Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość StarającaSię2015

Witam wszystkie przyszłe mamy. Mam 8 miesięczne dziecko ale z mężem zaczęliśmy się starać o drugie.... Kto się przyłączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trójkąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staracie się z mężem dziecko i pytasz, kto się przyłączy do Was? Haha! Dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie smiesznie brzmi :) no ale kazdy wie o co chodzi. ja niedlugo testuje i jakby sie udalo to termin wg kalendarzyka internetowego bylby na 7.01 :) a Wam zycze owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
wiem wiem że śmiesznie :) dziękuje i trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
napisałam że z mężem się staram wiec to nie trójkąt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe25
Chętnie się przyłączę, również staramy się o dziecko. 2 miesiące temu odstawiłam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wakacje zaczne sie starac,bedzie roznica 7lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestem pod wrażeniem. Ja mam dziecko 7 miesięczne i potrzebuję przerwy i to długiej nawet 4 , 5 lat. Nie wyobrażam sobie teraz być w ciąży może dlatego , że córka daje mi w kość i to bardzo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje ma dopiero 8 miesiecy i juz planujecie nastepne?moj ma 6lat i dopiero teraz dojzalam do decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko ma 4,5 roku i planuje drugie. Przyznaję - trochę zwlekałam, żałuję, że tak dwa lata temu się nie zdecydowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma 4 lata a drugie dziecko urodze w styczniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Zawsze chciałam mieć dwoje dzieci więc na co czekać a mam córkę, która nie sprawia większych problemów. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
Ja również urodzę na początku 2015 roku! Ale się cieszę. Już zaczynam powoli kompletować wyprawkę http://dumnamama.pl/wyprawka-do-szpitala/ żeby ze wszystkim zdążyć tymbardziej, że jedno maleństwo już w domu. Eh, zobaczymy jak to będzie :D Nrazie jestem dobrej mysli :D A Wy jak? Pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
nasze pierwsze dziecko ma 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe 25
Dziewczyny wyznaczacie sobie dni płodne? czy współżyjecie wtedy kiedy macie ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wyznaczam - korzystam z testera Afrodyty. Jest wielokrotnego użytku więc bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodpinky
Ja się przyłączę -za mną pierwszy cykl starań ,narazie nie udany teram mam @ ale czekam aż sobie pójdzie i znów bedziemy dzialać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLKA 75
ja tez planuje, mamy plan podejść do transferu w lipcu lub sierpniu. Nasze pierwsze bejbi ma już prawie 11 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
u mnie też pojawiła się @ ale czekam aż się skończy i działamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest moje światełko
Wreszcie pojawil sie watek, ktory mnie interesuje :) Wiec i ja zaczelam starania od tego cyklu, ale nie wierze, ze tak od razu sie uda. Jestem dopiero dwa dni po owu wiec pozostaje mi czekac. My staramy sie o pierwsze dziecko, jestesmy 3 lata po slubie. Ogolnie wyznaczam dni plodne i mysle ze teraz dobrze "strzelilismy" ;) ale obawiam sie ze mam za krotka faze lutealna (od owu mam tylko 9-10 dni wyzszej temp) w ogole mam duzo obaw..... ale no coz sprobowalismy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
to jest moje światełko witam w naszym gronie. Coś dziewczyny mi ucichły... Hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
no to życzę powodzenia to jest moje światełko. My staramy się o drugie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starająca Się 2015, a ile masz lat jesli moge spytac? Fajnie, ze tak szybko, odwaznie sie decydujesz, podziwiam :) Ja mam 25 lat i stwierdzilam, ze odpowiedniego czasu nie bedzie, a juz taka mloda nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Ja czuje, ze w tym cyklu nam nie wyszlo. W ogole czuje (nie wiem dlaczego, takie przeczucie), ze nie zajde tak szybko w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko mam 30 lat więc ja to jestem stara względem ciebie :) uda się nam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila__
Cześć dziewczyny:) Chętnie się przyłącze właśnie dzisiaj zrobiłam test-udało sie jestem w ciąży!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starająca się 2015: ale Ty masz już jedno dzieciatko, więc wiesz, ze po prostu mozesz miec, a ja mam obawy, ze albo ja albo maz nie bedziemy mogli ehh :/ Dzis kolejny dc, a ja dalej czuje, ze w tym cyklu nic z tego. mila gratuluję Ci :) za którym podejściem się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym roku w maju zaszłam w ciąże i mój kompan dziś siedzi i patrzy na mnie ma prawie 3 miesiące powodzenia :) dziewczyny nie wiem kiedy mi to zleciało dopiero robiłam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ja też planuje ciąże już w sumie od stycznia i nic, dziś robiłam test i negatywny, może za wcześnie bo @ ma przyjść w środę lub czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×