Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Jezu dziewczyny ale macie przebieg! Ja mam 25 lat i jednego na koncie.. Ale w sumie to ciesze sie, ze nie sypiam z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze co dotyczy polaczków jest to że chcieliby dziewice, najlepiej domatorki, ale piękne i z zapędem kulinarnym. dobre sobie! a sami mogliby co chwila chodzić na d****** uprawiać sex z kim popadnie, szlajać się z koleżkami i traktować dom jak hotel. ja kogoś takiego nie chcę! wzięłam belga i jest idealnie! w życiu nie czułam takiego partnerstwa i oddania a u nich w kraju jest nie do przyjęcia odszczekanie się kobiecie w formie "do garów!" albo "łańcuch masz za krótki". tam to słono by za to zapłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co ma przystojnego Szweda, czy nie lecieliscie oboje tak w polowie stycznia z Balic do Sztokholmu arlandy?rzadko ktory Szwed zainteresuje sie Polka o ile nie jest modelka, piosenkarka czy aktorka (jak Liszowska!), wiec takie pary nie zdarzaja sie za czesto, dlatego prawdopodobienstwo ze sie na was natknelam jest calkiem spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi biorą tylko modelki? Ktoś tu chyba na głowę upadł. U nich w ogóle nie przywiązuje się większej wagi do wyglądu, bo nie ma tak obleśnych i seksualnych reklam jak w Polsce. Tam panuje luźny, sportowy styl. Zresztą wejdź sobie na forum szwedzkiej Polonii i zobacz jak wiele Polek wyszło za Szwedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepszy byl do tej pory ognisty Kolumbijczyk oraz Kubanczyk. Moja znajoma jest zona kubanczyka tez i nie moze sie go nachwalic. Moj polski ex nawet nie byl w 30% tak dobry. Do tego strasznie negatywny jesli chodzi o charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz meza mam Francuza,to zlych wspomnien z Polski nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to prawda, Polacy są beznadziejnymi partnerami. Na równi z Arabami, Turkami, Kurdami, Pakistańczykami i innym smrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dobre wspomnienia z czasow studiow .Duzo fantazji bylo.W jakim srodowisku wy w Polsce bylyscie biedule ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzięki !!! :-):-) pysk mnie boli tak się uśmiałam :-):-) buźka dla Wszystkich z wielkim poczuciem humoru :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci to wieśniacy. Tylko im dać kufajki, walonki, widły i zagonić do gnojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha dokładnie polaczki to mega wsiury! a w UK to już porażka! * reklamówka (w środku kanapki z pasztetem i browary), *dresy z dwoma paskami, *czapka z daszkiem, *pet w mordzie, *pazury poszarpane, *dziurawe i cuchnące skarpeciory, *wychodzone adidaski z odłamkami gowna , *ryk krzywy i napuchnięty, wyglądający jak pęknięta muffinka, *pieńki zamiast zębów, *wiecznie wygolony pusty łeb na zero, także wyglądają jakby byli na wiecznej chemioterapii, *łapsko ciągle nurkujące w gaciach zupełnie jakby myśleli że tym sposobem faja im urośnie, *wąskie i zacięte usta jakby dwie niteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego taki temat?czy wy sie wogole szanujecie czy tez zaliczacie kolejnych obcokrajowcow i same pozwalacie sie zaliczac?nie macie innych aspektow zycia?co innego zwiazek z kimkolwiek, jak dla mnie to nie ma znaczenia jakiej narodowosci, a co innego zaliczanie calej europy tylko dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tu piszących ma mężów obcokrajowców, ale co tam, zawsze jakiś tępak się znajdzie i powie, że to nieszanowanie się :D Ale gdyby spało się co chwila z innym polaczkiem to by było jak najbardziej ok, bo przecież Polki dla Polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Szwedzi nie przywiazuja wagi do wygladu, to do czego przywiazuja? mlodosci? inteligencji? zaradnosci? dobrego serca? ciepla? poczucia humoru? kasy? wladzy? ciekawej osobowosci i zainteresowan? oryginalnosci? sprytu? w co nalezy uderzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wy poznajecie tych obcokrajowcow? W pubie, w pracy, przez znajomych? Jak please podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co Niemcowi TAK powiedziała
Ja swojego Niemca poznałam w kolejce do dentysty :D Sam zagadał :D I tak żeśmy się sobie poplotkowali, później byliśmy na kilku spotkaniach i już byliśmy pewni że to własnie to :) Oświadczył mi się dość szybko, chyba bał się, że znajdę sobie innego, bo trochę facetów się przy mnie kręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" I tak żeśmy się sobie poplotkowali" twoj blysk inteligencji mnie zadziwia do tego ta wzuszajaca historia. Niestety biedny Niemiec nie wie, ze wzial dziewczyne z zabitej dziurami wiochy bo normalna kobieta nie mowi "zesmy" itd strach ten temat czytac, porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co Niemcowi TAK powiedziała
