Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość ewula20142014
ja niestety do was nie dołącze robiłam dzisiaj test i negatywny ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tu nowa u mnie tydzien temu wyszły dwie krechy termin na ok 27 styczen to moje drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
cześć dziś wynik hcg - całkowita wynik w surowicy 1337,99mlU/ml a niżej norma kobiety 0 5,0 niżej ciąża 1-10 tydzień 0 417430 jak myślicie który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes jakas nawiedzona dziewczyno. Wedlug wyniku bety nie da sie stwierdzic dokladnie ktory to tydz ciazy! Tymbardziej jak masz taki przedzial w normach! Tydz ciazy liczy sie od ostatniej miesiaczki a dopiero na usg wyjdzie jaki jest mnij wiecej wiek plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
nawiedzona to jestes ty i to nie była beta tylko zwykłe hcg a po to ktoś wymyślił normy zeby wiedzieć mniej wiecej który to tydzien a owszem usg jest najlepsze do ustalenia tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro beta jest w normie od 0-10tc to jakim cudem ktokolwiek ma wiedziec w ktorym tyg jestes. Hehe napewno od 5 do 10tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj wybacz Nie beta tylko hcg. Moj blad ;-) ale i tak wychodzi na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka534
Hej Kobietki ja mam termin na 02.01. Jest to moja druga ciąża,trzy lata temu pierwsza obumarła w 16 tyg. Pierwsze objawy już są mdłości,wymioty,zmęczenie ale wszystko można znieść oby dzieciątko się urodziło zdrowe. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny była już któras u ginekologa i w którym tyg? Ja mam wizyte 30 do tego czasu chyba osiwieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co tu tak cicho ? :) ja mam wizytę 27 maja i też nie mogę się już doczekać ! to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda, jestem strasznie ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower1990
Hej;)Ja juz po pierwszej wizycie, lekarz okreslil wiek ciazy na 5 tydzien, na razie widac tylko pecherzyk, nastepna wizyta 12.06, powinno juz byc wszystko ladnie widac;) Dostalam skierowanie na wszystkie badania i zalecenie brania witaminek i odpoczynku, na razie to tyle;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ale masz fajnie, że widziałaś już chociaż ten pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower1990
Zawsze to krok na przod;)teraz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty i bijacego serduszka:) A jak Wy sie czujecie dziewczyny?Jakies objawy juz sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Umnie odliczanie do przyszłego piątku!dlluzzzy się strasznie!musze myśleć pozytywnynie że nie tylko jest puste jajo ale też zarodek z bijącym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dziewczynki to ile już nas jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) taki piękny dzień a mnie rozłożyło .... Czuje się fatalnie leczę się domowymi sposobami ale to nie jest tak skuteczne, no i nie daje gwarancji przespania nocy, w wyniku czego ledwo żyję. Jestem niedoświadczona i nie wiem co mi wolno a czego nie. Może mi coś doradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje zebyście sobie zrobiły tabelka taka jak np. u Wrześniówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dziewczyny taka cisza tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! u mnie 8 tydzień ciąży, termin mam na 8 stycznia, bardzo się cieszę, jest to moja druga ciąża :) W poniedziałek byłam na badaniu USG i było słychać bicie serduszka :) 160 uderzeń na minutę:) a Wy jak się czujecie przyszłe mamusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloris
Ja mam termin na 30 stycznia 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Doloris a byłaś już u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Kepfit a jak ty się czujesz już przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Kasia a co u Ciebie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam wasz temat przez przypadek. Tez mialam ttermin na styczen. Niestety w dzien matki mialam zabieg bo poronilam:( byl to 7 tydz. Trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się czujecie?? Macie jakieś objawy typowo ciążowe? Nudności, wymioty, senność ? Bo u mnie tylko mdłości, głownie wieczorne i bardzo się cieszę, że nic więcej, bo w pierwszej ciąży do 3 miesiąca można by powiedzieć, że zamieszkałam w łazience :) wychodziłam z niej dopiero po 15, tak mnie córcia wymęczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1308
Decor ___skąd?___wiek?___która ciąża?___05.01 ankakoleżanka___skąd?___wiek?___która ciąża?___06.01 Viva86 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___05.01 2ciąża ___skąd?___wiek?___2-ga ciąża___termin? Milka1308 ___3miasto___21___ 1 ___termin? mamusia3 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___6-7.01 aniusia31 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___termin? Flower1990 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___termin? Keepfit ___skąd?___wiek?___która ciąża?___termin? Mama_Blogerka ___skąd?___wiek?___2-ga ciąża___termin? jaroszekk ___skąd?___wiek?___która ciąża?___06.01 kasiaczkastaraczka_skąd?__wiek?___która ciąża?___25.01 Nella992 ___skąd?___21 lat___która ciąża?___termin? Kitka534 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___02.01 Sylwia250 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___08.01 doloris ___skąd?___wiek?___która ciąża?___30.01 gość z 16.05 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___01.01 gość z 17.05 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___09.01 gość z 20.05 ___skąd?___wiek?___która ciąża?___27.01 Ja prawie codziennie śpię do 15, a jak nie śpię to leżę w łóżku ;) przedwczoraj przeszło mi złe wieczorne samopoczucie, tylko w dzień mam takie uczucie, jakby mi coś na żołądku leżało cały czas. Idę zaraz na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×