Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
mi się wydaje, że niektórzy polscy panowie wciąż uważają, że kobieta nie ma przyjemności z seksu. serio. niektórzy faceci ze wsi tak myślą. dlatego nie przywiązują wagi do tego żeby miała orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki myślą, że kobieta chce zaciągnąć faceta do łóżka tylko po to żeby jej upragnionego dzieciaka zrobił :D polaczki myślą, ze wystarczy kilka pchnięć i spust do środka i są kochankiem doskonałym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lozku bylam z wieloma mezczyznami z roznych czesci swiata. Bylam z Polakiem, z Pakistanczykiem, Hindusem, Japonczykiem, Koreanczykiem, Chinczykiem, Litwinem, Albanczykiem, Arabem, Afrykanczykiem z RPA, Nigerii, z Zydem, Amerykaninem, Brytyjczykiem... Najlepszy jakiego kiedykolwiek mialam byl Brytyjczyk. Najgorszy Hindus. Azjaci w ogole maja male siurki. Sorry ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najlepszy seks miałam z holendrem. faceci z tego kraju są bardzo wysocy, przystojni, modnie ubrani, czyści i zadbani. w łóżku uwielbiają dominować ale robią to w taki sposób, że kobieta czuje się ultra kobieca i seksowna, coś nie do opisania, bardzo dbają o potrzeby partnerki, przy nich wielokrotny orgazm to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia dobry temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi kochankowie świata: 1. Hiszpanie 2. Brazylijczycy 3. Włosi 4. Francuzi 5. Irlandczycy 6. Obywatele RPA 7. Australijczycy 8. Obywatele Nowej Zelandii 9. Duńczycy 10. Kanadyjczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal OnePoll.com postanowił sprawdzić, faceci jakich narodowości są najlepsi w łóżku. Do badania zaproszono 15 tysięcy kobiet z 20 różnych państw. Wszystkie respondentki miały duże doświadczenie w podróżowaniu oraz… seksie z obcokrajowcami. Ich zadaniem było uszeregowanie nacji pod względem erotycznych umiejętności ich obywateli. Najlepsi kochankowie świata: 1. Hiszpanie 2. Brazylijczycy 3. Włosi 4. Francuzi 5. Irlandczycy 6. Obywatele RPA 7. Australijczycy 8. Obywatele Nowej Zelandii 9. Duńczycy 10. Kanadyjczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama pik Wrocław
Pewnie, że lepiej. Polacy są tacy nieobyci w łóżku i poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinahhhhhhhhhh
polacy to powinni najpierw ryj wymienic bo z takimi ryjami to na wsi moga zaistniec tylko... nie ma na ulicach zadnego przystojnego faceta , a za granica polaka od razu zobaczysz :P tak sie wyróżniają hahahahahah masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama pik Wrocław
Takie kartoflane lub kwadratowe mordy z czerwonym nosem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaya
naprawdę tak niedoceniacie Poalków? ja mialam 8 polaków i ok 10 obcokrajowców, i naprawde tęsknię za Polakami. Z Polaków tylko jeden sie nie nadawał, reszta była absolutnie cudowna. A z obcokrajowców jeden był niesamowity, najlepszy ze wszystkich, ale cała reszta szczególnie latynosi to dziadostwo. Szczerze ja już się raczej od latynosów trzymam z daleka. Świetnie podrywają, dobrze całuja ale seks kiepściuchny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać po mordzie, że ten z linka jest już od dawna imigrantem w UK, żyje z bycia robolem i z wyłudzania benefitów :D codziennie chleje wóde i piwsko a co drugie słowo to k....a. taki to właśnie żałosny obraz polaczka na emigracji. nic dziwnego, że polki uciekają w ramiona obcokrajowców skoro mają takich beznadziejnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Níe mogę zobaczyć foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo byscie polecaly romantycznej, nadmiernie uczuciowej, uczciwej, cieplej, ale niezbyt lubiacej sex kobiecie?Polak odpada, nie odpowiada mi ze wzgledu na buraczana urode, rowniez inne rasy niz biala odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 21.04.14 - może jakiś Fin? albo Szwedzi są bardzo ciepli. celuj w zimne kraje, bo południowcy są gorący, energiczni, kochający seks i dobrą zabawę, jeśli taka nie jesteś to szukaj partnera na północy, jak też tak zrobiłam i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa, wlasnie tak myslalam ze ze skandynawii sa OK i do tego przystojni, a tak naprawde to loobia sobie poroochac, ale nie lubia rozmawiac i uczuciowa sa zimni jak skandynawskie slonce, do tego bajdurza od rzeczy o wspolnej przyszlosci po krotkiej znajomosci.jeden z nich w paskudnie zlamal mi serce, spac nie moge i mam goowniany humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość dupa, wlasnie tak myslalam ze ze skandynawii sa OK i do tego przystojni, a tak naprawde to loobia sobie poroochac, ale nie lubia rozmawiac i uczuciowa sa zimni jak skandynawskie slonce, do tego bajdurza od rzeczy o wspolnej przyszlosci po krotkiej znajomosci.jeden z nich w paskudnie zlamal mi serce, spac nie moge i mam goowniany humor /// serio skandynawowie są tacy szybcy jeśli chodzi o związki? bo też tak myślę, że oni tak szybciutko, nawet w młodym wieku biorą te śluby. może fajny materiał na męża? ale Ty oczywiście piszesz o prawdziwych skandynawach wysokich, przystojnych, niebieskookich blondynach? nie o jakichś imigrantach z indii czy pakistanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 21.04.14 - no to mówię weź Fina. Finowie to nie są skandynawowie i mają fajne charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijkaa
