Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość Flower1990
Czesc Dziewczyny;*Właśnie wróciłam z drugiej wizyty, jestem bardzo szczęśliwa;)wyniki badan bardzo dobre, dzieciątko rośnie i co najważniejsze serduszko pięknie bije!:)A co u Was nowego Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower1990
Aha! Zapomnialam dodac termin na 11.01;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrankaa
Ciesze się że nasze dzieciaczki dobrze się rozwijają, oby tak do samego konca bez kłopotów:) Ja mam rocznego synka więc nie mam nawet za bardzo czasu myslec o ciazy, ale dzieki temu szybciej leci, w pierszej ciązy strasznie się dłuzyło, ciagle tylko czekalam, liczylam tygodnie;) Z objawów u mnie: cyce jak donice i wstret do większosci pokarmów poza bułkami i owocami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny się macie? No mi się strasznie dluzy, liczę te tygodnie z niecierpliwość:-D chyba wymioty mi powoli przechodzą, jedynie jak jestem głodna muli mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaniepokojona
ja dziś byłam na usg, wszystko ok- dzidzia 23mm całej długości. 8,5tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashimotka88
Cześć Dziewczynki. Ja dziś miałam straszny dzień. Od rana mnie muli strasznie, a najbardziej to rano i wieczorem. Odczuwam wstręt prawie do wszystkich pokarmów. Wcześniej zdrowo sie odżywiałam, piłam świeże soki na śniadanie, jadłam dużo sałatek i warzyw, a teraz nie mogę nawet patrzeć w stronę warzyw, odruch wymiotny. Krótko mówiąc mogłabym nic nie jeść, albo nagle nachodzi mnie straszna ochota na cos niezdrowego, typu lody z maka, pizza, frytki z ketchupem. Jestem bezglutenowa, wiec nie jem pizzy itd. ale dużo bym za nią dała. Trochę mnie to martwi, bo boje sie, ze nie dostarczam składników. Ale może za niedługo to przejdzie i znowu bede mogla sie zdrowo odżywiać? Jak myślicie? Dziś czuje 'cos' w podbrzuszu, po prostu czuje, ze cos tam jest. Zmęczona jestem, ale też dużo pracuję. Piersi duże i z widocznymi żyłkami, brzuch jakis wzdety i mam wrazenie, ze ludzie zwracaja na niego uwage, a w pracy nic nie wiedza. Poza tym ok, powiedzmy:) wg usg jestem w prawie 8 tygodiu, chociaz wg okresu w 10, prawdopodobnie mialam późną owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_xx
cześć dziewczyny :) i ja się dołączę, termin według mojej lekarki to 1 styczeń 2015. Mam już jednego brzdąca - półtorarocznego synka. W pierwszej ciąży też byłam na forum i bardzo się zżyłyśmy z dziewczynami pomagając sobie w tych ciężkich miesiącach, mam nadzieję że i tu tak będzie :) Przeglądałam ok. dwa tyg temu już forum i widziałam że padł pomysł założenia grupy na fb ale chyba umarło. Ja założyłam grupę zamkniętą dla nas : " styczniówki 2015 ". Z racji że chyba wszyscy mają facebook'a myślę że tam nam będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_xx
zmieniłam ustawienia prywatności, powinna być widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie moge znalezc grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoladka84
Ja tez nie mogę znaleść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze lepiej tutaj pisac bo nie kazdy ma fb, na przyklad ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaniepokojona
Dziewczyny a powiedzcie mi czy któraś z was ma takie nie wiem jak to określić ni to kłucia ni skurcze w pochwie. Nospa pomaga mi na brzuch, ale są takie dni,że częściej mam takie właśnie kłucia w środku pochwy niż brzucha i na to nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak np gwałtownie się podniose bolą mnie bardzo jamniki, tzn takjak by ktoś mi igly wsadzal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashimotka88
Ja też tak mam, że jak wykonam g***towny ruch, to mam kłócie w jajnikach. Mam teraz remont gruntowny w mieszkaniu, jak myślicie, mogę sprzątać i w ogóle wszystko robić po tym remoncie, czy raczej sie oszczedzac i oddac zlecić prace komus innemu? Kiedy nam wyjdą brzuszki? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1982
Cześć dziewczyny :) można się do was przyłączyć? Ja mam termin na 30 stycznia 2015 , to moja 3 ciąża, jestem spod Wrocławia a dokładniej z Jelcza . Pierwszą wizytę mam teraz we wtorek i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle że jeśli ciąża przebiega zeb problemu to możesz sprzątać, choć wiadomo nie dźwigać. Ja jeśli wszystko ns to pozwoli chciala byn pracować jak najdłużej ale ostatnio lekarz pytał czym się zajmuje i czy potrzebuje zwolnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie dziewczynki? Ja dzis mam tragiczny dzien, caly na zmianę przespalam i wywiotowalam :-( miałam nadzieję że będzie mi już lepiej, aż z tej bezradności się uplakalam. Męczy mnie już tak że cztery tyg. A o tkliwosci piersi nie wspomnę. Jednym słowem tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny dawno mnie nie było! Dzisiaj bylam u gin i jest wszystko dobrze dostałam kartę ciąży jupi!!!poza tym nudności cały dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashimotka88
