Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Popłakałam się ze śmiec******esteście wielkie :)) najbardziej ubawiły mnie opisy Polaków...no popłakałam się...i te reklamówki z zawartością...biżuteria o wzorze łańcuszka do wanny też niezłe...dawno tak się nie uśmiałam...PS. mam męża Holendra i potwierdzam wcześniejsze opinie, dziwię się, że Holendrów nie było w top liście najlepszych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo nudniejszego od Holendra-nie spotkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, żeby Holendrzy byli nudni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nna
buhahaha dokładnie polaczki to mega wsiury! a w UK to już porażka! * reklamówka (w środku kanapki z pasztetem i browary), *dresy z dwoma paskami, *czapka z daszkiem, *pet w mordzie, *pazury poszarpane, *dziurawe i cuchnące skarpeciory, *wychodzone adidaski z odłamkami gowna , *ryk krzywy i napuchnięty, wyglądający jak pęknięta muffinka, *pieńki zamiast zębów, *wiecznie wygolony pusty łeb na zero, także wyglądają jakby byli na wiecznej chemioterapii, *łapsko ciągle nurkujące w gaciach zupełnie jakby myśleli że tym sposobem faja im urośnie, *wąskie i zacięte usta jakby dwie niteczki XXXX :D Padłam i nie mogę przestać się śmiać :D :D Boska jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja miałam obrzezanego, polecam cool.gif (Oczywiście nie piszę tu o żadnym muzułmańskim śmieciu pechowiec.gif )" Wiemy Tereniu, ze dajesz doopy Żydkom :D No i sama jestes Żydówką wiec wiadomo, ciagnie swoj do swego. Miziacie sie swoimi wielkimi nosami po intymnych miejscach? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia to robi przez dziurke w przescieradle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wąskie i zacięte usta jakby dwie niteczki" a te waskie usta to niby po kim jak nie po polskich matkach? chyba takie rzeczy sie dziedziczy idiotki! wiec dziewczyny nie cieszcie sie tak bo to wlasnie "polskie pieknosci" maja male wredne oczka, waskie usta, fatalne nosy, szczurza gebe I do tego 5 wlosow na tepym lbie z ktorych to zawsze wychodza odstajace uszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahha wiecie co dziewczyny, nasi polscy faceci to wielkie nieporadusy...jedyne co potrafia to mieszkac u mamusi....tak tak...maja ugotowane, posprzatane I leza na kanapie, sluchaja plotek jak to wszystkie mlode I ladne dziewczyny sie szlajaja itp....leza, sluchaja plotek, narzekania, matki na nich chuhaja , dmuchaja, wychwalaja jaki to synus madry I udany...zapadaja w koncu w samozachwyt....w nas kobietach szukaja latwej du...oraz matki I ojca w jednym....szukaja w kobietach matki do obslugi oraz ojca ktory zarobi na dom.....sa skaleczeni psychicznie, wychowanie polskich mamusiek daje o sobie znac w kazdej sytuacji zyciowej....a kazda dziewczyna odbiegajaca od normy to szmatka....hahahaha....szczawiki jedne I jeszcze nie rozumieja dlaczego Polki ich nie chca, a jak juz wezma to wiekszosc sie rozwodzi I faceci wracaja do mamusiek I tatusiow bo nie dorosli I n7gdy nie dorosna do roli meza I ojca a co dopiero do wspanialego kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze prawdzisz! Mam taki przyklad a nawet dwa w mojej rodzinie. Jeden to moj kuzyn, wiek 27 lat i caly czas zyje z mamusia czyli moja ciotka. Ona mu pierze, gotuje, daje kase na wydatki mimo, ze on pracuje (co prawda zmienia co chwile robote bo sie leniowi nie chce nic robic). Studiowal jakis durny kierunek po to aby sobie tam p******* a nie zdobyc wyksztalcenie. Sam ani madry ani przystojny, ale wymagania co do lasek ma ogromne! Jak do tej pory to ma same malolaty bo jest przy kasie i im to imponuje, ma tez wypasiony woz wiec mlode siksy na to leca. Drugi delikwent to moj wojek, wieczny kawaler, ma juz 45 lat i tez z mamusia i tatusiem pod jednym dachem. Wedug mamusi to porzadna panna powinna mu gotowac, prac, no generalnie uslugiwac. Przegonila pare kandydatek bo to wedle niej lafiryndy. Byl juz nawet raz zareczony z bardzo fajna babka no ale mamusia stwierdzila ze nie jest zbyt dobra dla jej synusia i tak mu trula ze ja porzucil. Ciul jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wujek mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie z wiosek w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
gość "Wiemy Tereniu, ze dajesz doopy Żydkom" Żadnym Żydom, patafiany :classic_cool: 🖐️ Na zachodzie modne jest obrzezanie i faceci robią to dla higieny, ale co ja tu będę gadać i tak nie zrozumiecie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo ja tez polecam holendra !!! moj narzeczony jest holendrem, znamy sie od lat i jest moim najlepszym partnerem jakiego kiedykolwiek mialam!!! a w domu to on bardziej jest gosposia niz ja :D no ideal po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ryj krzywy i napuchnięty, wyglądający jak pęknięta muffinka" x hahahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na zachodzie modne jest obrzezanie i faceci robią to dla higieny, ale co ja tu będę gadać i tak nie zrozumiecie cool.gif" - Na doopodzie a nie zachodzie Żydówko :D Obrzezanie jest tylko wśród