typowy polaczek za granica: - lysy leb, czasami ze szrama bo stoczonej bojce w pijackim amoku - buraczany kolor facjaty, a juz najgorsi sa tacy swinscy blondyni z rozowymi polikami jakby co dopiero z pola wrocili - gruby lancuh na szyi i lapie, im grubszy tym lepszy, wzor przypomina lancuch od zatyczki do wanny - zeby paskudne, zaniedbane, zczarniale wiec i oddech z paszczy jak z szambowozu - czarne rapety poobgryzane, popekane i z wieczna gleba za pazurem - waskie, zaciekle zacisniete usta, czesto na ustach jest syf tzw zimno - charakterystyka Polaka jest glosne wciaganie glutow i spluwanie na ulice - o stroju nawet nie bede pisac bo to temat rzeka, ale kazdy wie ze krolem jest niezawodny dres zakupiony podczas wiecznej wyprzedazy w sports direct, im wiekszy napis tym lepije, niech kazdy wie ze Polak w byle czym nei chodzi i jak pojedzie na wioske to kazdy musi widziec z daleka wielka lyzwe Nike tudziez Adidas na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge ze smiechu! Dziewczyny jestescie niesamowite,jestem zaszokowana trafnymi opisami....zgadzam sie w 100% a do tego tak sie usmialam ze az sie cala pooblewalam kawa... :D :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo koszulki piłkarskie :D to jest żenada To się nosi jak się gra w klubie ewentualnie na mecz :D nie na spacerek do mall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda to prawda. polskie lenie i maminsynki nie maja szans z innymi chlopakami z krajow europejskich, do tego te niewyjsciowe buraczane facjaty, usta waskie jak narysowane dlugopisem, oczka jak prosiak, lysienie w wieku 25 lat lub ogolone na lyso paly, lapska zaniedbane jakby w polu robili, aromat niezmienianych skarpet i odor spod pachy potrafi zabic na odleglosc, jako bonus czarne zepsute zeby lub ich brak..sam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem tak Polscy męźczyżni uważają kobiety za swoje służące najlepiej gdyby wg nich taka kobieta poszła na etat do pracy po pracy gotowanie sprzątanie pranie i niańczenie dzieci a on pójdzie zarobi 1600 i ma się za wielkiego pana i władcę do tego wypije piwko wypali papieroska i zabierać chce się do seksu Nie wspomnę o wyglądzie przeciętnego Polaka brzuch , niezadbany , o zasadach higieny tylko słyszał gdzieś bo żeby przestrzegać to trudno z tym zazwyczaj mają Oczywiście jakieś wyjątki wśród Polaków się znajdą którzy są zadbani, zamożni itp...to znów mają się na Bóg wie kogo masakra jakaś .... A inne nacje nie mają jakiś urojeń na swój temat że np. skoro jest przystojny i kulturalny i zamożny to kobieta ma się kłaść mu u stóp i po rękach całować ze to że ją wziął za żonę a w Polsce ile razy słychać jak się wyzywa kobiety od starych panien itp.. żenada co się dziwicie to mądre kobiety które starymi pannami są bo lepiej starą panną być w Polsce niż wiązać się z Polaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia22
Nie ma to jak polski "przystojniak": - lysa pala polyskujaca w blasku slonca - pokraczny chod w stylu patrzcie na mnie jestem z***bisty - waskie wary jakby narysowane olowkiem - obgryzione pazury, popekana skora na roboczych lapskach w kolorze gownianego brazu - czesto wystepujacy brak jedynki lub dwojki w uzebieniu - wystajace wlochy z nochala - reka gmerajaca w gaciach jakby poszukiwal zlota w mule egipskiej rzeki - tepy wzrok niczym arni szwarceneger - w lapie niedlaczna reklamowka, kroluja tutaj Lidl i Aldi, u supervisorow z magazynu i fabryki trafi sie ADSA a nawet Nike lub Reebok (pozostalosc po szalenczych zakupach po odbebnieniu 8 overtajmow), zawartosc reklamowki moze byc niespodzianka, ale przewaznie sa to browce znanych polskich marek i zestaw kanapek z pasztetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dziewczyny jesteście zaje/biste! :D :D Ale sie uśmiałam! :D:D W sumie tez trochę szkoda mi tych Polaczkow czasami, tak na nich jedziemy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo będę miała okazję wypróbować Albańczyka, do tej pory się wahałam, ale ten wątek mnie zachęcił do spróbowania seksu z obcokrajowcem... kręci mnie niesamowicie, dotąd się mu opierałam, ale chyba już nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha jaki wstyd: "Polacy w Norwegii rzadko mają okazje prowadzić jakiekolwiek życie seksualne, no chyba, że z innymi facetami. Nie mają warunków, żeby gdzieś zaprosić dziewczynę, bo zwykle mieszkają po pięć osób w jednym pokoju. Poza tym często zmieniają miejsce zamieszkania." http://www.sfora.pl/polska/Norwegowie-lepsi-w-lozku-od-Polakow-Sa-dowody-a54815 Polaczki same gnieżdżą się jak szczury we stu na jednym pokoju w obsranych gaciach i zazdroszczą rodaczkom, że sobie znajdują czyściutkich i wykształconych Norwegów :D Sorry panowie ale life is brutal i wygrywa najlepszy, a jak najlepszy to na pewno nie wy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×