Cześć dziewczyny, współczuję wszystkim wymiotującym i z mdłościami. Ja nie wymiotuję, tylko raz mi się zdarzyło, ale a to męczą mnie mdłości, zwłaszcza wieczorem. Rano jako tako, tylko budzę się z mega głodem w żołądku, a i tak nic mi sie nie chce jesc tylko koktajl truskawkowy. Od kilku dni czuję ciągnięcie w dole brzucha, tak jakby od jajników. Oszczędzam się, jak mogę to leżę, do lekarza idę za tydzien. Nie wiem co to jest, czy to norma, czy może powinnam pójść szybciej do lekarza? To jest uczucie jak zakwasy, nie boli. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaniepokojona
hashimotka88 ja też tak miałam i nawet mówiłam lekarzowi, że to jajniki mnie bolą, to mi powiedział, że jajniki w ciąży nie bolą. podobno więzadła macicy są blisko umiejscowione i że to one są przez nas tak odczuwalne podczas rozciągania. Ja jestem teraz w 10tc i to jest pierwszy tydzień, w którym jak na razie nic mi nie doskwiera. Od początku ciąży przechodziłam praktycznie co tydzień inne objawy- i kilka rodzajów bóli brzucha już odczuwałam, ale na szczęście na ostatnim usg wszystko było ok- także myślę, że to po prostu kwestia organizmu i nie tylko, skoro ja sama w różnych tyg ciąży borykałam się z innymi rodzajami bóli brzucha. ostatnio bóle brzucha przeszły za to często miałam uczucie takiego kłucia, czy skurczów w środku pochwy- to dopiero było drażniące, bo na ból brzucha brałam nospe i było ok, a to nie przechodziło czasem cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno tu nie wchodziłam, a to dlatego że nie bardzo miałam na to czas..Mojej córeczce wychodzą ząbki, niestety trochę ciężki okres przed nami ale dajemy radę. Wczoraj byłam na wizycie lekarskiej i okazało się, że prawdopodobnie będziemy mieli synka ! Bardzo się cieszymy, chodź to nic pewnego, w zeszłym roku urodziła się nam córcia więc fajnie by było abyśmy mieli synka :) W tej ciąży czuję się rewelacyjnie, nic mi nie dolega, zero mdłości (nie to co w zeszłym roku z córką-była tragedia!!) Teraz męczę się z alergią..ale nic na nią nie poradzę, muszę jakoś to przetrwać Pozdrawiam wszystkie przyszłe (i już obecne) mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinia
Czesc dziewczyny!!! i ja dolaczam :) termin mam na 20.01 :) tez mam bole podbrzusza, ale lekarz mnie uspokoil, ze to zupelnie normalne. To moja pierwsza ciaza, totalne zaskoczenie,ale tez przeogromna radosc :) Pozdrawiam przyszle mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczeta moge dolaczyc do was? :) mam termin na 23 stycznia to moja pierwsza ciaza i troche sie stresuje, tym bardziej ze nie byla planowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashimotka88
Cześć Dziewczyny, witaj gościu. Gościu, zmień sobie nick:) mamy ten sam termin porodu, ja też 23 stycznia i też pierwsza ciąża. Dziewczyny, mój brzuszek juz sie zmienił. Twardy jest i zaokrąglony. W dodatku cały czas coś tam czuję w środku, trochę mnie ciągnie i uciska. Nie wiem czy tak ma być, w poniedziałe ide do lekarza. Oby wszystko było ok, boje sie. Poza tym, mdłości powoli mi przechodzą, zachciewajki też. Jestem lekko zmęczona, zwłaszcza wieczorami. Generalnie czuje sie lepiej, sa tylko chwile, ze jestem słabsza i musze odpocząć. A jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretnet
Witam! jestem nowa, fajnie że ktoś założył ten forum STYCZNIOWKI 2015, dzięki temu Was znalazłam!) Jest to moja pierwsza ciąża i termin mam na 23 stycznia. Jestem z Olsztyna. Teraz czuje się że nie jestem sama)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretnet
ja nadal mam zachcianki, dużo czasu spędzam w łóżku jak nigdy i nie mam dużo siły. waga mi nawet spadła. dobrze że teraz mam parę dni wolnych. mdłości powoli ustępują, ale nadal śniadanie i herbatę pije i jem w łóżku. O ciąży dowiedziałam się w szpitalu prosto z lotniska po wakacjach, to była wielka niespodzianka)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) mam termin na 27.01, jestem już mamą Gabrysi, która we wrześniu kończy 3 lata. O drugie dziecko staraliśmy się prawie rok i w końcu się udało! Pierwsza ciąża wydaje się być o tyle łatwiejsza, dlatego że miałam kiedy odpoczywać, a teraz za bardzo nie mam możliwości :) Gabi pojechała właśnie z tatą na basen, a ja od 2 h leżę i nie bardzo mam siłę, żeby wstać. Korzystam, bo od jutra znowu tydzień pracujący. Powiedzcie proszę, jak jest u was z jedzeniem? Czytam wszędzie, żeby jeść sałatki i owoce i żadnych słodyczy czy fast-foodów. A mi sie chce węglowodanów i innych rzeczy po prostu nie mogę :( najchętniej jadłabym ciemny chleb i ciemny makaron. Przed ciążą biegałam kilka razy w tyg, teraz się boję, nie wiem dlaczego... Czekam ze sportem na koniec pierwszego trymestru, jeszcze 4 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyy
hej dziewczyny to i ja się dołączam :] jestem z Warszawy, 26 lat i mam termin na 13.01.2015 r. chociaż wg ostatniego usg wyszło na 16.01.2015 :p to moja pierwsza ciąża i nie mogę się już doczekać aż poczuję pierwsze ruchy maluszka :) wiecie kiedy to może już być? teraz mi leci juz 11 tydzień :] jestem strasznie niecierpliwa i już się nie mogę doczekać następnego usg a ide na to prenatalne 2 lipca. Niestety nie udało mi się na nfz bo nie łapią mnie żadne normy i musze zapłacić 300 zł za to badanie :/ ale zrobie wszystko żeby wiedzieć że z maluszkiem wszystko w porządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×