Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
to teraz ja :D polaczek na obczyźnie: - przekrwione świńskie oczy - wąskie wary i haczykowaty uśmieszek - okrągły jak księżyc w pełni łeb, podobny do piłki lekarskiej - chód jak goryl - stare, obsrane dresy - głośne charczenie i wypluwanie flegmy w miejscu publicznym - wieśniacki podryw i tępe komentarze - łysa glaca - żółte a nawet brązowawe pazury - ubytki w uzębieniu - nos kartoflany albo świński nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
ten okragly leb! po nim poznaje ze to polak w finlandii do tego czapeczka z daszkiem i reklamowka oraz upodobanie do golenia okraglego lba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo gadać dziewczyny... Polacy to porażka, musimy jeździć po świecie i szukać czegoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z zachodu naprawdę biją Polaków na głowę. To smutne, bo chciałoby się mieć fajnych facetów w kraju, a ma się jakieś obszczymury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nie tylko za pracą czy wykształceniem będziemy wyjeżdżać ale także po mężów :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wam razy powtarzano "alez ty do ojca podobna " _)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka ze słowiańską urodą jest bardzo atrakcyjna. Polak ze słowiańską urodą już nie, po prostu wygląda niemęsko i nie jest apetyczny dla płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No słowiańska męska uroda marna ale mozna nad nią popracować tylko panom sie nie chce bo to " pedalstwo" ... Ja mam męża cudzoziemca ... Ech nie ma porównania ...w Polsce 6 pak na brzuchu to widywałam w gazetach i MTV a teraz mam na codzień !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to brzydale, do tego beznadziejni i w łóżku i w życiu codziennym. Mają zerowe ambicje, tylko zarobić minimalną, najeść się, wysrać, poroochać z pięć minut w jednym tempie i pójść spać. Nie robią nic żeby polepszyć swojej sytuacji i się dziwią, że nie chcą ich ani rodaczki ani cudzoziemki. Nic dziwnego, że nie chcą Polaka o średniowiecznych poglądach, z wymaganiami do nieba, od siebie nie dającego zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjechałam z Polski na studia. Byłam dziewicą. Na miejscu poznałam przystojnego i szarmanckiego blondyna. Niemca. Dziś jest moim mężem. Nie zamieniłabym go na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym razie moj Polak,to jest super przystojnym brunetem o niebieskich oczach ...Az takie mam szczescie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Polak to chyba nieszczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej Mylisz sie,darling:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś "ładną", tandetną i tanią Polką, więc wszystko pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak w UK kojarzy mi sie przede wszystkim z umbro. Plecak z umbro, dres z umbro, skarpetki (biale koniecznie) z umbro, adidasy umbro. Do pelni szczescia brakuje jeszcze tylko zeby umbro zaczelo produkowac pasztet. Aha, Polak w umbro jezdzi zwykle passatem lub fordem mondeo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidas nie moze byc Umbro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Adidas nie moze byc Umbro" :))) ...czy moze: Adidas? Nie moze byc. Umbro. - tak bardziej pasuje w kontekscie tego o czym rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze polacy są tacy mikrzy :( i mają mikre penisy :( nie to co holendrzy - najwyższa nacja świata wysocy, przystojni z wielkimi kutami mmm prawdziwi faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienormalne-nienormani frustraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jak jakis Polaczek zacznie chodzic na silownie. Oczywiscie siłka w mniemaniu Polaczkow to szynko narobic sobie mułów, nawet sterydami i wśiaść w passata albo bmw 3 i zarywać panienki :D :D wiocha.pl Poaczki po siłce wyglądają jak debile. Napakuja sobie, mają wtedy takie kaleczne krótkie rączki, jak u inwalidy :D ich maly penis, po sterydach zmniejsza sie do jeszcze mniejszych rozmiarow. Dbanie o siebie ograniczaja do prysznica max raz dziennie, bo wiecej to dla nich pedalstwo. O wizytach u dentysty zapomnijcie. Przeciez to dla gejów tylko a polski maczo nie bedzie łazić po denstystach. Wzrost Polaczkow tez taki sobie. 175-180 cm tyle na max moga wyciagnac - bez porownania do Holendrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyńska i ciapacka d***** to jest twoja "laska" :D z chłopięcą figurą jeszcze pewnie. Każdy widzi z kim takie polskie cepy łażą na spacery bo na restaurację ni hu hu nie stać. Może nie? Od normalnych kobiet z klasą to ty się odp*****l!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyńska i ciapacka d***** to jest twoja "laska" :D z chłopięcą figurą jeszcze pewnie. Każdy widzi z kim takie polskie cepy łażą na spacery bo na restaurację ni hu hu nie stać. Może nie? Od normalnych kobiet z klasą to ty się odp*****l!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni brzydale. Te Polaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej świntuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy widzi z kim takie polskie cepy łażą na spacery bo na restaurację ni hu hu nie stać. --- z za to ciapskie syny z 3 swiata postawia - jak uda im sie sprzedac dzialke pod dworcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak! Hiszpanie to numero uno! Potrafią rozpalić kobietkę tak że błaga o więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy Hiszpan to smoluch? Hahaha zakompleksione polaczki, sami by na rzęsach stanęli żeby jakaś Hiszpanka na nich spojrzała, ale niestety każda nimi gardzi ;) Dobre jaja były jak na Euro 2012 przyjechali hiszpańscy kibice a polskie przygłupy próbowały poderwać Hiszpanki, a one patrzyły na nich z pogardą i obrzydzeniem :D Ani trochę nie dziwię się Hiszpankom, gdybym miała takich świetnych i przystojnych rodaków, to nawet nie splunęłabym na takich wieśniaków pokroju polaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi smoluch podaje sie za Hiszpana, Wlocha, Portugalczyka, a glupie krowy z polskich wsi lykaja to jak pelikany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie muly to tak cwicza na silowni, ze przypakuja na sterydach bicepsy, zaniknie im szyja, ale zapominaja o nogach, wiec te nogi takie pokraczne, cienkie jak patyki a na gorze rozrosniety tors tak ze klasnac nie moga. I do tego zawsze te oblesne grube blinciory, takie jak lancuch na ich psa, bulteriera czy inna wstretna morde pitbula. I obowiazkowp grzebanie sobie w kroczu, nie wiem czy maja tam wszy lonowe czy co tam szukaja bo co widze Polakow na silce to zawsze reka siega do krocza i mietosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×