Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Polaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Ja mam albanczyka! Facet ogien! Nigdy nie przezylam jeszcze tego co z nim. Gra wwstepna mega! Mowie mu ze juz chce go a on Nadal mnie piesci! Uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski *****cz z czekoladowym penisem...bardzo interesujace! Pewnie marzy ci sie murzynska maczuga co? Ile ma twoj waz zbozowy? 12 cm czy 13? buhahah Marne polaczyny nie maja zupelnie pojecia jak zaspokoic kobiete, szybki wytrysk, zero gry wstepnej, jacys tez nizgrabni sa w lozku.... nie to co goracy latynosi, ktorzy sprawia, ze kazda kobieta czuje sie jak w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? K***s cię o to boli? Sypia my ż kim chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dziewczyny ale dowaliłyście Polaczkom az biedaki nie wiedza co maja napisać :D Jąkają sie jak dzieciaki w przedszkolu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodacy moga wyzywac ile chca, moga wszystkim wmawiac ze Polki sa latwe itp, prawda jest taka ze to i tak nie wyjdzie poza kręgi polskiej (ewentualnie wschodnio-europejskiej) patologii :) U mnie w pracy jestem jedyna Polka, wiekszosc moich wspolpracownikow to faceci, Brytyjczycy, tzw middle class. Nigdy nikt nie powiedzial nic zlego na Polakow. Wielu z nich miało polskie dziewczyny lub polskich przyjaciol. Zazwyczaj patologia rozsiewa plotki, normalni ludzie maja wlasne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotnica 22
U mnie w pracy nigdy nie rozmawiamy o seksie, pieniadzach i religii. Zauważyłam że plebs rozmawia TYLKO o tym. Taka jest rożnica miedzy wartymi uwagi ludźmi, a mało inteligentnymi ludzikami ktorzy zamiast "miło cię poznać" pytaja "z kim śpisz" lub "ile zarabiasz" :/ takie pierwotniaki trzeba izolować od normalnych ludzi bo oni nic nie wnosza do życia innych, jedynie zawadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogien w srodku
po upojnej imprezce panienka sie budzi nad ranem, otwiera oczeta i mowi - oooo mieszkanko TEZ masz malenkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogien w srodku
po imprezce panienka sie budzi nad ranem otwiera oczeta i mowi - ooooo mieszkanko tez masz malenkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogien w srodku
i franca musiala dwa razy - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Obleśna, bo nie dałam polizać Polakowi? :classic_cool: Niestety, ale na dobre trzeba sobie zasłużyć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w związku z czarnym mężczyzną i nie zamienię go na nikogo innego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia na prezydenta
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBCOKRAJOWCY GÓRĄ
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cara4
Ja byłam długo w związku z Grekiem. ahhhh coż za temperament...... ;) chociaż moi poprzedni partnerzy Polacy też byli dobrzy w łóżku ale egoistyczni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mialam chlopaka serba, dzis jest moim mezem już od 11 lat a dalej parzymy sie jak norki w rui ;) ma nie tylko temperament ale i charakter, nie dziela nasz roznice kulturowe bo oboje jestesmy slowianami, z tym ze on jest stokroc lepszy od polaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i polak nie ma szans na kobiete na tym samym poziomie co Polka. Jednak takie oderwane prosto od pluga kobiety pewnie poleca na nich. ( bulgaria, rumunia, ukraina itp) Swoja droga, nie znam zadnej Polki, ktora by krecila z panami z tych krajow. Dla Polki bardziej pasuja panowie z bogatych europejskich krajow, a takze ze stanow i kandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio podrywal ukrainiec ( ma zone i dzieci) , nie moglam sie od niego odpedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, zreszta ktora polka by chciala ukrainca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oblesna dlatego, ze nie dalas "polizac Polakowi" ale Twoje prywatne sprawy związane z seksem malo kogo tu obchodzą. Pisanie o tym, ze faceci wkładają ci w o***t albo każą się bić jest niesmaczne, dla mnie kobiety. Swoje prostytucyjne zapedy zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny 26l
Cieszę sie,ze jestem Polakiem bo taka tępa dziad jak autorka topiku będzie trzymała sie z dała ode mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
gość "ale Twoje prywatne sprawy związane z seksem malo kogo tu obchodzą." Więc widząc tytuł tego topiku zdecydowałaś się jednak wejść w nadziei, że w łóżku z obcokrajowcem gram z nim w scrabble? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zachwycona hiszpańską techniką! po hiszpanie seks już nie będzie taki jak dawniej, oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zgadzam, ze Terenia z lekka przesadzila bo co innego pisac o tym, ze ktos jest namietnym kochankiem i dobrze caluje a co innego wdawac sie w takie oblesne szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Mohery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kniazie moga Hiszpanom buty czyscic, taki Hiszpan to czarujacy, uprzejmy, wesoly, rozrywkowy chlopak a Polaczyna to taki wujaszek wania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale hiszpanie też bardzo lubią anala! i ja dzięki nim też polubiłam, ale to musi być czuły i namiętny kochanek, a nie polski gbur dla którego sex to zero gry wstępnej, tylko parę drętwych posunięć i koniec. odwraca się d**ą do partnerki i chrapie jak stary traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefciu
I jak myślicie dlaczego tak niby jest? Przecież Ci Polacy to wasi bracia, synowie innych Polek, wasi ojcowie. Co takiego powoduje, że Polka z tych samych rodziców jest "mega", a Polak jej brat z tego samego domu już jest "beznadziejny" ? Czy wam się w głowach nie poprzewracało? Jak jakiś Pedro z Hiszpanii albo Mustafa z Egiptu powie wam "ju bjutiful" to już jesteście w raju? Same się nad sobą zastanówcie rodaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polscy faceci to buraki, do tego brzydkie, słowiańska uroda im nie służy. A Polki wręcz przeciwnie, jako kobiety ze słowiańską urodą są piękne. do tego ciepłe i rodzinne. nie są takimi helgami czy słonicami jak niemki, holenderki czy norweżki. do tego polki często są lepiej wykształcone od rodaków i potrafią się zachować. polski dres to jakieś nieporozumienie. biedne te Polki że mają takich beznadziejnych rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×