Akurat urodziłam się we Wrocławiu :D Widzę, że kogoś kompleksy i zazdrość zżerają, że ktoś ma fajne życie z obcokrajowcem (i nie jakimś murzynem czy Niemcem tureckiego pochodzenia, czy co mi tu zaraz zarzucicie :D ) Tylko związałam się z rodowitym Niemcem, bardzo inteligentnym i wykształconym, sama też skończyłam dobrą uczelnie i pracuję w wyuczonym zawodzie :) A z takich jak ty mogę się tylko głośno śmiać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Niemca nie chciala wcale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam ze Szkotem, mieszkajacym w Niemczech, cudowny czlowiek, szkocki patriota, w lozku marzenie, w rozmowie blyskotliwoesc i inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Żeśmy :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z pracy
no ale nadal mi nikt nie odpowiedzial na moje pytanie powyzej, co w kobietach cenia Szwedzi, skoro nie urode (uwazam ze to towr z najwyzszej polki, Szwedzi, Niemcy, dlatego pytam) ale ta ktorej sie Niemiec tak szybko oswiadczyl po poznaniu w kolejce u dentysty, to na bank jakas modelka, nie wierze w bajki a obcokrajowcow mozna poznac bedac w ich kraju, jak ktoras ladna to nie musi nic robic, taka prawda, sami sie zleca, inne musza grzebac w necie latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad przekonanie ze jak ktoras jest zwiazana z obcokrajowcem to na bank "modelka" lub inna pieknosc? :D Z reguly zazwyczaj sa to zupelnie normalne, przecietne dziewczyny ktore wiaza sie z takze normalnymi, przecietnymi facetami. Znam mnostwo Polek zwiazanych lub zameznych z Niemcami i to sa szare myszki ktore spotkaly jakoegos Niemca ktory nie mial wziecia wsrod swoich kobiet i teraz mysla ze byka za roga zlapaly :D A wszystko to to ze Polki lub ogolnie Polacy czuja sie gorsi od innych i od lat, zwlaszcza na polskich wsiach, panowal zwyczaj ze jak sie zagranicznego chlopa znajdzie to bedzie bogactwo i taaki prestiz w rodzinie ze ojacieniemoge :D Polki czuja sie gorsze, maja kompleksy, wiec jesli juz jakis Niemiec czy Szwed na nie spojrzy to mysla sobie:Panicz na mnie spojrzal, musze byc piekna. Dodam jeszcze ze znam takze wiele Polek zameznych z Angolami. Wszystkie sa naprawde bardzo, bardzo zwyklej/przecietnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta ktorej sie Niemiec tak szybko oswiadczyl po poznaniu w kolejce u dentysty, to na bank jakas modelka, nie wierze w bajki --- a ty myslisz ze niemcy to same adonisy ? tez sa karakany mikrej postury, z pyzata geba bez wziecia wsrod wysokich niemek. No i pelno tych bezrobotnych, z piwem w reku, roztytych. wiec nie rob z tego wielkie hallo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie Niemiec oswiadczyl szybko choc modelka nie jestem :) Natomiast on moglby byc. Wysoki, szczuply, przystojny, wyksztalcony i bardzo dobry w lozku :P Zwyczajnie mieszkajac za granica, poznajesz tez zagranicznych ludzi :-D i czasem z tego wychoodzi cos wiecej. Podstawa jest znajomosc jezyka i mniej wiecej ten sam poziom wyksztalcenia. Poza tym, Niemcy w domu sprawdzaja sie idealnie jako partnerzy. Nie znam zadnego ktory by nie umial ugotowac, posprzatac czy prania zrobic. Mamy ich inaczej wychowuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady nie rozumiem czemu z takich związków robicie wielkie halo. Żeby być z Niemcem czy Skandynawem nie trzeba być modelką. Ani ci obcokrajowcy wybierając cudzoziemkę nie muszą być zaraz jakimiś nieudacznikami. Po prostu w tamtym krajach jest taki multikulturalizm, że można sobie przebierać, to nie tak jak w Polsce że na około sami rodacy i trzeba się nagimnastykować, żeby poznać kogoś zza granicy. Ludzie się poznają w zwyczajnych codziennych sytuacjach, a w kraju wielokulturowym ma się styczność z ludźmi zewsząd non stop. Ja swojego męża też poznałam w zwykłej sytuacji i tak się jakoś rozkręciło i nie powiedziałabym że żadna rodaczka go nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale jescze nikt mi nie odpowiedzial na pytanie, juz drugi raz sie dopominam, skoro Szwedzi nie patrza na urode, to czym im mozna zaimponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz, tego sie przeciez nie wie, najpierw trzeba czyms innym przyciagnac, no ale skoro nie uroda to czym?intelektem?stylem?wypasionym autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dobrze ze chociaz jedna odpowiedz byla, zapisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×