Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
a macie jakies doswiadczenia z litwinkami? dwa weekendy z rzedu poznalem kilka fajnych litwinek tu gdzie mieszkamjest ich naprawde sporo nie moge wyjsc z podziwu jakie sympatyczne kobiety z nich sa sposob bycia w ogole nie wulgarny nie wyniosly i do tego uroda ich jest po prostu zjawiskowa przygladalem sie bardzo uuwaznie nawet nie uzywaja make upu duzo!no i angielski brzmi tak slodko i inaczej w ich wykonaniu :) chce miec zone litwinke chyba jestem zauroczony ich sposobem bycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nigdy nie widzilam na zywo litwinek ;) tylko litwinów i podobni do Polaków heh.. ;) wiec nic ciekawego ;) to wez poderwij jakas litwinke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sliczne sa maja nietypowa urode co druga moglaby byc spokojnie modelka alenie o urodetu chodzi a o charakter sa niezwykle sympatyczne przynajmniej 4 ktore ostatnio poznalem i jeszcze jedna pol roku temu ale miala faceta litwina slabo znala angielski ale urode miala bajeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm no ladne sa litwinki musze przyznac jako dziewczyna ;P no zawsze jest tak ze jak jest jakas ajebista laska to ma faceta ;P pech ;) bierz sie za polki moze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a co myślicie o holendrach? takich rodowitych, bardzo wysokich, dobrze zbudowanych, męskich? dość dużo kiedyś było związków polek z holendrami, znam dużo dorosłych osób które są pochodzenia polsko-holenderskiego (zawsze polskiego od strony matki - tak się jakoś złożyło). teraz chyba moda wraca bo sporo moich polskich koleżanek decyduje się na holendrów. ja mam pewne obawy czy aby nie zbyt luzacko podchodzą do miłości? ich kobiety to tragedia, idą do łóżka z każdym, żal na to patrzeć, sami holendrzy też lubią się zabawić, ale to tylko faceci (a każdy lubi się zabawić bez względu na narodowość). ja tu przyjechałam na studia, wiążę przyszłość z holandią i nie ukrywam że paru holenderskich przystojniaków już się kręci wokół mojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie jakies doswiadczenia z litwinkami? dwa weekendy z rzedu poznalem kilka fajnych litwinek tu gdzie mieszkamjest ich naprawde sporo nie moge wyjsc z podziwu jakie sympatyczne kobiety z nich sa sposob bycia w ogole nie wulgarny nie wyniosly i do tego uroda ich jest po prostu zjawiskowa przygladalem sie bardzo uuwaznie nawet nie uzywaja make upu duzo!no i angielski brzmi tak slodko i inaczej w ich wykonaniu chce miec zone litwinke chyba jestem zauroczony ich sposobem bycia Buahhaha to napisane przez jakaś litwinkę? :D no polski jeszcze musisz poćwiczyć. To nędzne k*****, wredne, fałszywe, brzydkie lub przeciętne, mocno się malują, bardzo tandetne, zazwyczaj biedne, zazdroszczą jak któraś imigrantka np. Hiszpanka lub Polka ma chłopaka białego Europejczyka bo same roochaja się na potęgę z ciapatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda, i jeszcze mają dzieci z ciapatymi i wielce się dziwią, że żaden ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22;12 oni sa mega przystojni nie to co polacy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 weź mnie idiotko nie osłabiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałem z jedną litwinką ależ ona miała d**e któregoś razu nie wytrzymałem i w podczas lanczu zwaliłem sobie konia w kiblu pozniej wielokrotnie to powtorzylem oczywiscie w czasie przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki miała? :D i mordę jak maszkara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna była i miła cycki miała raczej małe to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda im się błyszczy od bronzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna i fajna dupa. Serio tylko to sie liczy? Chyba dla prostaków. A jak wiadomo wśród polaczkow takich wlasnie nie brakuje. Szkoda ze te Litwinki i tak na was nie spojrza. Chyba że macie do zaoferowania coś wiecej niż brudny dres i miejsce na pokoju hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy chodzą w brudnych dresach i nie dbają o siebie bo mają wyj****e na polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:18 idiotka to ty jestes! zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba maja wyj****e na wszystkie kobiety a nie tylko Polki bo brudnego g****a nikt nie ruszy ;) fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym sie podobala tym polskim golodupcom to bylaby to dla mnie obelga, oni lubia kobiety w stylu tanio-d****arsko-pospolitym, jestem kobieta z klasa i polskich kundli nie przyciagam, ruskie to dla nich marzenie, ale nie maja portfela, zeby nalozyc na nie zloto a te panie bardzo lubia chodzic jak choinka plus biale kozaczki i futerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnego faceta można poznać nie tylko po ubiorze ale juz po pierwszym zdaniu jak się odezwie. Polskie dresy lubią się kołysać jak mowia, lubią cwaniaczyć. Czasem się zastanawiam czy matka ich nie kochała że takie coś wyrosło. nawet bezdomni mają czasem wiecej kultury niż nasze rodzime cwaniaczki. Za nic w świecie nie tkne brudnego polaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie szczekaj tak, juz widze jak coś w tym kierunku robisz. Pewnie najwiecej co zrobiłeś to "pok***owałeś" sobie pod nosem bo głośno boisz sie. Ktoś ci może mordę niezle obić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem polskie wieśki to porażka. A ta buraczana "uroda" jest tak charakterystyczna że z kilometra smierdzi polakiem :-) Ale żeby bylo sprawiedliwie to polki też urodą nie grzeszą do tego płaskie dupska i małe cycki-pomarancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam męża belga i mi dobrze. ciapaci i murzyni są dla śmieciar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widze, ze polskim wiesniakom sie podobaja ruskie i rumunki ? :D noo to ich target bo one biora 70 euro za godzine, krecha eyeliner'em, kolczyki wielkie kola, tandetne ciuszki i jazda polki, te z wyszej polki wygladaja lepiej od tych rumunek i wiesniakow oddajacym hymny pochwalne tanim koorewkom, w burdelu i na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, ze tanie rumunskie i ruskie k****y (bardziej te z ukrainy i litwy niz rosjanki) i polskie buraki sa na tym samym poziomie intelektualnym czyli jezyka pisanego lub chociaz mowionego zero :D ani me ani be :D na migi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie,ze mila kunis za nimi latac nie bedzie, najwyzej jakas ostatnia wiesniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w c***a z nami leciały od zawsze zdradzały z obcymi przed po i teraz traktujmy je jak w krajach islamskich albo wszystkie do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na razie mogę wypowiedzieć sie o francuzach. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho widze ze polskie swinie o ciapatych fiutach gadaja. Dobrze wam tak szmaty. Niech was zarochaja na smierc, kurfiska jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widze te szmaty co z obcymi sie pruja. Jejku jakie to brzydkie i smierdzace gowna. Normalna, ladna Polka nigdy z ciapatym sie nie pusci. Jak juz to z Europejczykiem ale na poziomie. Takich jednak jest niewiele, reszta to szmaciska co na forach lecza swoje kompleksy bo, zaden porzadny rodak tego gofna dotknac nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×