Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość kwiatuszek maluszek
witajcie moje kochane dziewuszeczki niedlugo bede miala mojego przeslodkiego maluszka, juz szykuje zapas przeslodziutkich ciuszeczkow i malusienkich buciczkow. Podekscytowana jestem bardzo i raduje sie na mysl o tym malenkim serduszku bijacym w moim slodkim brzuszku;-) Moj mezulek kupil nowy wozeczek i koldereczke, i kocyczek i buteleczke do mleczka. Mam juz zapasik pieluszek i smoczusiow do sysania malutkimi usteczkami. Moje dzieciateczko bedzie moja malusia laleczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower1990
Co u was dziewczyny? Nic sie nie odzywacie... Jak postepy u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Od dwóch dni jakas taka cisza! Flower nie dluzy ci się czas do wizyty? Ja wlasnie zastanawiam się kiedy isc do gin. Zależy mi na zwolnieniu, nie chcialabym za wczesnie ale też dostaje w głowę cZy jest wszystko dobrze! W poniedziałek pójdę do rodzinnego po zwolnienie ale nie wiem na hak długo wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
Dziś rano powtórzyłam test, kreska była już lepiej widoczna ;) ja nie mam żadnych objawów poza tym że jeszcze nigdy nie miałam tak złej cery :( nawet brzuch mnie nie boli jak przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniusia dluzy mi sie i to bardzo... ale jakos dam rade;)Jesli masz szkodliwe warunki w pracy to nie ryzykuj... mi oprocz braku okresu i napecznialego brzucha tez nic nie dolega, dlatego musze zobaczyc fasolke na wlasne oczy, dopiero uwierze... Keepfit gratuluje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
No widze że nas coraz więcej keepfit gratulacje! Mi odziwo też nic nie dolega! W pierwszej ciazy przeszkadzałymi zapachy non stop wymiotowal. Teraz w tej ciąży w grudniu to od początku odrzucał mnie zapach kawy a teraz narazie spokój. Poza strasznie wzdętym i dużym brzuchem nic mnie nie boli. No może jeszcze trochę piersi. A wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Blogerka
Dziewczyny mogę dołączyć do Was? Dziś zrobiłam test i bete i są dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Blogerka
ja czuje ciągnięcie w podbrzuszu i ogólnie pobolewanie oraz zawroty głowy i pot mnei oblewa tak też czułam się przy pierwszej ciąży mam 16 miesięczną córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower1990
Witamy Cie serdecznie w naszych na razieskromnych szeregach;)A co sie dzieje z Autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
Mama_Blogerka, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
Gość wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroszekk
Hej Dziewczyny. Przyłączam się do grona szczęśliwych przyszłych mam :) termin wg OM mamy na 01.01.2015 a wg usg na 06 stycznia :) Byłam na usg 12 maja i już widziałam jak bije serducho mojego małego człowieczka! :) Mam pytanie, orientujecie się może czy badanie vdrl to to samo co cmv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Jaroszek q w którym tyg byłaś u ginekologa? Keepfit jeszcze raz gratuluję, kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Mama blogerka a ty kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej :) ja tez sie przylaczam do grona styczniowek :)) juz jestem po potwierdzeniu ciazy :) termin mamy na 1 stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
Anusia podażam z moimi ll kreseczkami za toba do styczniowek po niedzieli ide do ginekologa wg OM termin 25 styczeń i witam wszystkich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
Wizyta 27 lub 28 maja, mam dwa terminy bo nie wiem kiedy dam radę iść. Czy na pierwsze badanie mogę iść z partnerem ? Widziałam tutaj kiedyś wątek o tym czy partner może być przy usg dopochwowym, teraz sama się nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza? chcialam sie przylaczyc do tego topiku ale nie wiem czy sie oplaca jak tu tak cichutko jest :) mam termin na 09.01.2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza? chcialam sie przylaczyc do tego topiku ale nie wiem czy sie oplaca jak tu tak cichutko jest :) mam termin na 09.01.2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zalozmy moze tabelke jak na innych tematach co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nella992
Hej dziewczyny :) obecnie jestem w 7 tygodniu ciazy :) mam 21 lat i to moje pierwsze dzieciatko, wiec mam bardzo wiele watpliwosci... a wiec, czy to jest normalne,ze codziennie boli mnie brzuch tak jak przed okresem ? To tego czuje sie jakbym miala jelitowke :\ czy jest sie czym martwic ? Bylam juz na pierwszej wizycie ok. 2 tyg temu Na nastepna wizyte mam sie udac 26 maja. Pozdawiam mamuski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
Nella992, nie masz się czym martwić :) to są właśnie objawy ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nella992
Dziekuj***ardzo za pomoc :) mam nadzieje ze faktycznie jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
ja mam miec dzisiaj @ zobaczymy co wyjdzie po 3 miesiącu juz starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
moge dolaczyc tez sie staram w tym miesiacu moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
Witam wszystkich . Właśnie wróciłam od lekarza 20 minut przed wejściem zrobiłam pink test i nadal II kreseczki. Doktor zrobił usg brzucha bo tylko takie mamy w ośrodku i mówui że chyba coś jest widać ale nie dokładnie a w badaniu ginekologicznym stwierdził że macica jest nie znacznie powiększona. jutro robię badanie bhcg, mocz ogólny i coś jeszcze nie mogę się doczytac a po jutrze po południu mam do niego przyjechać do szpitala na usg dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepfit
kasiaczkastaraczka, daj znać jak będziesz po badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×