muzułmanów i Żydów ;) Ale w sumie nie dziwie Ci się, ze wstydzisz sie przyznać, ze jestes Żydówką i parzysz się z Żydolami :D Jakbym była Żydówką to tez bym sie wstydzila komukolwiek przyznac. A swoja droga, Żydzi i ich nosy... temat rzeka :D Jak klamka od zachrystii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wy sie dobrze znacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się odezwały kompleksy z Polski.... Bogaci ludzie na Zachodzie też się stroją... co prawda nie na spacer do parku, ale się stroją. Polskim wiochmenkom nie podoba się jak ktoś o siebie dba... ? Jakie to polskie. Nos we własny biznes. Prawda, że do pracy do pralni nie musicie dobrze wyglądać, ale jak widzę te pasemka z odrostami i niezatuszowane blizny po trądziku to... Polscy faceci są skaleczeni psychicznie, to prawda i nawet jak są brzydcy i nie mają się czym pochwalić to mają ogromne wymagania co do kobiet.... Brak proporcji tu razi, on mieszka z mamusią lub na pokoju ze szczurem a chce sprzątaczko - kucharko - modelki, matczynnnego usługiwania i zarobków ojca. Chętnie wziąłby ponętną Hiszpankę lub Szwedkę, ale z takim podejściem ma szanse na zdesperowaną rodaczkę lub biedną Ukrainkę robiącą na nim biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był polaczek w UK to teraz polaczek w Niemczech: - Okrągły świński ryj, nic tylko wsadzić jabłko i do pieca z nim - Kikuty zamiast zębów - Skarpety naciągnięte po same jaja, do tego stare adidasy lub sandały - Tępy uśmiech - Przekrwione oczy - Popękane łapska (od pracy na budowie) - Brud pod pazurami - Mało inteligentny wyraz twarzy - Zero ambicji - Brak podstawowych zasad higieny - Zero osiągnięć, za to gruba kartoteka kryminalna - Reklamówka a w środku flaszki i kanapki z czerstwego chleba - Prawa ręka bardziej umięśniona od wiecznego walenia konia - Stare dresy, wieśniackie sweterki w paski, jasne mocno przetarte jeansy a la klip disco polo - Smród z mordy - Łysy łeb albo łysy łeb z zostawioną samą grzywką - Ciągłe bluzgi - Rybackie kamizelki - W lato chodzenie bez koszulki po mieście, pokazywanie swojego obrzydliwego zarośniętego jak u małpy cielska oraz wielkiego piwnego bebzuna w miejscu publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha :D nie mogę z tym opisów polaczków :D jesteście boskie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w tym roku biore slub ze Szwedem ;) I cieszy mnie fakt, ze tak tu zachwalacie panow tej narodowosci ;) Ja oczywiscie potwierdzam! Znam sie z moim narzeczonym od lat, a kochamy sie jak malolaci, on mi we wszystkim pomaga, odciaza mnie, ja lepszego nigdzie bym nie znalazla, takze dziewczyny polecam Wikingow! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia co to komu przeszkadza, że w łóżku z obcokrajowcem. Jestem w takim związku i nie zamieniłabym nigdy.W czym problem ? Od dawien dawna istnieją takie związki i nie wiem dlaczego taka nagonka na Polki w UK. Skąd to się w ogóle wzięło ? Nieważne. Na samą myśl o Nim moja kobiecość się zaciska ahhhhhh :-):-) pozdrawiam Wszystkie dziewczyny, które czują podobnie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laj laj laj
"Na samą myśl o Nim moja kobiecość się zaciska ahhhhhh" x dokładnie! ja jestem z holendrem i mam tak samo! a na myśl o polaczku to co najwyżej zwieracze popuszczają :D normalnie jak ich widzę to sram :D fuuu obleśnie okrągłe mordy polaczków, po co oni emigrują z takim niewyjściowym wyglądem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oslice z koniem tez mozna skrzyzowac, i co wyjdzie ? Bastard, czyli kundel. Mieszaniec roślin nazywany jest hybrydem, a międzygatunkowy mieszaniec zwierząt bastardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laj laj laj
no ja się łączę ze swoim gatunkiem i ze swoją rasą :D z tym że holender jest o niebo lepszy od polaka ;) więc faktycznie patrząc na holendra i na polaczka można by pomyśleć że to dwa odmienne gatunki hahahaha :D oczywiście polaczek byłby gatunkiem mniej rozwiniętym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto najlepszy na męża? :D (kolejność przypadkowa) 1. Szwed? 2. Norweg? 3. Fin? 4. Holender? 5. Niemiec? 6. Belg? Nie wiem gdzie się starać o przeniesienie w pracy, a chcę fajnego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie,to zaden z w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holender !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddaję głos na SZWEDA
Tylko Szwed! Idź do szefa i proś o przeniesienie do Szwecji! Tam faceci nie dość że są przystojni (no chyba że się lubi brudasów o wzroście siedzącego psa, typu Hindus to się nie będzie zadowolonym) wysocy, dobrze zbudowani, przeważnie błękitne oczy i jasne włosy, to jeszcze kulturalni, potrafią się zachować a przy dziecku zrobią wszystko oprócz nakarmienia cycem! Nawet nie umywają się do Polaków, którzy spacer z dzieckiem potraktują jako okazję do spotkania się ze swoimi przygłupimi koleżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynaw to najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynaw to brak temperamentu,Holender-podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×