.google.com/forms/d/1SaLOjhF0OSRI78mLtNuRk6i9W3w4JjxjMEoZfTIl0hc/viewform?usp=send_form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przyszla mamusia i już wiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ,że taki dziwny klimat się tu wkradł :) termin mam na 5.01 ale chyba tu i tak nic z fajnego tematu nie będzie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakolezanka
witam styczniowki :) ja mam termin prawdopodobnie na 6.01 :) mam nadzieje ze wkrotce bedzie nas tu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
Decor, mi wypada taki sam termin :) 05.01, a kiedy miałaś ostatnią @ ? no i najważniejsze kiedy masz wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1308
Cześć dziewczyny. Wybieram się na wizytę do lekarza w celu potwierdzenia ciąży, orientujecie się może czy pierwsze usg będzie robić dopochwowo ? Bo mój luby chciał iść ze mną i nie wiem na co go przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viva86 - ostatnią @ miałam 31.03 Do lekarza myślę że ok 15 maja pójdę, chciałabym już usłyszeć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
tak milka ginekolog zrobi pierwsze usg dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
ja idę do lekarza 10.05 :) mam nadziej że już coś zobaczę to będzie 5w 4d :) a reszta kiedy planuję pierwszą wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co zobaczysz to prawdopodobnie jajo plodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
w 6 tyg tylko jajo ? to będzie 40 dc i 14 dni po wykonanym teście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viva86 powinno już serduszko bić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 ciąża
Cześć dziewczyny :) Ja jestem dopiero w 4 tyg, ale mam nadzieję że wszystko potoczy się dobrze:) Mam pytanie w którym tyg wybieracie się na pierwsza wizytę? Bo ja myślę że tak po 6 tyg. W 1 ciąży nie miałam takiego problemu bo dowiedziałam się w 9 tyg. A teraz jednak są zmartwienia czy wszystko wyjdzie ok. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH POSIADAJĄCYCH 2 KRESKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 ciąża
Najlepiej to ignorować komentarze tego typu. Bo piszą to zapewne kobiety, które się starają latami i nic nie wychodzi (smutne ale prawdziwe).Przemawia po prostu zazdrość :) A ignorowanie takich zakompleksionych kobiet to najlepsze wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1308
U mnie z OM wychodził 7 tc, a wczoraj na usg okazało się, że to dopiero 5. Tak więc zobaczyłam tylko pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
Milka a kiedy miałaś OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×