Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
glupie krowy ze wsi to i na polskich wiochmenow sie rzuca, prawdziwa Polka z klasa od razu rozrozni prawdziwego Wlocha czy Hiszpana od smolocha z Pakistanu, nie uwlaczaj naszej inteligencji cieciu, ile cudzoziemek wyrwales? zadnej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawien dawna wiadomo, ze poludniowcy sa najlepszymi kochankami, Polskie oszolomy ruszaja sie jak ropucha w bagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nie dbaja o higiene osobista. Sa malo pomyslowi w lozku i nudni, nie potrafia rozpalic kobiety. Angole tez slabi uwazam. Najlepszy do tej pory byl Brazylijczyk oraz Urugwajczyk. Ogien w oczach ogien w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki leca na Ciapatych i czarnych jak lep na muchy Wstyd HiV i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos tu nikt sie nie podnieca ani czarnymi ani ciapatymi wiec nie wiem skad masz takie wiesci. Tu akurat sa popularni Latynosi, Hiszpanie, Skandynawowie i Holendrzy z tego co czytam. Masz chyba kompleksy jakies i pewnie Ci jakis ciapak lub czarny pyton odbil dziewczyne. Zadna normalna laska nie wiaze, sie z ahmedem z kebabu ani z makumba z nigerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debilka weźmie sobie śmierdzącego ciapatego. fajne dziewczyny wybierają fajnych facetów czyli gorących włochów, wysokich i dominujących w łóżku holendrów, perwersyjnych niemców, czułych skandynawów czy namiętnych hiszpanów. żadna nie chce polaczka co nawet we własnym kraju nie potrafił sobie poradzić i wyjechał harować na taśmie za minimalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz nie wiem,co wybrac z tego katologu-"perwersyjnego niemca" czy tego dominujacego holendra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co żal wam Polaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jest im żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie tutaj o hiszpanach,włochach czy portugalczykach ale moim zdaniem najprzystojniejsi i najlepsi w łóżku są IZRAELCZYCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie śmiejcie się z urody polskich mężczyzn (jak to nazywacie buraczana uroda)bo jesteśmy narodem słowiańskim i to jest właśnie dominujący typ urody w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wy wszystkie tutaj o hiszpanach,włochach czy portugalczykach ale moim zdaniem najprzystojniejsi i najlepsi w łóżku są IZRAELCZYCY." Buhahahah weź.... Sama juz nie wiem co gorsze. Polaczek czy Żydek. I to brzydkie i to. Żydzi i te bardziej ich nosy jak klamki od zachrystii :D i to wysokie mniemanie o sobie :D fuj, nigdy w zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Albaanczykow! Mega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albany ? toz to pozakazane tryprem z burdelow najtanszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat swoich przygod nie bede sie wypowiadac, co do Polakow - oczywiscie nie mowie, ze wszyscy tacy sa - NIE, ALE z mojego doswiadczenia - jak Polakowi podoba sie dziewczyna to jest pewien, ze ja przeleci. wsrod innych nacji tez sa tacy, a takich nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy myślą, że są mega dżolerami i każda ich, a jak im odmówi to od szmat wyzywają :D już nie raz miałam z takimi idiotami do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie z kim to ja sie nie *** jak dalam takiemu kosza, ale jak 2 dni wczesniej jeszcze mial nadzieje to moj kuurevski charakter jakos nie przeszkadzal :D a najlepsze jest to, ze w owym czasie mialam celibat ze az mnie chooy strzelal :o ale on wiedzial lepiej ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę tych polskich wsiurów, nie mogą znieść porażki, więc nadają na normalną dziewczynę... żaden obcokrajowiec tak mnie nigdy nie potraktował jak rodak, więc o czymś to świadczy. jak tak się zachowują to niech się nie dziwią, że żadna ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten wyzej post wyjasnia wszystko lub prawie.Z jakimi tez "rodakami" w lozku bylyscie,biedaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę obcokrajowców, polacy są beznadziejni, niech biorą je inne baby, mi oni nie potrzebni, chociaż tak się zastanawiam, że jaka inna się na polaczka zdecyduje? oni w ogóle nie mają wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plebs z plebsem, inteligentny z inteligentem powinien sie pobierac. I nie ma roznicy narodowosc w tym wzgledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie-plebs z plebsem !Gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z kilkoma polakami i roznie było ,ale dwoch miło wspominam reszta to padaka, Niemeic tez był ok doswiadczony i 2 latka bzykalismy sie jak kroliczki,Turek odpada dla mnie, Portugalczyk ok chciałabym czarnego z duzym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że Niemcy potrafią dochodzić kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: Gdyby Polak wiedział co robić w łóżku, co robić w kuchni, co robić z własnym dzieckiem to by było za---biście. Niestety on tego nie wie. Ja też jestem ze Skandynawem (tak, rodowitym) i on sam wie że trzeba się zająć dzieckiem i domem i o nic go nie trzeba dopraszać. A w sypialni cały czas jest żar i namiętność, patrzy na to żeby mi było dobrze, dopytuje czy nie chciałabym czegoś spróbować czy tak jak jest mi odpowiada, on jest cudownym facetem, dba o mnie, żaden rodak mu nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki to brzydkie wieśniaki z zawyżonym poczuciem własnej wartości... Jak ktoś wspomniał, jak im się podobasz to są pewni, że cię przelecą, jak już dasz, latają za następną. Spróbuj odmówić, nieważne, że miałaś być materiałem na pojedynczy seks - czego to się o sobie nie dowiesz jaka to z ciebie k***a i w ogóle nieładna, pusta a jeszcze. 2 dni wcześniej im to nie przeszkadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia jak ten ten temat sie czyta! to jest doslowny zjazd patologi! poziom wypowiedzi, opinie, matko I corko! az mi was szkoda kim sa/byli wasi ojcowie lub bracia. Nazywacie polakow "polaczkami" a wy kim jestescie jak nie tym samym? Dodam, ze najczesciej za obcokrajowcow wychdza tepy dzidy bo ten biedny obywatel nie znajac polskiego nie zdaje sobie sprawy jakiego bierze wiejskiego tluka bierze. Normalny, polski facet wie od razu z kim ma doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka hotelarstwa
Spałam z Grekiem, Albanczykiem, Rosjaninem i Czechem i zgadnijcie który najlepszy w łozku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne, Albanczyk! Sama Mialam albanczyka w lozku I ten byl najlepszy z moich wszystkich partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka hotelarstwa
Czech był najlepszy ;)Albanczyk to krótkodystansowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×